Некромикон

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот nick » 07 Апр 2006, 09:18

Здравейте,
отварям тази тема относно викането и работата с Некромикон.
Снощи направих първата си евокация с един от 50-те на Мудрук.
Беше невероятно! Толкова много исках да я направя,
че забравих да си направя защитен кръг.
Благодаря ти Shadow Mage помогна ми много!
Имах усещането, че Духът беше от другата страна на свещите и сигила и ме наблюдаваше.
Всичко което е описано в Некромикона е вярно, нещата които стават по време на инвокацията са си ноправо същите.
Сега чакам да получа отговорите на въпросите си, но тъйкато ми е за първи път незнам дали съм ги предал правилно. Но ще има 2,3... път.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот Daron`Malakian » 07 Апр 2006, 11:53

Айде и тебе да те питам...как се гони дух,който вече си призовал? /трябва да се презапася преди да действам все пак../
Аватар
Daron`Malakian
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 46
Регистриран на: 04 Апр 2006, 11:04
Местоположение: На всеки километър...

Мнениеот EXARP » 07 Апр 2006, 13:04

специално за некрономиконските духове стандартните прогонващи ритуали тип "Златната Зора" не действат с исключение на ПРХ. При съществата от Некрономикон се ползват ритуали на соларна основа. Аз например ползвам ПРХ и Соларният кръст когато работя с Некрономикон и съществата в него.
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот RedStag » 07 Апр 2006, 13:30

Някой би ли дал линк за този Некрономикон? angel12.gif
Аватар
RedStag
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 53
Регистриран на: 13 Ное 2005, 20:40
Местоположение: Sofia

Мнениеот galina_dim » 07 Апр 2006, 13:52

Това е най-пълното, на което съм попадала - http://www.necronomicon.nm.ru/, само дано четеш руски. Ако не, мога да ти дръпна нещо на немски или на английски... Чичо Гугъл, в превод Гошо, ми е съсед... :)

angel13.gif
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот RedStag » 07 Апр 2006, 13:57

Много мерси. А относно превода-и трите езика ги говора така че ми е горе долу все едно. И още веднъж 10х icon_flowerface
Аватар
RedStag
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 53
Регистриран на: 13 Ное 2005, 20:40
Местоположение: Sofia

Мнениеот Shadow Mage » 07 Апр 2006, 14:51

RedStag: Имам едно предупреждение за теб, и за други, които решат да използват линк-а пуснат от Галина - това, което е на страницата е известно по скоро като Lovecraft, отколкото като истинския Некрономикон !!! Там са печатите и схемите за призоваване на т.нар. Тъмна част от Некрономикона. Именно срещу духовете, които се викат са и заклинанията и екзорцизмите, които ги има на сайта - това май е единственото, което аз открих от Некрономикона. За твоя собствена безопасност, ако решиш да викаш духове от тази сфера НЕ ГО ПРАВИ САМ, намери си приятел или компания, на които можеш да разчиташ ... За справка погледни поста на DragonFire за неговия опит с тези духове. Ако наистина искаш да повикаш некрономиконски духове, използвай 50-те имена на Мардук, там поне вероятността да си изпатиш сериозно е в пъти по-малка от колкото при тези духове. Безопасността ти ще е мн по голяма, ако използваш инвокациите на Некрономиконските богове или поне Watchera ;-)

EXARP: Ритуали за прогонване на Планетарна основа (какъвто е ПРХ) също вършат нелоша работа за прочистване :-)

Галина: Абсолютно съм сигурен че си попадала и на други линкове за Некрономикона, но защо ли точно тоя пусна ...........
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот galina_dim » 07 Апр 2006, 14:55

По повод питането на Дарон и заради голямата част от информация, която предлага сайта. Хубаво е поне идея да придобие човек от характера на това, което ще прави, right? А що се отнася до духовете, мене ако питаш, по-добре първо да се усвоят начините за гоненето им angel13.gif
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот EXARP » 07 Апр 2006, 15:04

Галина, как ще усвоиш прогонването на нещо щом никога не си го призовавала, просто според мен двете неща вървят ръка за ръка, едното не може без другото
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот RedStag » 07 Апр 2006, 15:33

Попаднах на един друг адрес : http://www.necronomicon.sacred-magick.com/index.html Какво ви е мнението за него?
Аватар
RedStag
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 53
Регистриран на: 13 Ное 2005, 20:40
Местоположение: Sofia

Мнениеот nick » 07 Апр 2006, 15:39

:roll:
galina_dim написа:Това е най-пълното, на което съм попадала - http://www.necronomicon.nm.ru/, само дано четеш руски. Ако не, мога да ти дръпна нещо на немски или на английски... Чичо Гугъл, в превод Гошо, ми е съсед... :)

angel13.gif

ти въобще наясно ли си какво постваш!!! знеш ли че много хора могат да пострадат от такова невежество, като твоето.
Всеки трябва да носи отговорносто за това какво поства!!!
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот nick » 07 Апр 2006, 15:49

Браво RedStag
RedStag написа:Попаднах на един друг адрес : http://www.necronomicon.sacred-magick.com/index.html Какво ви е мнението за него?


Прочети го внимателно и никога няма да имаш проблеми сНекромикона.
Там има всичко: викане, изчистване и мн. инфо.
Един човек да пита първо преди да прави нещо.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот AZA » 07 Апр 2006, 20:52

nick .. не бързай така със обвиненията .. т.е. щом галина е успял/а да го докопа, значи е доста лесно достъпно , което значи , че не е достатъчно пълно , което значи , пък верно е опасно .. кхъм .. и все пак не съди така .. който търси намира.
КраяТ Е СамО ЕднО НовО НачалО
Аватар
AZA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 258
Регистриран на: 10 Фев 2005, 00:40
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Mell » 07 Апр 2006, 21:34

Както вече съм казала не веднъж.... от познанята ви по Гугъл...вече ми се гади !!! Галина как тъ ни е срам ???
Mell
 

Мнениеот Mell » 07 Апр 2006, 21:48

Айде да спрем с Google, и линковете от там...
всички имаме достъп и за всеки е лесно да
го направи...Така се подценява и питащият,
защото естествено, че първо е попитал Гугъл,
както казва шефът ми - най-добрият приятел на човека...
Нека не се правим, че ние сме го открили и да си кажем по-нещо
от себе си вместо да преписваме... !!!!
А иначе Nick интересно ми е какво ти се случи, като забрави да се защитиш...имаше ли някъкви последствия ?
Mell
 

Мнениеот galina_dim » 08 Апр 2006, 08:22

Улала! Трета световна ли почна, или всички имат ПМС? Вижте сега хора, аз чета неща, които са ми интересни и приятни за четене. Чета иточно какво ме питат - въпросът беше "как се гони дух, който си призовал". Значи човекът си има идея как да го призове, пита за другата част. А и не смятате ли, че можеше да си мине без въпросите дали аз съм наред, все пак е леко дразнещо рано сутрин. А и не аз съм писала това, което го има в сайта, нали се сещате icon_angel ... Браво на всички, които все пак си направиха труда да постнат нещо, а не само да събират камъни, дето да ме целят с тях. Тц-тц-тц, колко християнска постъпка... Знаете ли, че на английски думата за паство се ползва и за стадо? Не че се заяждам де... сутрин е angel13.gif
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот nick » 08 Апр 2006, 13:39

Ееех AZA,
AZA написа:nick .. не бързай така със обвиненията .. т.е. щом галина е успял/а да го докопа, значи е доста лесно достъпно , което значи , че не е достатъчно пълно , което значи , пък верно е опасно .. кхъм .. и все пак не съди така .. който търси намира.

Това което е качила са работещи заклинания, хора.
ТОВА СА РАБОТЕЩТИ ЗАКЛИНАНИЯ С КОИТО СЕ ВИКАТ ДЕМОНИТЕ НА НЕКРОМИКОН!!!
НЕ ГО ПРАВЕТЕ АКО НЕ СТЕ ВИКАЛИ ДО СЕГА ИЛИ ЗАНИМАВАЛИ С НЕКРОМИКОН. ЗАЩОТО ТАКА ЩЕ СИ ИЗПАТИТЕ, ЧЕ НЯМА И КОЙ ДА ВИ ПОМОГНЕ.
СПЕЦИАЛНО СЕ ЗАЧЕТОХ И ПИТАХ ХОРА В ЧУЖДИ ФОРУМИ. ГОРЕЩО МИ ПРЕПОРЪЧАХА ДА НЕ СЕ ПЪХАМ ТАМ.
АКО НЕ СЪМ СТИГНАЛ ПОНЕ ПОСЛЕДНО НИВО НА ХАОС МАГИЯТА.
ПРОЧЕТЕТЕ НЕКРОМИКОН ПО НЕ 3-ТИ И ПОСЛЕ РЕШЕТЕ ДА ЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА.

** galina_dim - много хора влизат тук и могат да използват това без да имат подготов. за това става на въпрос.
Ти правила ли си инвокация от Некромикон, че раздаваш токива съвети? Не се заяждам, а просто питам.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот Poison » 08 Апр 2006, 15:01

Прощавайте но коя версия на Некрономикон е най-достоверна?
От къде да я дръпна защото знам че има различни.
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот nick » 08 Апр 2006, 15:29

Виж мила прочети тук http://www.necronomicon.sacred-magick.com/index.html
Poison написа:Прощавайте но коя версия на Некрономикон е най-достоверна?
От къде да я дръпна защото знам че има различни.

и ако решиш пиши.но всичко си е на твой риск.
аз го направих даже без защитен кръг.. е аз си поех риска.
на мен ми помогнаха и аз ще помогна, ако си го решила и си готова!!!
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот galina_dim » 08 Апр 2006, 15:54

Ник, тъй като не се заяждаш, ще ти отговоря - не, не съм правила. И не смятам да правя. Но съм се изправяла срещу това, доста често и в доста ранна възраст. Имам си една проста максима - опознай врага и го дръж максимално близо до себе си - това ме мотивира да познавам голяма част от нещата, с които не се занимавам пряко.
Колкото до първия ми пост - може би си много прав и не трябваше изобщо да го пускам. Не си дадох сметка за това, че може да има и хора, които да не го осъзнаят този факт. Знам, че са действащи заклинания, доста съм говорила за това с хора, на които имам сериозно основание да вярвам. Те също да ми дали насоки и съвети, както и количество информация. мисля също така обаче, че след един стабилен прочит на сайта!! целия, не само картинките, човек може да се ориентира повече от прекрасно.
Иначе пак ти казвам - прав си. Подведох се по самата себе си - имам гадния навик да правя небивали подготовки преди да се заема с каквото и да е и не допуснах, че някой би тръгнал през глава.

RedStag, надявам се не съм те подвела, а ако съм - съжалявам за собствената си непредпазливост. Наистина подготви се като хората преди да правиш каквото и да е.

Mell, нито ме вълнува какво си казала не веднъж, нито мнението на шефа ти. А като ти се гади - процедурата два пръста в устата и останалото го знаеш. Можеш и тест за бременност да си направиш. При всички случаи може и да се почувстваш по-добре. Отговарям ти по този начин, защото освен нападка към мен и интерес към опита на Ник - две неща несвързани никак с темата - нищо смислено не открих и в двата ти поста. Само за уточнение - ако аз тръгна да пиша нещо, няма да е на руски и няма да е в тази област. И още едно уточнение - мисля, че сто процента от хората тук ползват Гугъл. Преди да измислиш или преживееш нещо сам, трябва да имаш поне идея за какво иде реч, а такава идея в наши дни се придобива основно от нет-а и от чичо ти Гошо, особено при неналичието на хора, които да те насочат към други източници.
Айде със здраве...
angel13.gif
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Следваща

Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 18 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 18 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта