Banishings или Защитни ритуали

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот Марио » 10 Юли 2006, 05:51

Христос и неговата религия не са били даже заченка в съзнанието на хората.


Между Христос и християнството няма нищо, ама абсолютно нищо общо(освен естествено името). Не ги слагайте под общ знаменател. Това, че е останал неразбран и до ден днешен неозначава, че трябва да се оплюва. Християнството като масова религия можем да я плюем от сега до утре, но не и Христос. Все пак всеки един ден ще стигне до него ;)

--

Незнам за вас ама мен лично мненията на some_spirit ме кефят :) Никаква агресия или злоба - просто майтап и смях, нима е лошо ?
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот zaek » 10 Юли 2006, 07:48

Mario много съм далече от мисълта да оплювам Христос или нещо такова разбираш ме грешно.Просто по това че демони се гонят само с с Божието слово на уста не съм особено съгласна.Както казах хората са гонили демони още преди Христос даже да съществува като личност като религия или каквото и да е.Така че не мисля че тези ритуали който Ник е постнал независимо че са доста далече от всеобщо разпространената религия са доста полезни особено както той каза за хора занимаващи се с Нек.И това че не звучат"християнски'не значи че не действат,напротив даже може би са по ефикасни и силни.
Знам че един ден всеки ще отиде там където му е мястото никой не е вечен на тази земя в това спор няма,къде това вее е друг въпрос и не искам да пълним темата с флууд и да я разводняваме с този вид спорове.
Слънце и това което ти си постнал е доста добро мерси icon_flowerface
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот nick » 10 Юли 2006, 08:36

Здравей some_spirit,

some_spirit написа:@nick, аз виждам 100 астрални магьосника как ти въздействат на главатата ти и знаеш ли защо ами щото тяхните заклинания са по силни от твоите и нали знаеш те никога няма да ти кажат думичките на техните си заклинания да не са луди.

И това дето не мислиш повече за рутуала и забравяш за него има и по добро решение, започваш да се смееш, веселиш и танцуваш ама нали ти казвам пак няма да ти помогне.

И съм много любопитен дали можеш да обясниш как евентуално става това действие на заклинанията но така по-подробничко.


От това което казваш си правя извода, че вървя по правилния път и това само ме радва.
Аз не претендирам да съм някъкъв. Аз просто съм човек който иска да се развива и усъвършенства.
Ариеца ти отговори на въпроса но аз ще допълня още нещо:
Да, Короната на Ану е монго силен, но има още един, който се използва само и единственно ако ти е застрашен живота на физическо ниво.
Невероятно силен е.
Има го в Некромикон и затова няма да го поствам.

@alistar Няма превод на Нек на български или аз все още не съм срещал.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот AryanSun » 10 Юли 2006, 09:01

Разгледайте тази дискусия,плс:

Necronomicon Revisited
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот EXARP » 10 Юли 2006, 16:31

Това значи ли че в Банкя има клон на тази организация (GG “Gamma Group” Taum) или не съм разбрал добре?! Което пък би трябвало да значи, че в България има копие или части от истинския Некрономикон, или както там му е истинското име.
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот some_spirit » 11 Юли 2006, 08:45

Марио написа:Незнам за вас ама мен лично мненията на some_spirit ме кефят :) Никаква агресия или злоба - просто майтап и смях, нима е лошо ?


Виж сега Марио това дето го пиша изобщо не е за майтап и смях. Просто искам да ви изкарам от заблудата в която сте относно тези заклинания, рутуали и изобщо това дето го наричате магия. Знам че много трудно ще стане понеже онези от ритуалите дето ги призовавате са постоянно в главите ви. И положението е такова че каквото и да ви напиша те веднага ще ви пуснат мисъл, усещане че не съм прав и то ще изглежда че все едно вие си мислите по въпроса.

Примерно да започна с заклинанията. Нали казваме заклинанието и се обръщаме към някакъв бог да ни предпази от друг такъв. И сега вие изобщо замисляте ли се този бог как чува вашите заклинания ако изобщо ги чуе и след това защо изпълнява вашето желание. Или ще кажете че има една магическа същност и вие като кажете секретните думички и то нещото само си става, както се казва работата трябва да се свърши от някого ама от нищото не може сама.

И така сега внимателно четете. Този бог към когото се обръщате може да изпълни заклинанието ви и без да го казвате стига той да поиска. Това един вид манипулиране да се казва заклинанието и само тогава те да правят нещо. И въпроса е защо те искат да се казват тези заклинания ами не го правят направо.

И накрая защо са измислени тези заклинания и ритуали от боговете ами за да ни държат настрана от това което може да се прави с мисълта на човека, по точно с енергията на човека, защото всичките тези неща те боговете ги правят именно с тяхната мисъл а искат нас да ни държат като някакви зомбита.

Специално за Wizard ако беше прочел по-внимателно предния ми пост щеще да види че съм "той".

Предварително знам че много малко от това което съм написал ще достигне до главите ви.

P.S. Мога да ви светна и по един въпрос които ако го разберете правилно веднага ще осъзнаете как нещо в нашия живот не е наред, но понеже знам как е направено в моята глава от ония вашите богове а и в главата на всеки един човек няма да го направя понеже пак няма да има ефект.
Аватар
some_spirit
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 123
Регистриран на: 15 Окт 2004, 09:52

Мнениеот Cath » 11 Юли 2006, 10:51

все пак смятам, че ще е по-редно да говорим не за Богове, а за Бог, като проявление на единството на многото аспекти. всичкото е едно и едното е цяло, ако мога така да се изразя. а нашите заклинания са един вид ускорена версия на нормалните човешки желания, ако ще е по-приемливо за някои така да ги възприемат. нашите Богове не са наши, твоя Бог не е твой, Той или Тя, просто е, и всички Те както вече казах са едно. ...
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот nick » 11 Юли 2006, 12:44

Да ви напомня, че това е тема за Banishings или Защитни ритуали.
Ако нямате какво да правите или ского да се заяждате, в тази тема не е мястото.
@some_spirit, щом като толкова разбираш и знаеш.
отговори си сам на въпросите които задаваш.
Ако пък нямаш какво да правиш, намери си хоби и престани да се заяждаш с хора.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот Марио » 11 Юли 2006, 17:16

some_spirit, прав си, но не ми казвай, че не си разбрал че нетрябва да се опитваш да отваряш очите на всеки срещнат. Това, за което говориш ти, си стигнал в следствие на твоя опит, мислиш ли че човек би могъл да възприеме нещо от това което ти говориш, ако предварително не е стигнал сам до там. Ми не разбирасе, дори да приказваш самата истина, тя ще си остане просто една лъжа, едни празни думи за хората, които не са стигнали до нейното осъзнаване. Остави си хората да си се занимават с глупости, докато един ден неразберат този факт и не се променят.

Тъйче в някои случаи на окултиста не му остава друго освен да се спре за миг и да се разсмее едно хубаво в чест на великия Абсурд.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Shadow Mage » 11 Юли 2006, 23:20

THE EXORCISM ANNAKIA

(A conjuration of Heaven and Earth and All Between against the Possessing Spirit, to be recited seven times over the body of the possessed person till the spirit issueth forth from his nose and mouth in the form of liquid and fire, like unto green oils. Then the person shall be whole, and shall sacrifice to INANNA at her Temple. And this must not be omitted, lest the spirit return to what INANNA has cast off.)

ZI DINGIR ANNA KANPA!
ZI DINGIR KIA KANPA!
ZI DINGIR URUKI KANPA!
ZI DINGIR NEBO KANPA!
ZI DINGIR ISHTAR KANPA!
ZI DINGIR SHAMMASH UDDU KANPA!
ZI DINGIR NERGAL KANPA!
ZI DINGIR MARDUK KANPA!
ZI DINGIR NINIB ADDAR KANPA!
ZI DINGIR IGIGI KANPA!
ZI DINGIR ANNUNNAKIA KANPA
ZI DINGIR ENLIL LA LUGAL KURKURRAGE KANPA!
ZI DINGIR NENLIL LA NINKURKURRAGE KANPA!
ZI DINGIR NINIB IBBILA ESHARRAGE KANPA!
ZI DINGIR NINNINI KURKURRAGE GIGSHI INN BHABBHARAGE KANPA!
ZI DINGIR ANNUNNA DINGIR GALGALLAENEGE KANPA!
KAKAMMU!

Някой да има идея какво точно да е жертвоприношението?
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот EXARP » 12 Юли 2006, 08:05

Мисля че за Инана се принасяха цветя, но от най-красивите които
намериш. Колкото по красиви толкова по добре. Незнам с медта
кое цвете се свързва но мисля че ще е добър избор, тъи като медта
е нейния метал. :)
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот Shadow Mage » 12 Юли 2006, 14:43

:) Мерси за отговора ЕХАRP.
Някак си и аз имам подобно усещане, само че моето е свързано с подобно на жертвоприношението към Наблюдатея - само дето някой съставки са малко по-различни - листенца от роза например :)
И евентуално рисуването на печата и в/у АГА МАСС САРРАТТУ :)
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Nena » 15 Авг 2006, 14:37

А някой чувал ли е за ритаул за защита с рисуване на пентаграм, коли се кокошка и се рисува с нея?
Аватар
Nena
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 17 Юли 2006, 08:57

Мнениеот EliKarim » 16 Авг 2006, 08:55

Дори да визуализираш рисуването на пентаграм, това пак би било защита. Силата му е невероятна.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Nena » 16 Авг 2006, 09:32

ще проуча нещата с кръвта ... малко ме притеснява да заколя кокошка .... ще намеря по-безболезнен вариант, но не искам половинчати неща да правя ...
Аватар
Nena
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 17 Юли 2006, 08:57

Предишна

Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 26 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 26 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта