Роза за Галатея

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот silver sea angel » 02 Сеп 2012, 18:53

Нужни са ти 6 кърваво червени рози и едно огледало. Тайнството трябва да се извърши в пълно уединение с изключен телефон и дори да не се отговаря на звъненето на вратата. Махат се бодлите на розите, след което ги поставяш в голяма ваза. До нея се слага огледалото, така че да се вижда отражението ти. Взимаш едното цвете и го прокарваш по лицето си - челото, веждите брадичката, шията. Помирисваш го и казваш: " Аз виждам любовта" ( отвори очи) Вдигаш розата над главата си и казваш " Любовта е в ръцете ми " . Поднеси розата към гърдите си и кажи " Аз чувствам любовта ". С розата докосни слънчевият си сплит и кажи " Аз обичам аз съм обичан /на". Погледни през розата в огледалото и кажи " Аз съм обичан/на , любовта е редом с мен" След това постави букета на видно място за да може да го виждаш винаги , а използваната роза носи със себе си винаги

П.С Стори ми се интересен и реших да го споделя. Става и за мъже и за жени. Не съм го изпробвал
Водата е моята същност
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта