Любовна магия с ябълка!

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот shevolinski » 13 Юни 2012, 18:26

Любовна ябълка

В петък сутрин, до изгрев слънце, е нужно да се снабдите с най - хубавата и най голямата ябълка, която ви се е удало да намерите. На 3 малки късчета хартия, с помощта на собствената си кръв, напишете името на човека, до чиято любов искате да се докоснете, вашето име и думата SHEVA. Съединете трите листчета като поставите SHEVA по средата.И кажете:
“ Нека между нас (двете имена) вечно има любов и разбирателство”
Постарайте се да се снабдите с три негови косъма, съединете ги с три собствени косъма и ги свържете в триъгълник или квадрат върху листата. Кажете:
“ Както се свързват тези листчета така и ( името ) да се свърже с мен( името ).
Разрежете ябълката на половина, махнете сърцето и заедно със семките и на тяхно място поставете листчетата сгънати с космите. След това с две остри клечки{може и с игли) бързо съединете двете части па ябълката. И кажете:
“( името ) пробождам сърцето ти със стрелите на любовта.”
След това я загънете в червена коприна . Докато я загъвате в червената коприна кажете следното:
“( името ) обгръщам те отвсякъде с моята сила и власт. Сега аз съм твой пълноправен господар на сетивата, чувствата и мислите. Да не можеш без мен нито година , нито ден, нито час. Да ме търсиш постоянно и да ми се подчиняваш.
На я загънете в червена коприна нарисувайте следният знак.



( Този символ можете да използвате при почти всички любовни магии. Той значително засилва действието им. )
Най - силен ефект ще има, ако успеете да я скриете в дома на човека, когото обичате. Но ако нямате възможност за това, постовете я под тази част на своето легло, където полагате възглавницата си за спане. До 9 дни ще има резултат

Какво мислите,аз го намерих от един сайт но ефекта идва,бързо май до 9 дни!
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот Mallory » 17 Юни 2012, 16:19

Знака не се вижда....би ли качила картинката отново? И сигурна ли си,че ритуала действа....или е някоя бабина деветина и измислица?...кръвта може ли да е менструална?
Аватар
Mallory
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Май 2012, 06:40

Мнениеот shevolinski » 17 Юни 2012, 20:09

Mallory написа:Знака не се вижда....би ли качила картинката отново? И сигурна ли си,че ритуала действа....или е някоя бабина деветина и измислица?...кръвта може ли да е менструална?


Аз самата не съм го пробвала,не знам дали действа в един сайт го бях намерила еми мисля,че ритуала действа от гледната точка.
Мисля,че не трябва да се използва менструална кръв. happy7 happy7
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот shevolinski » 17 Юни 2012, 20:09

Mallory написа:Знака не се вижда....би ли качила картинката отново? И сигурна ли си,че ритуала действа....или е някоя бабина деветина и измислица?...кръвта може ли да е менструална?


Аз самата не съм го пробвала,не знам дали действа в един сайт го бях намерила еми мисля,че ритуала действа от гледната точка.
Мисля,че не трябва да се използва менструална кръв. happy7 happy7
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот shevolinski » 17 Юни 2012, 20:30

Потърсих отново ритуала в интернет и намерих, значи нарисувайте-някакъв знак на любовта знака на Венера например или някакво сърчице това е!
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 10 потребители :: 1 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 9 госта