Какво стана ?

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот power » 26 Окт 2012, 21:33

Здр. бих искал да получа съвет понеже до сега не съм се зблъсквал с това.
Преди време се запознах с момиче с което не смятах, че ще се получи нещо ...
но вече 6 - ст месеца бяхме заедно до преди няколко дни ...
Всичко вървеше добре, но в един период от време нещо започна да ме тревожи и аз нз какво но е факт, че буквално всичко започна да рухва . Нейните приятели не одобряваха връзката ни и започнаха да и се сърдят и нападат...
Дори само преди месец непознато момиче ми се обади и твърдеше, че половинката ми не искала да бъде с мен и наприказва куп глупости ... така и не се разбра коя е тя но интересното беше, че знаеше неща които ни са се случвали и по този начин успя да ми размъти главата, а предтекста който измисли да ми каже това е, че не съм заслужавал това отношение от човек който обичам. Разбира се веднага се обадих на момичето ми и я попитах дали е вярно и разбира се не беше . По късно всичко продължаваше да си върви с главата на опаки карахме се тя се изнесе от нас след един скандал и тн.
И преди няколко дни тя бе санувала гаден сън в който ме е видяла болен и умиращ ... сабуди ме сутринта от притеснение и ме повика в тях защото се е страхувала страшно много ... можете да си представите как съм бързал и какви неща ми минаваха през главата ... както и да е , отидох в тях тя беше направила сандвичи , седнахме поговорихме си тя ми разказа но се здърпахме за нещо след което тя откачи каза край късаме тръгваи си не искам да те виждам и тн. помолих я да поговорим и, и обясних колко я обичам и, че това няма да помогне на никого ... но тя настояваше, че не мисли да се обяснява и е време да се махам ... аз си тръгнах смазан , да си призная честно се наревах хубавичко в нас и в един момент получих смс в който пишеше, че сажелява и иска малко почивка ... аз и я дадох . Но тази вечер поговорихме в скаип и тя ми каза, че едва ли ще се върне но иска да зная, че ме обича. Преди това непрекъснато повтаряше, че иска да се променя към по добро ... но аз виждах, че тя се е променила към по лошо ...
сега нз какво да правя как да я върна , не ме разбирайте погрешно . До скоро имах способност която ми позволяваше да видя всичко което поискам и не искам ... но за съжеление не мога да видя за себеси и за хората които са до мен ...
моля ви за съвет защото знам, че тук има много хора които знаят на какво се дължи всичко и как да си я върна обратно ... мислел съм за магия но знам какви може да са последствията от нея а и знам как действа ...
Благодаря ви за времето което сте отделили да прочетете всичко което изписах и благодаря предварително
Аватар
power
 
Мнения: 5
Регистриран на: 19 Фев 2011, 23:36

Мнениеот Once » 11 Ное 2012, 11:40

Бих те посъветвал да изпозваш нещо от сорта на сигил или подобно и да чакаш. Лично мое мнение, поне аз така бих постъпил.
Аватар
Once
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 08 Авг 2008, 17:30


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта