Отклю4ване на кyсмета с катинар как се прави?

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот iveniti » 19 Яну 2015, 18:14

Здравеите вси4ки
,преди години една вра4ка ми направи един ритуал с катинар и има6е голям ефект.Спомням си 4е спях на него и оклю4юн го изхварлих.Наистина след 6 месеза ми се слу4иха много хyбави не6та.Искам пак да го повторя но не се спомням какво то4но се праве6е.Някои моjе ли,да ми помогне?
Има о6те една любовна силна магия която ме интересъва но,не си я спомням сzс све6т и се казва6е както све6та се топи така и ти от любов по мен да се стопи6.За саjаление не си спомням ни6то пове4е.Моля ако някои моjе да ми помогне и да ми ги припомни 6те мy бzда много благодарна :wink: icon_flowerface icon_eusa_clap
Аватар
iveniti
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Яну 2015, 15:52

Мнениеот chocollatte » 13 Апр 2016, 04:39

Здравей второто със свеща ми е мн познато баба ми е казвала подобна магия да не кажа и почти същатата. Значи тя се прави по 2 начина 1вия е по-силен.
1 : В един ден отиваш в 3 черкви като в всяка една палиш по 3 свещи, на всяка една визуализираш човека, който искаш да имаш и казваш тихо или наум „ както тази свещ се топи и изгаря , така и ..... да се топи и изгаря по мен " .
2: Взимаш една червена или бяла свещ на нея пишеш името и рожденната дата на човека (с игла или клечка за зъби) намираш място където няма никой да те притеснява палиш я визуализираш човека и си представяш как сте заедно и щастливи и пак казваш „ както тази свещ се топи и изгаря , така и ..... да се топи и изгаря по мен " самоче тук уловката е че трябва да го повтаряш докато не изгори свеща. Късмет дано да съм ти помогнала :)
Аватар
chocollatte
 
Мнения: 7
Регистриран на: 26 Юни 2014, 09:47


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта