Вижте това

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот Trismegist » 26 Дек 2005, 16:04

В clubs.dir.bg
Намерих един интересен пост.
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Ca ... part=&vc=1
Може да го видите и да си кажете мнението.
Вижте споменатият окултен символ.
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот AryanSun » 27 Дек 2005, 18:15

Trismegist написа:В clubs.dir.bg
Намерих един интересен пост.
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Ca ... part=&vc=1
Може да го видите и да си кажете мнението.
Вижте споменатият окултен символ.


След като прегледах отново темите в клуба,където пише въпрос
ния Файл99,реших да променя малко мнението си.

Да,не отричам идеята,която се тиражира от сатанисти и други окул
тисти,че християнския егрегор оказва психически атаки върху опре
делени индивиди с цел да дискредитира чуждите вярвания и да
наложи своите.Доста такива случаи съм виждал и в Интернет и във
разни вестници...А и доста подвеждащо звучи появата на онзи образ-
Илия.Но все пак цялата история все повече започва да ми изглежда
меко казано майтап,написана с цел да гледа нечий сеир:)).

Ако влезете и видите темите в клуб НЛО на ДИР.БГ,ще видите
скандал между два лагера-крайно материалистично настроени
и сляпо вярващи в НЛО и други подобни паранормални явления...
ех,ще си спестя израза "идиоти".Първите биха дали душата си
да видят вторите затворени в някоя психиатрична клиника.Пишат
се учени,но нивото им е много ниско.Тоя Файл99 пише че щял да
ходи при един друг от техния клуб,човек с ник Evil Spirit(Зъл Дух),
който ще му разкрие някакви велики тайни,свързани с НЛО,конспи
рации и др подобни.Някак си...нелепо е,като имам предвид колко
се "обичкат" двамата.

Съжалявам,че трябва да си го призная,но тъй като на мен ми е хоби
да гледам/чета сеири,от време на време ги посещавам за да им видя
глупостите.То цялата секция "Религия и Мистика" в ДИР.БГ е средище на какви ли не идиоти,но това е друга тема.

Смятам,че Файл99 просто се "ебава"(нека ме извинят по-чувствител
ните :oops: )-от това,което съм чел от постингите му и нежните слова,
които си разменя с "другия лагер".Нормално е-понякога ако искаш да
победиш в словесен спор,а имаш насреща си крайно прост човек,
тогава започваш да разиграваш роля на "победен" и "съгласен".Ако
някой те обиди,че си хомосексуалист,често много добре помага да
разкажеш как си се забъркал в някоя ултра-гей история и накрая
да се изсмееш.Противника ти загубва ума и дума.Така е направил
и Файл99.Противниците му искат да го видят в лудницата,провалил
се и пр.И той това е направил.

Изводът от цялата история:така,както нищо не може да се каже за
дълбочината на блатото,докато не влезеш в него,така и нищо не
може да се каже за тази история,освен ако не можеш да я видиш
от по-близо.За да се даде компетентно мнение,трябват факти и то
достоверни,а не писания,взети наготово.Определена доза скептици
зъм никога не е излишна.
Последна промяна AryanSun на 05 Яну 2006, 16:30, променена общо 2 пъти
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот DragonFire » 28 Дек 2005, 09:43

Абе, признавам, че дет и блек метълът имат огромен червен заряд(ако все пак е вложено чувство в песента, а не е правена само за пари), но пък да те обсеби демон от слушане на Morbid Angel или Deicide силно ме съмнява.
Доста често използвам метъл песни ако правя бойна магия(засилват страшно силно ефекта), но пък не съм осетил никакво обсебване, злотворно присъствие или квото и да било подобно. Мисля си, че се бъзика онзи младеж. Ако пък случаят е истински, най- вероятно се е получило, защото някой му е наливал глупости в главата. Основната причина да мисля, че се бъзика е тази, че в метъл музиката, зарядът обикновено е в музиката, а не в текста. Който е слушал(подчертавам СЛУШАЛ, а не просто ЧУВАЛ) Burzum, Nocturnal Mortum или пък някои песни на Manowar или пък Therion, ще ме разбере.
Нищо вярно- всичко позволено
Аватар
DragonFire
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Ное 2005, 07:37
Местоположение: София

Мнениеот AZA » 29 Дек 2005, 03:27

Напълно съгласен ... и все пак и текста има значение .. а за обсебване от демон при слушане на Морбид - не може и да става дума , поради простата причина , че познавам достатъчно хора който СЛУШАТ тази групи и не само ... и нишо им няма ...
За използването на метъл към магията .. ако успееш да подбереш подходящото парче за подходящата цел .. понякога дори и само с него може да успееш.

А за текстовете и музиката на Варг - нищо няма да кажа ;)
КраяТ Е СамО ЕднО НовО НачалО
Аватар
AZA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 258
Регистриран на: 10 Фев 2005, 00:40
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот WandaBlenda » 29 Дек 2005, 05:30

Абе проблема не му е бил в музиката а в талисмана.Мисля че и чалга да е слушал пак същото е щяло да стане(ако е истина де) при положение че талисмана му е висял на врата 10год.
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот Trismegist » 29 Дек 2005, 10:14

Абе защо трябва да отделяте нещата.Мисля,че всички тези неща са допринесли за това а и да не забравяме характера му.Бил се е,краде от баща си и както казва-и от други места,а кой знае още какво е правил.

Но наистина щом символът е имал силата да му даде толкова неща в живота,може той да е оказал влиянието.
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот AryanSun » 29 Дек 2005, 11:49

DragonFire написа:Абе, признавам, че дет и блек метълът имат огромен червен заряд(ако все пак е вложено чувство в песента, а не е правена само за пари), но пък да те обсеби демон от слушане на Morbid Angel или Deicide силно ме съмнява.
Доста често използвам метъл песни ако правя бойна магия(засилват страшно силно ефекта), но пък не съм осетил никакво обсебване, злотворно присъствие или квото и да било подобно. Мисля си, че се бъзика онзи младеж. Ако пък случаят е истински, най- вероятно се е получило, защото някой му е наливал глупости в главата. Основната причина да мисля, че се бъзика е тази, че в метъл музиката, зарядът обикновено е в музиката, а не в текста. Който е слушал(подчертавам СЛУШАЛ, а не просто ЧУВАЛ) Burzum, Nocturnal Mortum или пък някои песни на Manowar или пък Therion, ще ме разбере.


Терион?Слушам ги от много време,даже смятам,че съм техен
фен.Е,не съм чул всички парчета,така че би ли ми казал кои са?
Мерси предварително.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот DragonFire » 30 Дек 2005, 15:59

Слънчев Ариец написа:Терион?Слушам ги от много време,даже смятам,че съм техен
фен.Е,не съм чул всички парчета,така че би ли ми казал кои са?
Мерси предварително.


Заслушай се специално в албумите Sirius B и Theli. Най- добре със слушалки ги изслушай и прочисти съзнанието си от мисли. Сам ще усетиш кои парчета ще ти свършат работа и за какво.
Аватар
DragonFire
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Ное 2005, 07:37
Местоположение: София

Мнениеот DragonFire » 30 Дек 2005, 16:07

WandaBlenda написа:Абе проблема не му е бил в музиката а в талисмана.Мисля че и чалга да е слушал пак същото е щяло да стане(ако е истина де) при положение че талисмана му е висял на врата 10год.


Мисля си, че не е и от талисмана. Аз нося такъв от 2 години и нишо ми няма. Много хора носят подобни медальончета. Според мен, като не е осветен и няма изграден етерен облик, няма значение какъв е символа на медальона. Ако не беше така, 3/4 от блек метълите в България щяха да са обсебени, побъркани и т.н. Все пак обърнати пентаграми се продават във всеки метъл-шоп. Имам чувството, че ако цялата история не е скалъпена за майтап, то просто като от 100 места са му втълпявали, че медальона и музиката ще му докарат проклятие, той е изградил такава матрица около себе си и си е причинил всичките тези случки, които описва.
Аватар
DragonFire
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Ное 2005, 07:37
Местоположение: София

Мнениеот Necromancer » 03 Фев 2006, 15:51

Боже господи, ти дето си там някъде :)

Аз съм на дет и блек метъл диета от поне 10 години насам (да от 10 годишен слушам метъл и то блек и дет и също така съм бас китарист в дет/траш групата Анастазис anastasisbg.cjb.bg) но нито съм сатанист нито съм откачил а слушам музика почти 24/7. Имам наклонности към черното и мрака (Ноктурно, Некрономикон шНекромантията като цяло) и други такива. Човека дето е усещал зловонието оня там фаил99 май е трябвало да се изкъпе. и да ходи на очен лекар ( тва да не можеш да видиш котка от две крачки си е сериозен проблем. Относно обсебването смятам че е нещо много сериозно и не е за шегувки с него. Ама за него ще пусна друга тема...
Аватар
Necromancer
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 07 Яну 2006, 21:40
Местоположение: Deep in the shadows of your mind

Мнениеот AryanSun » 03 Фев 2006, 16:34

Оставете глупостите на Файл99 или каквото беше там и вижте в
каква помийна яма(ако имате излишно време,излишна енер
гия и ако сте в съответното настроение,де)се е превърнал
клуб Магия на "ДИР.БГ".Като пример давам ви тоя линк:

Нямам думи!


А вижте и другите теми,те не отстъпват на тази,не падат по-долу.

То биваше падение,биваше идиотия,биваше психарщина,ама това
мина всички граници.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот Nac » 03 Фев 2006, 16:57

То аз не съм видял да се говори за магия в този форум....
Обичаино се срещат честите нападки и прочее пищна безсъдържателност....което някак обезсмисля идеята на самия форум.
Аватар
Nac
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 01 Сеп 2005, 21:54

Мнениеот Necromancer » 03 Фев 2006, 18:06

Avandon беше премерен, беше претеглен и единодушно беше обявен за недостатъчен и недостоен! - любима на мене реплика от не помня кой филм. е бива и бива грехопадение ама тва изби мравките в кучкарника, изпочупи мивките в хола и изкла кравите в басейна. дир.бг клубовете станаха помиина яма
Аватар
Necromancer
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 07 Яну 2006, 21:40
Местоположение: Deep in the shadows of your mind

Мнениеот Shadow Mage » 03 Фев 2006, 23:44

Само може да ги съжали човек тея там Avandon&Сие. Много се съмнявам че ще тръгнат да правят нещо по-сериозно от това да крещят по форумите колко са велики и да си мислят че така ще спечелят повече последователи че току виж излязло нещо от идеята им icon_flowerface .
SomoN е прав - да вървят да си чупят главите с тяхната фанатична вяра - то всеки, които е малко по в час с нещата му е ясно как ще свърши всичко ако опитат icon_toothy . Те и представа си нямат дори как да различат кой е мъж или жена по енергията, а какво остава за нещо по-сериозно от това, което се канят да направят laughing9 .
То че е помийна яма Дир.Бг си го знам отдавна, ама не знаех че са станали толкова зле нещата там.

>> Some_Spirit не мога да разбера какво толкова имаш срещу практикуващите Хаос магия, че се заяждаш с тях не само тук, но и по другите форуми ?!?
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот heress » 04 Фев 2006, 20:16

Бах му @#$@#$% колко текст се изписа за един пост-базикня (тва за обсебването от метъл) и един пост на някъв луд и то от друг форум... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ?!?!?!?!? Ако имате да му кажете нещо на ненормлничето направете го в темата му не зад гърба му.....
show me the power of darkness(:(((:<-
Аватар
heress
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 206
Регистриран на: 05 Май 2005, 07:14

Мнениеот AryanSun » 05 Фев 2006, 19:30

Естествено че нищо няма да излезе от идеята им-особено като
се има предвид,че християнския и ислямския егрегор в момен
та пак са почнали да се трепят-те за какво ли друго стават,но
това е друга тема.

Да,писах им-влязох като нерегистриран,с ник "Прометей".За
човека с ник _Готин_ знам,че е сатанист и си прави базик с
падението на просветлените последователи на Шамбала от
този форум.А Авандон и компания така и не разбраха тона-
на всичкото отгоре с цялото си величие поучава Синтия да
последва съвета му-хмм,та той така работи в полза на сатаниз
ма:)).Ама от това че се опитах да им налея акъл в простите им
главици нищо не излезе.Какво да ги правиш-дечица.Дали ще
пораснат-не знам.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот Shadow Mage » 07 Фев 2006, 15:42

Бах му @#$@#$% колко текст се изписа за един пост-базикня (тва за обсебването от метъл) и един пост на някъв луд и то от друг форум... Mr. Green Mr. Green Mr. Green ?!?!?!?!? Ако имате да му кажете нещо на ненормлничето направете го в темата му не зад гърба му.....


Ами Херес, сори, не исках да го пиша тук, но след 10 неуспешни опита за регистрация там го сложих тук. Просто да вземат да си оправят регистрацията.
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Melina » 13 Фев 2006, 13:10

За тези мога да кажа УАУ. В такъв момент познатото "Има ги всякакви" действа с пълна сила.
Аватар
Melina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 09 Окт 2005, 18:08

Мнениеот sanguinary » 14 Фев 2006, 03:21

DragonFire написа:Абе, признавам, че дет и блек метълът имат огромен червен заряд(ако все пак е вложено чувство в песента, а не е правена само за пари), но пък да те обсеби демон от слушане на Morbid Angel или Deicide силно ме съмнява.
Доста често използвам метъл песни ако правя бойна магия(засилват страшно силно ефекта), но пък не съм осетил никакво обсебване, злотворно присъствие или квото и да било подобно. Мисля си, че се бъзика онзи младеж. Ако пък случаят е истински, най- вероятно се е получило, защото някой му е наливал глупости в главата. Основната причина да мисля, че се бъзика е тази, че в метъл музиката, зарядът обикновено е в музиката, а не в текста. Който е слушал(подчертавам СЛУШАЛ, а не просто ЧУВАЛ) Burzum, Nocturnal Mortum или пък някои песни на Manowar или пък Therion, ще ме разбере.

Абе защо никой не споменава грайндкор или горграйнд... ? Ще ме пренебрегнете ли? Романтичнонастроени музикантчета.
Най ме разсмя това,че са били истински металисти хахаха с ластични дънки и пирамидки по якетата...
Necromancer написа:Боже господи, ти дето си там някъде :)
Аз съм на дет и блек метъл диета от поне 10 години насам (да от 10 годишен слушам метъл и то блек и дет и също така съм бас китарист в дет/траш групата Анастазис anastasisbg.cjb.bg) но нито съм сатанист нито съм откачил а слушам музика почти 24/7. Имам наклонности към черното и мрака (Ноктурно, Некрономикон шНекромантията като цяло) и други такива.
.
Това "боже господи"доста ти нарушава блек диетата,мъжки laughing9
Айде няма да казвам колко зле се представихте в шипката. А и като те гледам,преди 10 години само дет и блек ти е било в главата...
Стягайте се и свирете ,пичове, violent1 а до тогава много не разправяйте къде свирите,щото ей го как от реклама става антиреклама...
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Der_Tod » 14 Фев 2006, 09:06

icon_toothy
Нееее, наистина, това ми оправи настроението за 5 дена напред..laughing1 Жестоко просто.. от слушане на Морбид Ейнджъл и носене на няква жалка пентаграмка, която, както по - горе беше споменато, може да се намери на всеки метъл-шоп, те обсебва демон.. То при тая логика, като изчислим върлите фенове на групата и изобщо на повечето известни дет или блек метъл групи със сатанинско внушение.. мамка му, 1/4, че ако не и повече от света е застрашена от обсебване на демони.. или пък обсебена. :P Ако въпросния индивид, наистина не се е ебавал (което силно ме съмнява), и ако все пак допуснем, че нещо го е обсебило, то въпреки целия си изчерпателен пост, все има подробности, които е запазил за себе си.. но това предполагам, няма как да се разбере. Иначе, някои от коментарите доста ме позабавляваха.. предполагам и него. icon_eusa_dance
П.П. Блек метъл рулз. :wink:
The Death will come to us all...
Аватар
Der_Tod
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 01 Ное 2005, 15:12

Следваща

Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 32 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 32 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта