Драконово заклинание за защита

Една от най-силните магии - магията на Дракона. Всичко свързано с драконите и Драконовата магия.

Модератор: EliKarim

Мнениеот Dido » 02 Юни 2006, 04:06

За омагьосването разбрахме преди две седмици. Все още не мога да отида на място, за да направя нещо, за това действам от разстояние. В съседство на къщата на бабата е тази на съпругата ми. Бабката влизаше там, за да чисти от време на време. След като се установи всичко, издигнах прегради пред всеки прозорец и врата, и преди два дена тя се обади, че е загубила ключа и не може вече да чисти. Визуализирам как я затварям в плътна метална сфера от непробиваема сплав и как тя се задушава вътре. Толкова съми ядосан, че всички ритуали, които сътворявам са за нейния фатален край, а аз определено не искам това.
Сещам се още доста неща, но исках да получа и твоето мнение.
Благодаря.
Аватар
Dido
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Яну 2006, 14:37
Местоположение: Авалон

Мнениеот wolf_kohen » 02 Юни 2006, 11:17

Ами ти значи действаш...

Но според мен не се опитвай да я унищожаваш! Може това да ти навреди... Вселената няма да те съди ако се защитаваш, но може да понесеш кофти рефлекс ако станеш агресор. А и най-малкото ще се омърсиш ненужно с нея. А и един ден може да плащаш цена за това.

Обаче има нещо, което можеш да направиш и то успешно, без проблеми за теб. Осъди я! Избери вселенски закон, след това призови силите на този закон - Егрегорите на този закон. Изтъкни престъпленията и срещу вас, изтъкни и други престъпления, заслужаващи наказанието и. Избери и наказание или остави силите да действат според според същността си.

Ето пример. Внимавай с тази молитва!!! Една жена на която и бяха отнели мястото несправедливо, унищожи с нея 5 души за по-малко от половин година. Тази жена е сестра на моята баба по майчина линия. На другата жена умряха първо двамата и сина с кола, после майка и на легло, после мъжа и който се удави във дворна тоалетна. Накрая тя полудя.

Внимавай защото ако грешиш според закона в искането си може да навредиш на себе си! Ето молитвата, казваш я със силен глас така, че да вибрира природата около теб!
"Кондак 13

О, възпявана Майко, която си родила най-святото от всички светии Слово!
Като приемаш сегашното приношение, избави от всяка напаст
и изтръгни от бъдещата мъка всички, които ти викат: Алилуия! "

Като я преправяш така: "О, възпявана Майко, която си родила най-святото от всички светии Слово!
Като приемаш сегашното приношение, избави от (....името........)
и изтръгни от бъдещата мъка (.....нас.....), които ти викаме: Алилуия!
"
Това го направи пред иконата да Св. Богородица като пред нея запалиш 3 свещи или тамян. След като кажеш молитвата 3 пъти остани в мълчаливо съзерцание, докато изгорят свещите. Може да ползваш и тамян. След това се прекръсти 3 пъти като казваш "В името на Отца и Сина и Светия Дух. Амин".

Мисля, че не е нужно да слагаш защити на всякъде ;-)
Една добра е достатъчна. Не мисля че количеството има значение ;-)

Напиши резултатите след като направиш това или нещо друго.
IEHVI ADONAI HEILII
Аватар
wolf_kohen
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 109
Регистриран на: 27 Апр 2006, 22:43

Мнениеот Dido » 02 Юни 2006, 21:22

След като прочетох поста ти от 01.06.06 реших да подновявам сферата около бабата всеки ден по едно и също време - около 14:00 h. Днес бях на работа и точно в този час се усамотих за няколко минути в една задна стая, за да подновя визуализацията. След това звъннах на съпругата ми, просто, за да я чуя. Тя естествено беше у болната си майка. Докато говорихме за общи неща, за мое голямо учудване чух смеха на тъща ми. Това не се бе случвало от няколко седмици насам. Тя твърди, че е от лекарствата,които са и предписали и аз не изключвам въобще този вариант, но тя ги пие вече от две седмици ,за това ми се ще да вярвам,че и аз съм допринесъл за това нейно благоразположение на духа и тялото.
Хареса ми идеята ти за описване на кръг около образа на бабката. Тази нощ ще го добавя към останалото.
Молитвата е хубава, но не съм сигурен дали ще я използвам. Установил съм за себе си, че ако првя нещо за някого с цел помощ без негово разрешение - то резултати почти няма. Не съм сигурен дали съм готов да разкрия пред нея с какво се занимавам - все пак сам женен за дъщеря и, и то само от година.
Утре ще ида на гости у тъща ми и ще проверя на място има ли нещо, което да я притеснява, за да работя в тази насока. Мисля да я разпитам за сънищата и напоследък, за идеи, които я спохождат...

Имам идея да я оградя с огледало, което да канализира изпратената към нея отрицателна енергия в посоката, от която идва и да абсорбира , от друга страна, положителната. Трябва да обмисля и конструирам огледалото така, че да не я "притиска" и да и позволява да "диша".

Поздрави!
Аватар
Dido
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Яну 2006, 14:37
Местоположение: Авалон

Мнениеот wolf_kohen » 02 Юни 2006, 21:32

Ок ;-)

Но вярвай ми точно тази молитва - то дори не е молитва не иска знанието на бабата или на който и да е друг.

Помисли за осъждането. Ако призовеш сили, които са много над бабата и я осъдиш по закона на силите, тя няма да има никакъв шанс.

А за тъща ти, може да опиташ пак с вода да я умиеш ритуално - без тя да знае. При мен винаги се е получавало, но не при много сериозни проблеми... Би трябвало да стане и за по-сериозни.

Успех! Може да ми пратиш на маила снимка на лошата, за да я сканирам. Може да ти помогне...

Ела утре на среща с доста хора от този форум и аз ще дойда. В 1ч, на пилоните на НДК
IEHVI ADONAI HEILII
Аватар
wolf_kohen
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 109
Регистриран на: 27 Апр 2006, 22:43

Мнениеот Dido » 02 Юни 2006, 21:47

Право каваш - "помисли за осъждането". Мисля да призова с молитва Този, който е зад Безграничната Светлина. Смятам, че по нагоре няма.
А и Господарите на кармата си гледат добре работата - вярвам твърдо в това.

Колкото до предложението - намирам се твърде далече от вас, за да успея за утре.
Аватар
Dido
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Яну 2006, 14:37
Местоположение: Авалон

Мнениеот nick » 27 Юни 2006, 16:04

Закачи и един Дракон пазител.
Той си знае работата, ще я предупреждава , пази и ако трябва ще нападне този който прави атаката.
Дракона ще седи до нея докато не се оправят нещата.


успех
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот wolf_kohen » 27 Юни 2006, 21:59

Да, за дракона идеята е много добра...
IEHVI ADONAI HEILII
Аватар
wolf_kohen
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 109
Регистриран на: 27 Апр 2006, 22:43

Мнениеот FireSun's Viking » 28 Юни 2006, 22:32

Относно дракона, ако се прави дракон създаден от теб и не е на матерялен носител, сервитора се изтощава много бързо. А ако се свърже пакт с дракон то неможе да е за много дълго. Такаче за мен използването на дракон за защита е добро само за даден не много дълъг момент.
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот nick » 29 Юни 2006, 07:11

necron прочети внимателно това което съм ти дал за драконите!!!
прави разлика м/у сервитор и призоваване на дракон.
различни дракони се призовават за защита, за любовна или друга магия и т.н.
има си книги и сайтове по темата,така че няма да правя пуц сега.
Дракона за защита седи толкова колкото трябва,защото го призоваваш със заклинание.
necron написа:Относно дракона, ако се прави дракон създаден от теб и не е на матерялен носител, сервитора се изтощава много бързо. А ако се свърже пакт с дракон то неможе да е за много дълго. Такаче за мен използването на дракон за защита е добро само за даден не много дълъг момент.

а относно сервитора, няма да се изтощи защото ти му наливаш от своята енергия.
ако пък искате може да си направите сервитор Даракон-Вампир.
така той ще си набавя енергията сам. естественно вие трябва да му кажете от кого да тегли.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот alistar » 02 Юли 2006, 12:47

nick може ли повече инфо за това как да си напрая сервитор Дракон вампир? И мога ли да го направя за друг човек,без неговото знание? Моля те прати ми ритуала на ЛС
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот weballergy » 13 Авг 2006, 10:39

Аватар
weballergy
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 115
Регистриран на: 18 Юли 2006, 15:16
Местоположение: almost everywhere

Мнениеот weballergy » 13 Авг 2006, 10:54

Cum Saxum Saxorum

In Duersum Montum Oparum Da

In Aetibulum In Puinatum

" Draconis"???
Аватар
weballergy
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 115
Регистриран на: 18 Юли 2006, 15:16
Местоположение: almost everywhere

Мнениеот Anuel » 06 Мар 2008, 16:33

alistar написа:nick може ли повече инфо за това как да си напрая сервитор Дракон вампир? И мога ли да го направя за друг човек,без неговото знание? Моля те прати ми ритуала на ЛС


Alistar, защо ти е сервитор вампир ?
Аватар
Anuel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 06 Мар 2008, 15:19

Мнениеот ZefaS » 09 Мар 2008, 14:43

Как изглежда «ОКОТО НА ДРАКОНА»?
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

!

Мнениеот NEVIDIMIQ » 14 Мар 2008, 10:41

Така, като го гледам ми прилича на заклинание за призоваване и-и-и-и .. честно да си кажа не е за "малки деца" не всеки може да контролира такъв Звяр още повече начинаещ или обикновен маг дори и да е в практика от години ... за всяко нещо си има Избран или както казва един велик "Ум" : "Остави се на течението" !
Аватар
NEVIDIMIQ
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 23 Май 2007, 13:52

Предишна

Назад към Дракони магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта