Некромикон

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот Mell » 08 Апр 2006, 17:00

Виж мила, не ставай оса... никой не те напада...просто не преписвай и не пълни темата с линкове, които е лесно да се намерят с едно натискане на ENTER ДА ?
Mell
 

Мнениеот RedStag » 08 Апр 2006, 19:10

Молбата за линк беше моя. А помолих защото-да,може да се намери в google но ми трябваше нещо което е достоверно от някой който знае за какво става дума,тъй като самият аз не съм работил с Некрономикон и искам да се запозная с тази материя.
П.П. Още нищо няма да пробвам- само проучвам как седят нещата icon_flowerface
Аватар
RedStag
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 53
Регистриран на: 13 Ное 2005, 20:40
Местоположение: Sofia

Мнениеот Shadow Mage » 08 Апр 2006, 21:07

А иначе Nick интересно ми е какво ти се случи, като забрави да се защитиш...имаше ли някъкви последствия ?


Mell, изобщо не бъди толкова сигурна, че nick е бил незащитен, нищо че не е използвал кръг. Доколкото разбрах той е ползвал една инвокация, така че можеш да приемеш че е бил почти толкова добре защитен, колкото и ако беше използвал кръг :). Аз съм малко луда глава и досега не съм ползвал кръг при викането на 50-те и съм все още здрав и читав (докога ли). Все пак по някое време ще ми се наложи да използвам и кръговете, но все още търся подходящо място да ги рисувам (в апартамент е малко сложно това).
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Shadow Mage » 08 Апр 2006, 21:11

Invocation of Inanna

I shall greet her who ascends above, her who ascends above,
I shall great the Mistress who ascends above,
I shall greet the great lady of heaven, Inanna!
I shall greet the holy torch who fills the heavens,
The light, Inanna, her who shines like daylight,
The great lady of heaven, Inanna!
I shall great the Mistress, the most awersome lady among the Anuna gods;
The respected one who fills heaven and earth with her huge brilliance;
The eldest daughter of Suen, Inanna!

The Mistress stands alone in the pure heavens.
From the midst of heaven my lady looks down with joy.
The lady exalted as high as the heaven, Inanna, in august!
I praise the lady of the evening, Inanna,
The august one, the young lady, Inanna.
The lady exalted as high as the heaven, her grandeur reaches the borders of heaven.

Your great deeds are unparalleled,
Your magn8ificience is praised!
Young woman, Inanna, your praise is sweet!

На мен ми върши мн добра работа още повече че Inanna е богиня на любовта и войната и защитата, която дава никак не е слаба :)
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот nick » 09 Апр 2006, 15:16

Тя върши работа и аз я ползвам благодарение на Shadow Mage
Shadow Mage написа:Invocation of Inanna

I shall greet her who ascends above, her who ascends above,
I shall great the Mistress who ascends above,
I shall greet the great lady of heaven, Inanna!
I shall greet the holy torch who fills the heavens,
The light, Inanna, her who shines like daylight,
The great lady of heaven, Inanna!
I shall great the Mistress, the most awersome lady among the Anuna gods;
The respected one who fills heaven and earth with her huge brilliance;
The eldest daughter of Suen, Inanna!

The Mistress stands alone in the pure heavens.
From the midst of heaven my lady looks down with joy.
The lady exalted as high as the heaven, Inanna, in august!
I praise the lady of the evening, Inanna,
The august one, the young lady, Inanna.
The lady exalted as high as the heaven, her grandeur reaches the borders of heaven.

Your great deeds are unparalleled,
Your magn8ificience is praised!
Young woman, Inanna, your praise is sweet!

На мен ми върши мн добра работа още повече че Inanna е богиня на любовта и войната и защитата, която дава никак не е слаба :)


Даже е страхотна: усещането което ти дава в теб.

Но ако някой е решил да използва линка с информация на galina_dim .
ДА ВНИМАВА и преди да ги вика. да направи двоен кзащитен кръг и да извика между двата УОТЧЕР, че да го пази. А да незабравя, че трябва и да си пуснете кръв и то сбствената върху .... но тогава се свързваш завинаги с него.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот nick » 09 Апр 2006, 17:24

Стига с глупостите. Дайте по същество. Ако стего правили споделете ако искате да получите отговор, задайте правилния въпрос и непълнете темата със спорово....
ТАЗИ ВЕЧЕР ЩЕ ИЗВИКАМ ЕДИН ОТ КИЛЪРИТЕ НА НЕКРОМИКОМ.
Живот и здраве утре ще ви разкажа, дано да мога да го визуализирам и да говора с него. Това ми е най-голямото желание.
Човек щом е тръгнал по този път рано или късно стига до ТЯХ.
:mrgreen:
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот FireSun's Viking » 09 Апр 2006, 17:29

Наслука, чакам да разправяш! yahoo27
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот galina_dim » 09 Апр 2006, 18:17

Ник, кого ще викаш? И как?? И аз искам разказ после... icon_angel
Надявам се нямате лоши чувства заради поста ми. Наистина го намирам за особено ценен сайтът, но аз все пак съм човек с друга пътека. Радвам се, че не си неразумен, RedStag.
Апропо, освен, че са действащи заклинания, споделете и мнение за тях, би ми било ценно като информация.

Мел, лесно "ставам оса", когато преценя, че тонът не ми допада. Но не влагам отрицателна емоция в това, надявам се ти също.
angel13.gif
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот RedStag » 09 Апр 2006, 19:22

Тъй като още се уча искам и аз едно разказче и то с подробности. :mrgreen: Иначе, nick, УСПЕХ
Аватар
RedStag
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 53
Регистриран на: 13 Ное 2005, 20:40
Местоположение: Sofia

Мнениеот nick » 10 Апр 2006, 19:44

Здравейте,
Мисля че стана. Преди да започна попаднах да един страхотен ритуал. при него даже е написано как се вика и Watchera за защита.
Ритуала професионално изпипан за максимална защита и максимално да си свършиш работата с духа.

Но аз използвах само заклинанието преди полагане на кръга.
Е и положих кръга и казах му заклинанието. Голям е ефекта от кръга наистина те защитава на мах. тъйкато като не го ползвам знам какви гадове се навъртаха да ме смущават, а сега беше перфектно.
инвокирах си един бог ... и веселбата започна.. :mrgreen:
Тъй като и аз съм малко откачен не си извиках Watchera.
Извиках го, и на трипъти се опитах да говоря с него, но уви само нещо като бърза сянка минаваше.
Така че му казах какво искам.
НО ЗАДЪРЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА МУ СЕ КАЖЕ ДА НЕ УБИВА!!!!
Този дух показва враговете и ако пожелееш може и да ги убие.
Мина подобре отколкото очаквах, но сигурно заради кръга.
А и ми се стори че той си тръгна преди да съм свършил ритуала.Аз мисля че няма значение, тъй като разбере какво се иска от него да си ходи.
Аааа да не би някой от вас да го извикал и за това да си е тръгнал icon_angel Ей да не ми правите сечено
Страното е, че го усетих от дясно.
Ритуала си привършваш както си трябва но аз направих пречистване със Banishing crown of Anu :mrgreen: За всики случай де.
Тъй като му дадох 2 седмици за резуртат ще щакаме !!!
Те това беше.
galina_dim ще ти кажа на л.с. кой съм извикал, че да не се почне едно разчистване на сметки. та да няма кой да пише тук.
Shadow Mage напомни ми довечера да ти пратя ритуал дето го изнамерих. доста е пълен, но най ме интресува да ли това е закленанието да се извикат на куп всичките Watchera-ри, не че смятам да правя касапница и да се вживявам в ролята на Бог. only info.
сега малко почивка и.... другия е много готин, той е за благопулучие и успехи и др... направо да не повярваш за демон и дух от Некромикон. :mrgreen:
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот DragonFire » 12 Апр 2006, 22:35

Аз честно да ти кажа не съм много доволен от работата си специално с този от килърите. За отстраняване на проблемен човек или обстоятелство, при мен най- ползотворен ритуал е Conjuration of the fire god(по- точно ритуалчето което си сътворих по това призоваване). Лично бих те посъветвал да не оставяш откриването на враговете си на този или който и да било дух(и него съм ползвал и Малфас, гоетичния откривател на врагове). Много лесно могат да те подведат, а истината не винаги е такава, каквато ти я представят.
Нищо вярно- всичко позволено
Аватар
DragonFire
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Ное 2005, 07:37
Местоположение: София

Мнениеот DragonFire » 12 Апр 2006, 22:39

EXARP написа:специално за некрономиконските духове стандартните прогонващи ритуали тип "Златната Зора" не действат с исключение на ПРХ. При съществата от Некрономикон се ползват ритуали на соларна основа. Аз например ползвам ПРХ и Соларният кръст когато работя с Некрономикон и съществата в него.


Всъщност по мое наблюдение не е задължително да е соларен прогонващия ритуал. По- скоро да не е "земен". При мен ГПР или пък ритуала на Ариеца със сириуския кръст вършат идеална работа.
Аватар
DragonFire
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Ное 2005, 07:37
Местоположение: София

Мнениеот nick » 13 Апр 2006, 10:09

Да DragonFire, не може да им се вярва на 100%,
но все пак те са Килъри. тава е предназначението им.
Но също так не могат поне някой от враговете ти да не покажат, тъй като Watcher-те следят за договорите. ти му принасяш в жертва благовония и др. неща така, че трябва и да свърши нещо за тях.
Дал съм срок 2 седмици да покаже враговете на човека заради, който го извиках. След този срок ще кажа има или няма резултат.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Предишна

Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 14 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 14 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта