Любовна магия с връв

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот emanuela » 27 Сеп 2005, 11:06

Да, става дума за любовна магия. Извинявам се , че неправилно съм обяснила молбата си. Ще Ви бъда благодарна ако ми помогнете и предварително Ви благодаря
Аватар
emanuela
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 29
Регистриран на: 23 Сеп 2005, 13:40

Мнениеот ot4aqna » 27 Сеп 2005, 21:36

[glow=red]про4етох го в един форум[/glow]
Магия с връв- ето как се прави, просто е.
Може да се прилага отделно или да се комбинира с други магически техники. Идеята е че чрез връвта свързвате заклинанието с материалния свят, като фокусирате магията с помощта на 9 възела.
Класическата процедура е следната: Вземете връв/по-дебел конец, че иначе е трудно/ с дължина около 30 сантиметра. Традиционните цветове за връвта са бяло, черно и червено. Не е нужно да споменавам че за любов се отнася последния:) При магията с връв зареждате всеки възел чрез обайване. Върху всеки възел се очертава равнораменен кръст и се помазва с масло. Докато се връзват възлите се концентрирате върху картината на успеха.
Връзвате ги в следната последователност
--1—6—4—7—3—8—5—9—2--
За всеки възел казвате нещо от сорта:
/някой от римите могат да ви звучат познато:)/

Когато вържа възел пръв
Магията ще влезе в тази връв.
Щом възлите са вече два
Аз знам че ще се сбъдне тя.
Навържа ли ги да са три,
Ще върже и ще прецъфти.
Щом станат четири на брой
И резултатът ще е мой.
Когато ги направя пет
Така ще е и за напред.
Навържа ли ги шест да са,
По волята на всички божества.
Щом станат възелите седем,
Не ще да се обърне срещу мен.
Когато възел осми вържа
С света магията ще свържа.
С девети възел времето изтече
Желанието ми истина е вече!

За прогонване на нещо негативно заровете връвта далече от дома си. За привличане я запазете докато се появи желанието ви, после разпуснете връвта като начертаете над нея пенраграма и визуализирате как всичката магия изстича от нея, след това я изгорете.
Аватар
ot4aqna
 
Мнения: 6
Регистриран на: 23 Сеп 2005, 09:41

Мнениеот emanuela » 28 Сеп 2005, 06:26

Благодаря ти много за обяснението. Можеш ли само да ми поясниш как става зареждането на възлите чрез обайване.Със светено масло ли трябва да се помазва?
Аватар
emanuela
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 29
Регистриран на: 23 Сеп 2005, 13:40

Мнениеот ot4aqna » 28 Сеп 2005, 22:56

Това го копирах от един друг форум.И това е всичко.Зададох въпрос на авторката ,като се полу4и отговор ще ти кажа!Явно и ти усилено търсиш магия ! :wink:
Аватар
ot4aqna
 
Мнения: 6
Регистриран на: 23 Сеп 2005, 09:41

Мнениеот Kristina » 18 Окт 2008, 07:19

Интересува ме със светено масло ли трябва да се помазват възлите? И това масло може ли да е зехтин?
Аватар
Kristina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 28 Сеп 2008, 12:55

Мнениеот Cath » 18 Окт 2008, 11:54

в другия форум авторката явно го е взела това от някое популярно "окултно" издание. вероятно там е придобило това уточнение с рисуването на кръст и помазването с масло. по принцип, просто се духва върху възела след като си го вързал и си казал думите.
но ако желаете да го правите с масло - може и зехтин.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Kristina » 18 Окт 2008, 12:09

Явно има много разновидности на тази магия, това с духването го 4увам за първи път, благодаря за отговора Cath!
Аватар
Kristina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 28 Сеп 2008, 12:55

Мнениеот Kristina » 18 Окт 2008, 15:47

И още един въпрос, има ли зна4ение каква е луната при тази магия, може ли да се прави при намаляваща луна?
Аватар
Kristina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 28 Сеп 2008, 12:55

Мнениеот galina_dim » 18 Окт 2008, 20:00

Kristina написа:И още един въпрос, има ли зна4ение каква е луната при тази магия, може ли да се прави при намаляваща луна?


Намаляващата луна се асоциира с отърването от нещо, така че аз лично не бих правила каквото и да е с цел да увеличавам в период на намаляваща луна. Губи ми се смисълът.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот rumma » 05 Сеп 2009, 19:05

Магията ми се стори сравнително лесна, но някои неща не са ми особенно ясни: 1-во някои от деветте възела могат ли да се навържат един в/у друг или трябва да са в последоватленост на конеца.. 2-ро написано е че при обайване номера на възлите е 1-6-4-7.. в тази последователност ли трябва да се казват и текстовете към тях..? confused2 благодаря предварително happy2
(S)Aint ..
rumma
 
Мнения: 2
Регистриран на: 25 Юли 2009, 18:29

Мнениеот Nemezius » 05 Сеп 2009, 20:10

rumma написа:Магията ми се стори сравнително лесна, но някои неща не са ми особенно ясни: 1-во някои от деветте възела могат ли да се навържат един в/у друг или трябва да са в последоватленост на конеца.. 2-ро написано е че при обайване номера на възлите е 1-6-4-7.. в тази последователност ли трябва да се казват и текстовете към тях..? confused2 благодаря предварително happy2


1. Ама ти сериозно ли?! Просто си вземи по-дълга връв, та да не ги навръзваш един над друг възлите.
2. хммм... не бе, то омайването просто така с върви самички горкото- хич не е в същата последователност- те така, както си му дойде неговия -кажгоде- -- ред, чак тогава!

Айде сега, руме, да почнеш и да мислиш преди да задаваш необмислени (да не казвам другото определение) въпроси, ок?!
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Enforcer » 07 Сеп 2009, 14:32

rumma написа:Магията ми се стори сравнително лесна, но някои неща не са ми особенно ясни: 1-во някои от деветте възела могат ли да се навържат един в/у друг или трябва да са в последоватленост на конеца.. 2-ро написано е че при обайване номера на възлите е 1-6-4-7.. в тази последователност ли трябва да се казват и текстовете към тях..? confused2 благодаря предварително happy2

Бих ти препоръчал да не се занимаваш с този ритуал. Търси друг по-ефективен метод.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта