Ashnook

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Назад към Демонология

Мнениеот Mad_Mike » 03 Май 2006, 16:57

Искам само да предложа ако има някои желаещ може да говорим с
Ashnook доколкото съм чувал за него се занимава с Нек от доста време
снимал е няколко ритуала а след 1-2 месеца ще излезе и ритуалът с Уачера.
Ето го и неговия сайт свързан с Нек:
www.necronomicon.sacred-magick.com

(Re: Necronomicon
Quote:
Originally Posted by Mad_Mike
Man I'm a big fan of your work I check your site about the necronomicon from time to time and keep wondering when will you upload the video of the invocation of The watcher? I also heard the tape with simon and read the Book from simon and I realy want to know a lot about the necronomicon rituals.

Nice to meet you Mad Mike.

Ive got a couple of videos coming up in june, at least one will inclue the invokation of the Watcher. I am currently reading Simon's new book...some pretty good stuff. I will refer you to my class lessons if you havent already read them. Also if you have YAHOO or MSN messenger, feel free to add me as Im online almost every night.

Ashnook) Това ми написа тои на лично.

Можем да го намерим в:
http://www.occultforums.com/
Изображение
Аватар
Mad_Mike
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 223
Регистриран на: 01 Апр 2006, 20:42
Местоположение: His Promised Land

Мнениеот Wizard » 04 Май 2006, 19:38

Mad_Mike написа:Искам само да предложа ако има някои желаещ може да говорим с Ashnook доколкото съм чувал за него се занимава с Нек от доста време снимал е няколко ритуала а след 1-2 месеца ще излезе и ритуалът с Уачера.
Ето го и неговия сайт свързан с Нек:
www.necronomicon.sacred-magick.com

(Re: Necronomicon
Quote:
Originally Posted by Mad_Mike
Man I'm a big fan of your work I check your site about the necronomicon from time to time and keep wondering when will you upload the video of the invocation of The watcher? I also heard the tape with simon and read the Book from simon and I realy want to know a lot about the necronomicon rituals.

Nice to meet you Mad Mike.

Ive got a couple of videos coming up in june, at least one will inclue the invokation of the Watcher. I am currently reading Simon's new book...some pretty good stuff. I will refer you to my class lessons if you havent already read them. Also if you have YAHOO or MSN messenger, feel free to add me as Im online almost every night.

Ashnook) Това ми написа тои на лично.

Можем да го намерим в:
http://www.occultforums.com/



Браво Mad Mike, това е много добра идея да се свържеш с такъв човек. Ами остава да ти да си кип ин клоуз с този Мен, на теб ти е тръгнало да говори с теб иначе предполагам, че и той като повечето е подозрителен, така че най-добр е ти да водиш връзка с него. Е, разбира се ако има и други, ще е добре дошло :wink:
Интересуваме дали има коментари по тези ритуали и всъност как може да ги видим?
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Mad_Mike » 04 Май 2006, 20:15

Значи в този сайт:
www.necronomicon.sacred-magick.com

Има 2 ритуала. Клипчета с него.
Единия е Lesser Banishing Ritual Of The Pentagram i Middle Pillar Ritual.
Втория е Evocation of Zachriel.

Доколкото знам след около 1 месец той ще качи още няколко ритуала, единия от който е с The Watcher.
Изображение
Аватар
Mad_Mike
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 223
Регистриран на: 01 Апр 2006, 20:42
Местоположение: His Promised Land


Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 31 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 31 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта