Зов за малко помощ....сложна истори

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Mallory » 17 Юни 2012, 09:03

Привет на всички...писах на няколко човека от форума на ЛС,които са навътре в материята с молба за помощ,но не ми отгвориха. Става дума за един бивш колега. Имаше един период през който забелязах и интуицията ми подсказваше,че има чувства към мен,правеше драми за дреболии,държеше се по-странно,повечето колеги ни бъзикаха с разни любовни шегички а той не ги приемаше добре. Аз също започнах да изпитвам чувства към него,но го криех. Бяхме колеги имах принципи,а не успявах дори да говоря с него от срам. Всеки ден беше мъчение за мен,борех се с любовта си,сънувах го,приемах навътре всичко,което казва,ревнувах го и страдах. Като личности и начин на живот нямаме нищо общо и двамата имаме трудни характери и това правеше всичко още по-сложно.
Една вечер отидохме на дискотека. Той си пада малко женкар и взе да се закача с една друга колежка и двамата бяха пиинали. Аз също и то доста. Побеснях взех да правя някакви изпълнения и той ме извика в едно коридорче,където бяхме само двамата и аз му признах всичко. Очите му се насълзиха,но ми каза,че не е за мен,че не може да си позволи сериозна връзка заради живота си в момента. Аз плаках и започнах да му обяснявам нещо,но той ме спря и каза просто да го погледна. Тогава се целунахме и сякаш времето спря. Той ме помоли да си говорим в работата и да не ми пука от другите. Но на следващия ден отново не успях да обшувам с него,не смеех да го погледна и го излъгах,че не помня нищо от снощи. Това доста го отблъсна а аз вече го обичах страшно много и страдах. Дори да разменяхме няколко думи пак се радвах и много се влияех от мнението му. Реших обаче да напусна и му оставих само едно писмо и стих посветен на него за сбогом. Мислех,че това може да е края,че ще го забравя,но не се случи. От близо четири месеца не сме се виждали,но продължавам да го обичам,да мисля за него,всяка вечер го сънувам и се моля да ми пише. Преди време си писахме само няколко реда в скайпа,но оттогава ако му пиша не отговаря и спрях да му досаждам. Истината е ,че просто ми липсва много и не спирам да го обичам. Представям си как сме щастливи и ме прегръща и излизаме заедно,говорим си....
Различни сме и то много,той дори има лек проблем с пиенето,е му плащат редовно в работата и сега има много дългове,но това не може да ме отблъсне от него, всичко съм приела.
Искам просто някой да ми помогне с магия,заклинание,талисман с който да започнем да си обшуваме и да изградим поне някакви отношения,да сме поне приятели и евентуално после да се зародят чувства. Не искам да го подчиня и обсебя. Моляви,помогнете а не ме разубеждавайте.това не е детински каприз а силна любов и по естествен начин не мога да направя нищо,вече опитах.....
Смятам да опитам да напиша руническо писмо заредено с кръв,но мисля,че няма да се получи нищо без намеса на вещ човек.
Аватар
Mallory
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Май 2012, 06:40

Мнениеот MaurDragon » 17 Юни 2012, 14:08

Направи руническото писмо.
Не ти трябва "вещ човек". Силата на любовта ти, желанието ти и ясната ти цел са достатъчни, за да се получи добър резултат.
Обмисли ясно решението си и давай с пълна сила!
Успех :)
Witch is magic
Аватар
MaurDragon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 45
Регистриран на: 08 Дек 2010, 10:47

Мнениеот Mallory » 17 Юни 2012, 14:12

Мерси за окуражаването,но за жалост не успявам да си взема кръв за зареждането на руните,имам страх от болка и това се опасявам,че ще развали всичко или няма да има резултат. днес обмислях преди да отида навън в някой парк и да съставя писмото да си взема малко кръв от пръста и след няколко часа да пристъпя към действие. Интуицията ми подсказва,че днес е деня за това,но....може и да греша.
Аватар
Mallory
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Май 2012, 06:40

Мнениеот MaurDragon » 17 Юни 2012, 15:04

Днес е неделя - денят на успеха... Възможно е.
Освен това МОЖЕШ(само някой да ми е успорил ,ще ви избия :) ) да замениш кръвта с червено мастило (химикал, туш, маркер)
Witch is magic
Аватар
MaurDragon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 45
Регистриран на: 08 Дек 2010, 10:47

Мнениеот Mallory » 17 Юни 2012, 16:05

След малко тръгвам към парка,приготвих си лист стара хартия и червен маркер,запалих си малко свещи да се успокоя и си пуснах келстска музика. Когато има резултат (силно се надявам да има ) ще пиша. Имам някакво много силно предчувстие смесено с напрежение,сякаш наистина ще се случи нещо голямо и сериозно....
Аватар
Mallory
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Май 2012, 06:40

Мнениеот Mallory » 17 Юни 2012, 17:59

смятам,че без кръв няма да е ефективно а не намирам дори червен химикал вкъщи...опитвам се да си направя рана с нож или игла на пръста,но не става прекалено боли.... ;( заливам се от плач и май ще се откажа
Аватар
Mallory
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Май 2012, 06:40

Мнениеот Nemezius » 17 Юни 2012, 18:25

Mallory, изпуснала си момента- приеми го и продължи напред или научи основните правила и действай.
Едно от тези е да действаш в ден и час на Венера ;)

П.П: ЛС на шлокавица трия директно, без да ги чета.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Mallory » 17 Юни 2012, 19:04

Тази вечер ще напиша руническото писмо и успях да си ввзема кръв след малко отивам в един парк. Знам,че повечето магии специално за любов се правят по новолуние най-добре в петък,но проблем ли е ако напиша руниоческото писмо днес? Това ще направи ли ефекта му по-слаб. Става дума за случая,който пиша тук,в темата и търся помощ и съдействие от хора,които са напред с материала ако е въжможно да се отзоват,но преди това ще опитам със собствени сили и енергия. Днес имам много от нея и съм на такава вълна и мисля,че ако не напиша писмото тази вечер,едва ли ще се чувствам в кондиция за това после....
Аватар
Mallory
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Май 2012, 06:40

Мнениеот degagement » 18 Юни 2012, 13:33

Венера е подходяща, демек петък, числото 7 и т.н.
Вариант е и понеделник може би - Луна, сексуален аспект, число 9, цвят виолет...
такива работи

Ама виждам вкопчване от типа:

Той ме харесваше, после свикнах с вниманието, пристрастих се към вниманието му, после той погледна друга и мен ме хвана страх да не изгубя това внимание.
Това е много силен елемент за манипулация на жена да ти пусне най-накрая.

Първо и даваш внимание, към което да привикне - това си е вид енергийно захранване и то от приятния тип.
Като попривикне мацката и вече почва да го приема за даденост: режеш на 100%, да поогладнее. Нали вече е свикнала да си похапва сладко.
После само от време на време подаваш по малко, като използваш и елемента на женската ревност - заглеждаш се малко по друга пред нея.
Действа безотказно почти при 100% от случаите.
Давала съм го като идея на познати, които си харесват някоя, а тя им се прави на важна. Като я остави на мира, тя се дуе - значи момента е идеален за този подход.

Тука чисто и просто ние жените не знаем какво искаме, а като си загубим "захранката", започваме да се вкопчваме.
Обикновено на този етап мъжа вече тотално губи интерес към нас :mrgreen: просто защото му увисваме на врата като руска ютия.

Не че съм много умна и разбирам кой знае колко - просто съм се хващала на тая въдица. А после като успея да докопам набелязания - изобщо не мога да разбера какъв дявол ме е бил през главата да се хвана с тоя тъпанар. То затова и в самото начало съм се дърпала от него - защото изобщо не е за мен. Ама като свикна да ми дава внимание и енергия и после не се стягам да се "храня" по друг начин - сама съм си виновна.

Иначе не знам какво толкова се шашка мацката с кръв или без. Взима решение и действа. Какви са тея: ама "не знам дали ще стане", ама "боли ме". Или искаш или не. Ако се колебаеш - нещо куца в желанието - т.е. поддала се е на гореописания капан просто, ама докато не се опари, няма да го види. Иначе нямаше да се поколебае да се клъцне/боцне малко, или щеше досега да е направила руните без кръв.

Това ми е мнението просто. Мацката сама си решава какво и дали да прави. На мен магиите за любов винаги са ми се виждали излишни, но и те са си част от магията и развитието като цяло, така че...
Който иска - намира начин. Който не иска - намира причини.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта