Некрономикон vr. Еврофутбол

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот AZA » 24 Май 2006, 22:16

o.O как така крайния резултата е 0-1 а на първото 1-1 ???
КраяТ Е СамО ЕднО НовО НачалО
Аватар
AZA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 258
Регистриран на: 10 Фев 2005, 00:40
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот nick » 25 Май 2006, 15:44

Ок AZA :mrgreen:
AZA написа:o.O как така крайния резултата е 0-1 а на първото 1-1 ???

1/1- означава първо полуврему 1 и второ полувреме 1.
2-1 е да е крайния резултат.
Сори, че прекъснах серията, но имам много работа.
Надявам се скоро да продължим пак.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот BlooDy_RoSe » 26 Май 2006, 10:40

Плс питай го дали Бразилия ще бие на световното.Дано стане.
Аватар
BlooDy_RoSe
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 23 Май 2006, 18:42

Мнениеот nick » 26 Май 2006, 17:40

Аз лично съм Бразилия и за това не питам Зику, да не влия я на решението му.
BlooDy_RoSe написа:Pls pitai go dali Braziliq 6te bie na svetovnoto.Dano stane.

Че гадовете знаят всичко!!! :mrgreen:
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот nick » 27 Май 2006, 10:34

За днес :mrgreen:
DENMARK - PARAGUAY
1/1 - първо крайно полувреме.
2-0 - точен резултат.

това е :mrgreen:
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот Wizard » 27 Май 2006, 15:38

Сега се включвам и аз... :wink:
При мен Демона ми каза за това, че победителят на Мундиал 2006 ще носи СИНИ екипи... Аз имам идея кой ще е това, но определено това ще е избор между ДВА отбора!!! КОЙ точно ще бъде това - винаги се оставя човека (в случая Аз) да прецени на кого да "заложи"...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот FireSun's Viking » 27 Май 2006, 18:09

Вече наистина мисля да се захвана с некрономикон от вас.........
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот FireSun's Viking » 27 Май 2006, 20:00

Мача е Х tearyeyed ..........
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Wizard » 28 Май 2006, 11:58

Ето нещо, за което Ви говорех преди време...


"Того ще стане световен шампион по футбол в Германия - футболистите на Того не се съмняват в това, като надеждите им са свързани и с "тайно оръжие".
Това са жреците на древния езически култ вуду, които за постигането на желаната цел измолват благоразположението на духовете с изсушени или превърнати на прах частички от убити диви животни.

За разлика от стимулаторите, анаболите, хормоналните средства и други медицински "открития", такъв "допинг" още не е забранен от никой. А именно в тази област са много силни жителите на Того, впрочем както и много други жители на Западна Африка. Именно този регион е родината на култа вуду.

"Ястребите", както запалянковците от Того наричат своя национален отбор, за първи път ще участват във финали на световно първенство по футбол и в родината им чакат впечатляващи резултати. Още повече, че неотдавна, въпреки вуду-то, "ястребите" не се представиха добре на турнира за купата на африканските нации по футбол. Жреците чувстват, че техният престиж е поставен под съмнение и за тях победата в Германия е въпрос на престиж на магьосниците.

За разлика от западния стереотип за възприемане на култа вуду, в оригиналното си изпълнение култът въобще не е свързан с кукли-играчки, отрязана глава на петел или с други атрибути на черната магия. Тази религия се основава на преклонение пред духовете на предците и носи добро на хората. Нейните последователи вярват, че всички събития в техния живот се случват след намесата на духовете и поради това към тях трябва да се отнасят с уважение: принасят им в жертва домашни животни и алкохол и те стават милостиви към хората."


Статия


Ето това е вече факт на думите ми, че има такава практика Магия да се ползва за изхода от Футболните мачове! :wink:
Сега друг е въпросът дали това, което е казано в тази статия, наистина ще се случи.... по-скоро не. Обаче в едно съм убеден категорично, а имено, че с помоща на магически ритуали би могло да се повлиае на езхода на поне една среща, КОЛКОТО И НЕВЕРЕЯТЕН ДА Е ИЗХОДА ОТ НЕЙНИЯ КРАЕН РЕЗУЛТАТ :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот nick » 04 Юни 2006, 11:57

До световното никакви прогнози.
Като започне ще правя тогава.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот Krin le Fee » 04 Юни 2006, 12:26

BlooDy_RoSe написа:Плс питай го дали Бразилия ще бие на световното.Дано стане.

Имат всички шансове,за да бият...
Но аз като стара мафиотка ше разчитам на Италия... :)
Но и да бие Бразилия ,ще се радвам...
Макар че ми се ще някой отбор ,който досега не е бил шампион, да бие...
icon_flowerface
Аватар
Krin le Fee
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 30 Мар 2006, 15:54
Местоположение: Germany

Мнениеот Krin le Fee » 04 Юни 2006, 12:28

Wizard написа:Сега се включвам и аз... :wink:
При мен Демона ми каза за това, че победителят на Мундиал 2006 ще носи СИНИ екипи... Аз имам идея кой ще е това, но определено това ще е избор между ДВА отбора!!! КОЙ точно ще бъде това - винаги се оставя човека (в случая Аз) да прецени на кого да "заложи"...


Начи може и да ме огрее за Италия, а?
Да знам ,да сбера клана... :P
Аватар
Krin le Fee
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 30 Мар 2006, 15:54
Местоположение: Germany

Мнениеот EliKarim » 06 Юни 2006, 19:09

:) Подозирам че освен Бразилия, големи изненади ще има и от Аржентина и Португалия. А повечето букмейкъри са с високи коефиценти за Англия и домакините...
Ще видим :wink:
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Wizard » 20 Юни 2006, 05:57

Ето ви един цитат от вчера:
"Без магия, Бразилия победи и се класира" е заглавието на всекидневника Фоля де Сау Пауло..." Link

Много добре се получава с това световно първенство, то ми действа като една тренировъчна площадка, за магическа работа... :)
До сега направих няколко "удара", но като цяло си остава "правилото", че когато милиони фенове поддържат един отбор, това е определящото!!! Поне така се получава на практика. Освен това си мисля, че може и допълнителни неща (предварителни уговорки) да водят до определен "изненадващ" изход от даден мач.
Като цяло съм си доволен от моите демони, които ми помагат и досега добре си вършат работата (малко да ги похваля, че да не ми се сърдят за тормоза, който им налагам) и определено си вадя поука от всеки направен ритуал и резултат от него.

Не забравяйте за прогнозата, която направих преди време - за тези, които не са разбрали, да прочетат поста ми по-горе в тази тема :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот nick » 20 Юни 2006, 09:57

Извинявам се на всички, че обещах да давам за световното прокнозите на Зику, но имам много работа и не ми остават сили.
Но все пак идват най интересните мачове с по голми коефиценти :mrgreen: където може който иска да изкара някой лев.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот Wizard » 10 Юли 2006, 16:09

ЕТО ЧЕ ДОЙДЕ КРАЯ на Световното Първенство :) 8) :) Да, усмихвам се, защото има за какво :wink:
ЕТО ВИЖТЕ ТУК....

Сега не мога да кажа, че съм ясновидец, както My Duality ме нарече, но все пак правя това, което желая и става това, което искам. Не искам да се самоизтъквам сега пред вас, но това е един от малкото случаи в които го правя. Определено това Световно много добре ми дойде, за да покажа (на част от вас) дали Wizard е това, за което се представя или е като останалите... вие си знаете кои са те :wink:

Определено си имам схема и ритуали за които по обясними причини не мога да ви коментирам, но моите приятели Демноните, определено си свършиха работата, и то много добре :)

П.П. А онези хорица, които живо се интересуваха от моето финансово състояние... на тях само ще им кажа, че от ИТАЛИЯ спечелих към ...00 ЕURO! Това си е направо удар :)
Благодаря на всички ви за вниманието и ако се видим с някой от вас, разбира се ще почерпя :wink:

П.П.П. А темата за Нек и Еврофутбол си продължава, който иска може да коментира за своя личен опит в занаята...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Mell » 10 Юли 2006, 18:53

Браво Уизард , ти наистина направи една много точна прогноза, дори и за това, че ще е избор от два отбора. В крайна сметка титулярните екипи и на двата отбора са сини...интересно се получи
Mell
 

Мнениеот shadowking » 25 Ное 2007, 17:18

ми как е заклинанието
Аватар
shadowking
 
Мнения: 2
Регистриран на: 25 Ное 2007, 16:56

Мнениеот cant_smile » 06 Дек 2007, 17:07

shadowking написа:ми как е заклинанието

1. Какво заклинание?
2. Ако говориш за ритуал за призоваване на Нек,погледни темата Първи стъпки в Нек
3. Звучиш ми лековато...да не си от онези,които си мислят,че Зику е и**хти пича,който ти пуска "отгоре" пари на пачки. (не казвам че тези някои са от този форум,тук повечето са много по-напреднали от мен)
4.Преди да почнеш с Нек,внимавай! Просто съвет!


А по темата- като момиче много,много не се интересувам от залагания и Еврофутбол,а относно заниманията си с Нек,предпочитам Barashakushu...Ziku не съм викала,по простата причина,че не съм имала нужда! icon_eusa_dance
Аватар
cant_smile
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 16 Ное 2007, 16:13
Местоположение: Търси ме в безкрая...

Мнениеот Talic » 07 Дек 2007, 19:29

nick написа:Wizard моля те заключи темата и само на Л.С.

Към Всички маниаци на еврофудбол.
Не ми пълнете Л.С. с това как да го извикате и да ви казва резултатите,
моля ви. Няма да отговоря на никой. Това го направих с учебна цел,
а не да печеля от еврофудбол.
Ако пък искате има една книжка и тя се казава Некромикон,
вземете и я прочетете.


А е тет т'ва е приказка NICK, пиши ми ЛС от каде да я взема и прочета книжката...
Аватар
Talic
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 30 Апр 2007, 15:08

ПредишнаСледваща

Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 39 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 39 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта