Възобновявaне нa чувствa

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот monshitoo » 26 Юни 2014, 11:31

Здрaвейте, ще се рaдвaм aко може дa ми помогнете зa следнaтa ситуaция.

Имaх връзкa около 2 години и мaлко. С приятеля ми се обичaхме безумно много, но нещо се случи и се рaзделихме. След рaздялa той зaпочнa несериознa връзкa с друго момиче и през товa време продължихме дa се виждaме. Нa няколко пъти ми се обяснявaше в любов. Рaзкaзвa ми кaк след време щял дa се събере с мене, но aз не могa дa го чaкaм цял живот. Тaкa продължaвaме вече близо 3 месецa.

Ще можете ли дa ми дaдете мaгия или съвет, зa дa го нaкaрaм дa се съберем и дa ме обичa тaкa силно кaкто преди. Зaбрaвих дa допълня, че месец преди дa се рaзделим ми предложи годеж и две седмици след товa нещо стaнa и охлaдня.
Аватар
monshitoo
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Юни 2014, 04:54

Мнениеот myurid » 26 Юни 2014, 17:20

Годеник, който спи с друга жена, заслужава тежки шамари, а защо не и счупване я на крак(с който ходи по чуждо), я на ръка(с коят опрегръща чуждо)
така че, предлагам да го прокълнем... но по-добре се обърни към баща, брат, някой по-якичък приятел, местния спортен клуб...

разбираш ли, невъзможно е нещата да станат "както преди"! възможно е отново да се съберете, възможно е и да не се съберете, но времето назад не се връща. нито хората си изменят от само себе си характера - какъвто той е сега, такъв ще е и в бъдеще!!!

въпрос: като е предложил годеж, ти прие ли? ако си отказала - нямаш никакво право да искаш каквото и да било, да се възмущаваш или оплакваш. ако си - тогава е най-добре да го отсвириш тоя пич, защото в в този случай ми изглежда като некъф курвар, с извинение... ще се жени пък не знам си де си оди... щом сега го прави, тогава и по-късно ще го прави... трябва ли ти такова? цял живот да страдаш? ...изостовянето боли, но по-добре малко болка сега, отколкото много болка по-късно или дъги години, когато съвсем пък не ще можеш да се откъснеш от порочната връзка...

между другото, дори да го зарежеш, може все пак да го прокълнем... профилактично... с учебна цел, така да се каже... за предпазване на други, още не-излъгани девойки...


П.П. при такива молби, винаги имам едно чудене - дали пък да не направя една магия "за истиване на сърцето" на този който се моли да му върнат вредната за него връзка? ей така, без да му искам пари, от добро сърце, за благото на човека...
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот monshitoo » 27 Юни 2014, 09:22

Много ти блaгодaря зa бързия отговор. Знaчи той не е спaл с други докaто е с мене. Просто зaпочнa дa ме лъже зa някaкви други нещa от родa нa aлкохол и прочие. Пренебрегвaше ме, не се интересувaше кaк съм aз, a aз не могa дa мълчa и зaпочнaх дa вдигaм скaндaли и от тaм нещaтa между нaс се рaзвaлихa. Просто не знaм кaкво дa прaвя и реших дa споделя. Aко можеш дa ми дaдеш нaсоки кaк дa го нaкaрaм дa стрaдa, a aз дa не мисля зa него и дa не се тормозя ще съм ти много много блaгодaрнa.
Аватар
monshitoo
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Юни 2014, 04:54

Мнениеот myurid » 29 Юни 2014, 09:51

Първо си изясни какво искаш и тогава тъси помощ. В два поста пишеш две противоположни неща: веднъж - че искаш да сте заедно; веднъж - че искаш да го забравиш.
Много неща може да направи човек, но едва когато е наясно какво иска, едва когато иска само едно нещо с увереност - дотогава, сам връзва себе си, сам си пречи и пречи на всички които биха искали да му съдействат.

За да забравиш нещо или някой, помни друго нещо или друг, мисли за друго или друг, съсредоточи се върху друго или друг. Сърцето живее чрез любов и не може да не обича, просто не може - то винаги трябва да си има обект. Когато си избереш един обект на обичане, и го поставиш на централно място, той автоматично изтласква всички останали обекти и те биват забравени.

Обаче това, че искаш "любимият" да страда, означава че няма любов в тебе към него... иначе веднага щеше да се притесниш от предложението ми за проклятия. Помиси над това, прецени пак отношението си, нагласата си, чувствата си към този човек... от моя гледна точка ВЕЧЕ си го забравила, щом си отхвърлила любовта и говориш за наказване и страдане.
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот Sogodarius » 05 Юли 2014, 11:55

Любовна магия като мисъл-форми в 1-ва, 2-ра 4-таи 6-та чакра. След това до към месец ако никой не го чисти е при теб влюбен до уши. icon_flowerface
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06

Мнениеот eXPerience » 22 Окт 2014, 19:47

Sogodarius написа:Любовна магия като мисъл-форми в 1-ва, 2-ра 4-таи 6-та чакра. След това до към месец ако никой не го чисти е при теб влюбен до уши. icon_flowerface


Пробвал съм подобни неща и, при достатъчно упорство, целта на това влияние направо се хипнотизира. Но при мен всички тези ефекти се развалят от самосебе си, ако не ги поддържам (което си е плюс донякъде). Става за случайна забивка, но не и да поддържаш любов с години
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот Sogodarius » 25 Окт 2014, 20:49

eXPerience написа:Пробвал съм подобни неща и, при достатъчно упорство, целта на това влияние направо се хипнотизира. Но при мен всички тези ефекти се развалят от самосебе си, ако не ги поддържам (което си е плюс донякъде). Става за случайна забивка, но не и да поддържаш любов с години

Ами хммм - за по-трайно въздействие има начини, но наистина това е само любовна магия и не може цял живот отношенията между партньорите да се крепи на нея.Но като за начало е добре, а после ако се създаде привързаност , взаиморазбирателство и уважение - дори и след като падне магията отношенията биха могли да продалжат като истинска любов.Но дали реално ще се получи така зависи много от всеки конкретен случай.
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06

Мнениеот M57iu345 » 29 Сеп 2017, 07:55

Здравейте.Имам връзка с един мъж обичахме се много искахме да живеем заедно .Той е разведен жена му е изневерявала ,и са се разделили
.Искахме да живеем заедно но забелязах че започна да се върти край жени говорят си мен започна да ме дразни това започнаха скандалите .Отиде при друга но когато съм му звъняла винаги ми е вдигал телефона от начало пак се карахме после тона му омекна. Двамата сме пак но пак нещо куца пак спорим с това въртене край жени мен ме дразни уж ме изпитвал така дали съм с него .Моля ви ако може нещо да се направи за да заживеем заедно.
Аватар
M57iu345
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Сеп 2017, 18:11

Мнениеот TheQueen » 01 Яну 2018, 18:29

Sogodarius написа:Любовна магия като мисъл-форми в 1-ва, 2-ра 4-таи 6-та чакра. След това до към месец ако никой не го чисти е при теб влюбен до уши. icon_flowerface


Може ли малко повече информация? Не е за лошо, а за леко притъпяване на инат и гордост, защото все още има много силна любов, въпреки магиите за раздяла
Аватар
TheQueen
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Яну 2016, 21:49


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта