Любовна магия..

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот shevolinski » 02 Юни 2012, 21:20

Здравейте на всички,измислих една любовна магия докато седя на компютъра си ето я:


1-Червен химикал
2-Червена свещ
3-червена лист/хартия
4-Ябълка червена
5-игла

Ритуалът се прави Петък.
Вземи червения химикал и напиши,върху червения лист/хартия
името на желания обект като си го визуализираш.
Запали червения свещ и го гледай(ако искаш,затвори очи) визуализирай какво искаш
и кажи:Чакам те.
Целуни ме.
Гледай ме.
Ти ще бъдеш моята следа, гореща,
от хиляда разтопени свеща.И ще се влюбваш в мене с всяка среща.

изгори червения лист с огъня на свеща и кажи:
Както листа гори,пламти така и сърцето ти към мен ще гори /име/.
Вземи ябълката и с игла напиши името на желания обект и:Нашата любов неще угасне никога:
обгърни ябълката с ръце трябва да го стоплиш с прекрасни чувства,представи си как той/тя те прегръща,
целува,не отделя очи от теб,флиртува с теб,как сте заедно,вечеряте и се забавлявате стопли ябълката с прекрасни чувства и кажи-
Венера чуй,молитвата ми нека /име/ бъде искрен/а да ме обича,да мисли за мен,спокойствие да няма без мен./стойте 10 секунди и пак кажете/
Ябълка ти плод на любовта,чуй ме нека /име/ ме обича,да ме обгръща с любов.
Пак мислете за хубави неща /но ябълката да стои още обвит в ръцете ви да се стопли хубаво/заредете
се с настроение и хубаво с усмивка на лицето кажете:Но към тебе тази нощ нещо ме тегли...(име)
A ръцете ти ще ме докосват като невидели!
Аз съм на вратата-не гаси светлината!
Спомените ще те връзхлитат внезапно,
а на мен ще ми става приятно.
Така посмейте се малко,трябва да сте в настроение,почувствайте как всичко наистина се получава,и вие откачате от радост.
Изяще с голяма наслада червената ябълка и си мислете за него,ако искате кажете:Както се наслаждавам на
тази ябълка така и ти на мен /име/.
След това оставете върху масата или някъде на безопасно място /да не стане,пожар/ да гори в стаята,
пуснете музика и танцувайте всякъш вие притежавате огромна сила и можете всичко,почувствайте го.
Танцувайте,Танцувайте колкото желаете помнете:Денят ви трябва да мина добре с настроене отложете всичко
излезте разхождайте се,яжте шоколадова паста или нещо друго на което много ще се насладите.
Вярвайте много в риуала.

Според вас ще подейства ли,ако съм объркал нещо кажете и ще променим,ритуала.
Хайде някой icon_flowerface да го пробва дано да стане.
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта