За оправяне на отношения както любовни така и други

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Macabre » 19 Яну 2009, 08:08

Вие какво очаквате само не разбирам...да ме нападате и обвинявате а аз да седя и да гледам ли??? КАто ме нападат отвръщам и не мисля че ума ми е на 13-14 , доста неща преживях напоследък които ме накараха да порасна и да се осъзная малко по бързо...не знам как съдите за хората само по писаното във форум! Спрете се и вие и ще се спра и аз. Писнало ми е от разпри и спорове за глупости...недораслите мисля че сте вие щом все още ви прави кеф да нападате хората по този смешен начин.! не искам да се карам с никого! Просто и вие престанете!
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот smita » 20 Яну 2009, 13:34

Хм! Абе в началото и аз си мислих, че тука хората ще са по-различни от всекидневните злобари и когато споделих(груба грешка), "интелигенцията" се намеси да ми обяснява как такъв бил жовота и да не очаквам нищо. Гледай сега - galina_dim наистина ли съдиш, че тя е на 13-14 години по това, че се е объркала и е написала 'ж' всемсто 'в'? Вярвам, че на всички са ни еднакви клавиатурите и всеки знае, че "в" на кирилица и "в' на латиница стоят на различни места. Ми нормално е в бързането да ги объркаш. Голям критерй, няма що! Macabre, ти пък кво се впраягаш от две непознати, като видиш, че не срещаш разбиране ми зарежи. Освен тва софийския манталитет е малко по-спешал. Хубаво, състезавайте се, но тва не важи за всеки.
Голям спам стана, но както Macabre каза - "спрете се вие, ще се спра и аз" :?
Nevermore
Аватар
smita
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Ное 2008, 13:08

Мнениеот Arhimikus » 20 Яну 2009, 14:36

Моля потребителите, които четат това да престанат с отговорите. За съвети и недоразумения - на лична. НЕ отговаряйте повече тук. Мода да заключи темата.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Mandragora~Scream » 05 Окт 2009, 17:44

Колко време трябва да стои купата в хладилника и какво да правим после с нея?
True Love Is Forever
Аватар
Mandragora~Scream
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Май 2008, 11:32

Мнениеот FRONTLINER » 16 Апр 2011, 15:44

Това е Офтопик, абсолютен, но истината е следната
факт е, че повечето хора в този форум нападат доста остро, сякаш наистина имат комплекси. подчертавам СЯКАШ
Макабре, ако желаеш такава връзка, радвай й се. Просто не е редно. Я се представи някой, който не харесваш да постъпи така с теб? Същото важи и за съншайн.
Иначе, не знаете какво има в умовете на мъжете. Не си мислете, че знаете, защото не е така, не може да си сигурна какво иска той.
И котенцето говори неща, в които не е сигурна. Въобще, женска му работа
Катарина, имаш много хубаво име icon_eusa_clap
ЖИВЕЙТЕ С ЧЕСТ
Аватар
FRONTLINER
 
Мнения: 7
Регистриран на: 10 Апр 2011, 17:06

Предишна

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 12 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 12 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта