Посещение от Дракон!!?

Една от най-силните магии - магията на Дракона. Всичко свързано с драконите и Драконовата магия.

Модератор: EliKarim

Назад към Дракони магия

Мнениеот Freeman » 15 Мар 2011, 13:05

Преди около година в късната пролет имах сън-видение(или там каквато е терминологията) в който имаше дракон. Преди да опиша точно за какво става дума, бих искал да отбележа че аз сънувам веднъж-два пъти в месеца т.е. много рядко. Обикновенно са ярки запомнящи се сънища който са много полезни за мен, духовно и за обикновенни неща.
Този сън, (силен, ярък, цветен, със звук - направо си бях там) беше как аз отивам на цъква - някаква Катедрала с размерите на НДК - и забелязвам някакво животно да прескача от дърво на дърво, крие се в короната и ме следи. То е по голямо от кон, даже и от грифон. След 5 минути реално време игра на криеница най-накрая излезе наяве, видях че е дракон , той разпери крила и полетя. Преди да излети ми кимна да го последвам. В този момент усещам как аватарът ми в съня усуква енергията си по определен начин - този начин не го знаех преди, от съня го научих, та аватара ми хваща енергията си и излита, направо като супермен и следва дракона. После се събуждам. Дракона беше чисто черен, с ярко зелени очи, като котешки. И много игрив, горд, усетих че е с темеперамент много подобен на моя. Разбира се още не съм успял да се свържа с палавата гадина отново :mrgreen: .Нито пък да използвам метода - изискава горе-долу 5 пъти повече енергия отколкото имам обикновенно.
Пиша с молба за мнения и съвети, също ако някой друг е имал такива визити и би искал да ми каже, какво иска тоя горд гущер с мене??
Аватар
Freeman
 
Мнения: 4
Регистриран на: 15 Мар 2011, 09:06

Мнениеот Wizard » 17 Мар 2011, 11:12

Ами най-простото нещо е да ПИТАШ самия дракон какво иска той от теб или да направиш ти за него, или той да направи за теб...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот SayrisS » 19 Мар 2011, 21:43

Определено ме заинтригува казуса, който поставихте... честно казано не знам дали да влизам в подробности относно моя "сблъсък" с един определен дракон, а също и начина по който разбрах, че е точно той... но със сигурност искам да знам как точно бих могла да го предизвикам отново (тъй като първия път явно стана неволно) да ми каже какво иска...определено нямам никакъв опит и техника в това отношение и не съм сигурна дали трябва да става дума за някакъв вид осъзнато и/или предизвикано сънуване.... не знам... струва ми се сложно и бих се радвала ако ми дадете съвет...
Absolutum dominiuM
Аватар
SayrisS
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Авг 2010, 12:10
Местоположение: София

Мнениеот Wizard » 22 Мар 2011, 10:53

Ако нямаш опит, то каквото и да ти каже ще бъде все едно напразно....
Съветвам те да потърсиш литература на бълдарски или на английски, например в нашата онлайн Библиотека. Но за сега може да се осланяш на твоето желание да се срещнеш със своя дракон отново в съня си. Това действа също като магия и както те посъветвах, поговори и разбери САМА каквото искаш да узнаеш! НИКОЙ не може да види вместо теб, какво този дракон иска от теб. Това е лично пространство и всяка външна намеса би била грешка.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Freeman » 29 Мар 2011, 14:05

Мен ми е ясно, че каквото имаме да си казваме е важно и че никой друг не може да ми обясни ситуацията освен самия дракон. Въпроса ми е как става целия механизъм с комуникацията? Аз не съм наясно с привичките на драконите, камо ли къде да го търся... Знам само че представляват пазители на какво ли не и са представители на природни стихий. За това питах дали някой има съвет как се процедира в такива случай... confused2
Аватар
Freeman
 
Мнения: 4
Регистриран на: 15 Мар 2011, 09:06

Мнениеот SoFarAway » 29 Мар 2011, 15:47

Ами не си мисли, че си срещнал реален дракон в астралния свят, теост такъв с външен произход, най- вероятно имаш интерес към драконите предполагам,(а и да нямаш) може би несъзнаваното ти е дало някакво послание облечено в символика, която ще ти въздейства достатъчно за да e забележиш или просто е било една игра на несъзнаваното, която може и да те отведе до някъде. Въобще темите със сънищата са трудни за разгадаване. От това което чета оставам с мнението че просто искаш да видиш твоя дракон и тъй као във физическия свят няма как да стане орентирай се към сънуването и тн.
SoFarAway
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 84
Регистриран на: 22 Юни 2009, 16:34
Местоположение: Бургас

Мнениеот SayrisS » 30 Мар 2011, 22:01

Първо искам да благодаря на Wizard за отговора... (дано не ви е прозвучало като банална реч при връчване на награди примерно...) :wink: и второ - мислех да ви спестя моя разказ за "срещата" ми с един от драконите, но ще ви разкажа...
Миналата година към средата, когато за първи път открих и разгледах форума на Magic gate, съвсем случайно попаднах на едно заклинание за призоваване на дракони... четейки разказите на различни хора и техните преживявания, съвсем бързо и формално прочетох, полу на глас изписаното заклинание, след което честно казано затворих сайта и след известно време си легнах.... през ноща сънувах някакъв сън, който вече не помня, но няма да забравя как посредата на нищото, сънят ми рязко беше прекъснат : появи се буквално като на 3D един абсолютно изразен образ на сива драконова глава, като че се подаваше от някъде, показвайки се само до вратът, като около него всичко беше бяло като дим или облак не знам... и с много ясен и кънтящ глас изкрещя в лицето ми : "Взе ли решение?", повтори го около 3 пъти, като всеки следващ път беше още по конкретен и като че ли, адски настоятелен да му бъде отговорено, аз не знаех какво да кажа, защото не знаех за какво говори... от устата му излизаше толкова силна струя въздух, че на сън започнах да се задушавам, когато той говори и изпитах усещането че съм будна... до него стоеше един мъж, облечен в прилепнал черен сатенен костюм, като на цирков артист, спретнат, с черна зализана прическа и бледо лице, който през цялото време му шепнеше нещо на неразбираем за мен език, като все едно го укротяваше, но не ми каза нищо на мен... след като аз останах така безмълвна и не отговорих... дъхът ми сякаш рязко се върна в тялото ми и аз се събудих скована и по гръб в леглото си в позата на мъртвец... не можах да помръдна няколко секунди и не знаех дали наистина съм будна вече... успях да видя че часът беше около 5 и нещо на разсъмване (5:23 ч.). на другия ден под все още силното усещане, се разрових и прочетох, за йерархията на драконите... за дракона на въздуха Sairyss и затова, че всеки дракон има нещо като собствено число ... в случая 28 (колкото е сбора на часът) е числото на Sairyss... навързах това, че от устата му бълваше силна струя въздух, като стихия, числото му 28 и факта, че драконите са наи-"активни" в часът преди зазоряване и стигнах до извода, че "моят" дракон е той... не мисля, че е случайно, не знам какво ми се случи тогава и ако наистина и това не е заблуда на мозъка,на подсъзнателно ниво, както споменава SoFarAway...искам да знам , как да го извикам пак, този път съзнателно, за да му отговоря на въпроса и да го направя свой пазител и закрилник, ако пожелае....

П.П. извинете ако в описанието ми има неточности, наистина не съм веща, не е невъзможно да съм пропуснала нещо. Благодаря!
Absolutum dominiuM
Аватар
SayrisS
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Авг 2010, 12:10
Местоположение: София

Мнениеот tattul » 21 Авг 2011, 09:02

Това, че някой сънува Дракони и си "приказва" с тях действа успокояващо на психиката ми.Преди време ми дадоха упражнение - Визуализираш Дракон. Сливаш се с него, усеща люспите по себе си, ноктите, виждаш през неговите очи, имш нокти....самият ти се чувстваш Дракон. Постепенно си избираш цвят.... Сега този Дракон има лице, Виждам го все по оформен - Едно особено зелено, тревито, люспите лъщят. Очите са жълтеникави, издължени, в основата на окото червени. Големи и широко отворени, любопитен е...Упражнението беше за сила, за придобиване и изграждане на вътрешната лична сила. Сега е достатъчно да затворя очи и виждам образа и се чувствам ...жива, или ова което създадох оживява. Понякога има вътрешен диалог. То е като.....мисъл, подкрепа....шантаво е. Казват че съществуват, в паралелен свят. Медитирах, опитах да се свържа, да преживея, да разбера този образ реален ли е...Намерих от някъде Драконово Таро. По принцип не е интересува Тарото, решиа съм че не го харесвам, но с това Таро останах изумена.....от контакта.
Аватар
tattul
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Яну 2011, 11:51


Назад към Дракони магия

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта