За оправяне на отношения както любовни така и други

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Barak » 20 Ное 2005, 16:28

благодаря за превода на ритуала......
Последна промяна Barak на 21 Ное 2005, 14:35, променена общо 1 път
remotus
Аватар
Barak
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 48
Регистриран на: 25 Апр 2005, 12:26

Мнениеот Sol niger * » 20 Ное 2005, 16:35

Ако някой го преведе ще съм много благодарна .
Аватар
Sol niger *
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Авг 2005, 15:01

Мнениеот Nac » 20 Ное 2005, 16:40

Ами ако имам време ще го преведа :)
Аватар
Nac
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 01 Сеп 2005, 21:54

Мнениеот Sol niger * » 20 Ное 2005, 16:47

:P icon_angel
Аватар
Sol niger *
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Авг 2005, 15:01

Мнениеот Nac » 21 Ное 2005, 00:56

Ето и превода на заклинанието на Barak:

Първо вземете баня или душ като подготовка преди ритуала.
Използвайте за почистване на тялото при къпането: соли, валериан, розмарин и розово масло (олио)
или някоя от тези съставки.


За заклинанието: снимка или снимки на вас и любимия, 2 малки парчета хартия с вашето име и името на партньора ви написано на всяко.
Малък съд, и билката върбинка, ако нямате тогава босилек или лавандула, билките символи на любовта. И малък съд с мед.


Като взимате банята или душа, подгответе се като изпълните мислите си с доброта и любав, мислейки с честно сърце.
Можете да кажете причините поради които правите ритуала,и бъдете сигурни че го правите единствено с любов
без чуства за притежание.
След като излезнете от банята се намажете с масло или лосион смесен с капки от розово масло.
Това се използва за пречистване.

След което сте готови да пристъпите към заклинанието.Поставете снимката или снимките на двамата
и двете парчета хартия с имената да гледат едно към друго,на дъното на празния съд.
Поставете няколко листенца от гореспоменатите билки.След което излейте меда обилнода покрие всичко
и направете обет за вашата искрена любав,топлина и привързаност като казвате заклинанието:

"Подслаждам ви, в тази лечебна купа!"

Прекарайки три пъти ръцете си върху купата с гальовен жест и визуализирайте как меда засиява и ви обгръща със
сияйна светлина,вас и любимия като стоите заедно хванати за ръце.
Накрая поставете купата в хладилника или камерата където няма да бъде пипана.

СЛЕД НЯКОЛКО ДЕНА ЩЕ СЕ ПОЛУЧИ ПОДОБРЕНИЕ ВЪВ ВРЪЗКАТА ВИ
Аватар
Nac
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 01 Сеп 2005, 21:54

Мнениеот tiara66 » 22 Ное 2005, 11:41

какъв е точно смисъла да се поставя купата в хладилника?
Аватар
tiara66
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 16 Ное 2004, 08:54
Местоположение: LURE FRANCE

Мнениеот Nac » 22 Ное 2005, 15:24

Вероятно,да не се пипа от никой,за да няма смесване на чужди енергии.В оригиналния вид "not disturbed",сиреч да не се безпокои.
Аватар
Nac
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 01 Сеп 2005, 21:54

Мнениеот tiara66 » 23 Ное 2005, 11:46

колко време остава там купата, какво правим след това с нея? Снощи направих ритуала, нещо не ни върви с гаджето напоследък.
Аватар
tiara66
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 16 Ное 2004, 08:54
Местоположение: LURE FRANCE

Мнениеот Sunshine » 30 Ное 2005, 17:41

здравейте,за първи път ще помоля за такава помощ.бихте ли ми казали ефектна любовна магия,но да мойе да се прави и от човек който никога не се е занимавал с това.пробвах някои от тук побликуваните,но нещо не се получи
Аватар
Sunshine
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Ное 2005, 18:24

Мнениеот Wizard » 30 Ное 2005, 20:21

Sunshine написа:здравейте,за първи път ще помоля за такава помощ.бихте ли ми казали ефектна любовна магия,но да мойе да се прави и от човек който никога не се е занимавал с това.пробвах някои от тук побликуваните,но нещо не се получи



Единственият проблем в тази ситуация е тази, че каквото и да ти се даде, нужно е да се познава естеството на това което вършиш. Това си е занаят и като всеки друг е нужен опит и креативност.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Sunshine » 01 Дек 2005, 16:42

може ли тогава някой от вас да ми помогне?проблема е следният:с момчето сам от 1г.,но докато отношенията ни са наред на него му става нещо и бяга и след седмица пак се връща.много го обичам и искам да оправя нещата(с говорене не става правили сме го хиляди пъти обещава че повече няма да се повтаря,но то все пак се повтаря).МОЛЯ ВИ някои да ми помогне ако може
Аватар
Sunshine
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Ное 2005, 18:24

Мнениеот Wizard » 01 Дек 2005, 17:02

Ами предполагам, че аз ще ти отговоря, защото почти всяка седмица все ни питат за подобни неща и когато това се случва често, наистина омръзва, но такъв е живота - случват се ВСЕ ЕДНИ И СЪЩИ НЕЩА, само че от различен ъгъл...

Определено магия няма да ти помогне кой занае колко, щом като и разговорите Ви не дават резултат... Ще трябва да се насочиш към по драстични действия от своя страна, нещо което е в разрез с твоите правила на поведение, и тогава виж какъв ще е резултата.
ПОМНИ - всяко колебание или несигурност, която би проявила, ще ти донесе само неуспех...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Sunshine » 01 Дек 2005, 17:21

благодаря ти все пак Wizard но вече незнам какво и как да го направя,затова си помислих и за магия.това беше последното неща,което ми даваше надежда но както всичко друго и това се провали
Аватар
Sunshine
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Ное 2005, 18:24

Мнениеот Nac » 01 Дек 2005, 17:50

Бе то може с магия...ама това което ще се получи няма да е любов.
Относно проблема,мисля че wizard правилно ти каза как би могла да реагираш...стига до го искаш.Но тук май навлизаме в по психологична насока.
Това,което веднага ми идва наум е да се замислиш,евентуално няма ли някаква причина в него или в теб,поради която връзката ви да не се осъществява като пълноценна.Защото за всяко действие обикновено си има причина,а ако приятелят ти те има за резерва и не проявява достатъчно вярност поне морално,то или не те обича или не знае какво изпитва към теб.
А ако не те обича,което надявам се не е така,то замисли се,струва ли си вниманието което му отдаваш.
В друг аспект мога да кажа,че такива отношения не са рядкост и обикновено отшумяват с времето и предполагам,че накрая ще осъзнае дали те обеча истински,съответно да ти е верен или няма да е с теб.
Аз вярвам в принципа,че ако обичаш някой истински тогава ще се радваш за щастието на човека независимо дали е с теб или не.Макар това понякога да е много трудно.Важното е,да не даваш на пречките да те спъват :)
Аватар
Nac
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 01 Сеп 2005, 21:54

Мнениеот Sunshine » 01 Дек 2005, 17:59

знаете ли вече съм готова на всичко и съм го решила окончателно без значение дали ще е любов или не,моля само някой да ми помогне та дори и да е временно "щастието ми" а за друга незнам дали има но мисля че щях да разбера
Аватар
Sunshine
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Ное 2005, 18:24

Мнениеот tiara66 » 05 Дек 2005, 08:23

Значи си решила? И то на всяка цена.... цената е голяма, вярвай ми, можеш да го имаш с магия.
Аватар
tiara66
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 16 Ное 2004, 08:54
Местоположение: LURE FRANCE

Мнениеот Sunshine » 05 Дек 2005, 16:38

и как ще стане и кой ще ми помогне?наистина искам някой да ми помогне
Аватар
Sunshine
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Ное 2005, 18:24

Мнениеот Lubopitko » 05 Дек 2005, 19:40

Като прочетох историята ти Sunshine първото, което ми мина през акъла е, че той има друга и продължавам да съм убеден. Мисля, че начинът да му привлечеш внаманието е да се държиш дистанцирано от него и да се правиш,че не ти пука. Всички мъже се връзват на този номер и хукват след теб. Щото един мъж (в масовия случай) за внимание би направил всичко. Просто се прави на недостъпна. Това е, което на мен ми идва на акъла. Но магията няма да оправи нещата, така че просто я отметни като възможност. Първо ти не разбираш от магия и няма да успееш да я направиш като хората, за да има ефект. Второ дори й да я направиш най-вероятно ще загубиш интерес.
Изображение
Аватар
Lubopitko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 15 Фев 2005, 11:44
Местоположение: София

Мнениеот tiara66 » 06 Дек 2005, 09:31

Да, сама не може да направи нищо с магия, това не е работа за всеки.
Аватар
tiara66
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 16 Ное 2004, 08:54
Местоположение: LURE FRANCE

Мнениеот Sunshine » 06 Дек 2005, 19:34

и все пак няма ли някое закликинание което мога да направя и сама?
Аватар
Sunshine
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Ное 2005, 18:24

Следваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта