Спиритуален сатанизъм?

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот Vrania Volosia » 14 Апр 2005, 09:01

Мъдро...казано :), но щом ще говорим за християнство във форум Демонология...нека да е в някой друг, че ще вземат хората тук да възроптаят...Няма да намериш добре предразположен сатанист към християнтвото...май съм само аз:( а трябва да имаме толерантност към всички религии и личния избор на хората icon_color
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот fly^spirit » 14 Апр 2005, 13:35

Приветсвам мнението ти.Може да продължим разговора в icq.Важно е религията /без значение каква/да не ни разединява.
Аватар
fly^spirit
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 168
Регистриран на: 12 Авг 2004, 10:45
Местоположение: pomorie

Мнениеот EliKarim » 14 Апр 2005, 23:17

Внимателно изчетох всичко написано и трябва да отбележа, че ми стана интересно. Уважавам вероизповеданието и пристрастията на околните, въпреки че си имам свои разбирания. Хареса ми това, че "и двете сте за една кауза, тази на доброто".
Няма да се меся в разговора ви или да давам излишни съвети....
Бих искала Калигастия, ако естествено не те затруднява и имаш желание, да разкажеш малко повече за призоваването на Исус?! Ако кажа, че това ме изненада ще бъде меко казано...

Моля, ако имаш повече информация за писменост, знаци, сигли, печати и всичко свързано със сатанизма. Мен повече ме интересуват древните запазени днес свидетелства за демонологията и сатанизма. Предполагам ще ми препоръчаш Некрономикон?!
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Vrania Volosia » 15 Апр 2005, 19:30

Мила , Ели:)
Аз съм от Бургас, както и ти:) Ще се радвам да се видим лично и да поговорим...Ще ти кажа всичко което искаш да знаеш по който си въпрос искаш,....Стига да съм компетентна по него:)
Колкто до Некрономикон...Препоръчвам ти да го четеш ако искач, но имай в предвид, че само 7 са оргиналните версии, и е много опасен...не съм изпробвала нищо лично. Преполагам, че нямам нужните знания и сила за това и само бих навредила на себе си и околните...Не се притеснявай:) Меси се в разговора, колкото пожелаеш.Това се пак е форум:) BTW..Познавам се с твоя другар StealthBG, който ми каза, че си от Бургас и аз много се зарадвах...Писах ти на ISQ .Надявма се да поговорим там..ако не -в чата, ако влизаш...Там пак съм CALIGASTIA.
icon_color icon_color icon_color
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот EliKarim » 16 Апр 2005, 20:46

Ок, така да бъде, ще поговорим когато се видим... Определено ще има за какво.
StealthBG е доста ... хм...прозорлив и със сигурност и с него си заформила интересен разговор. ;)


Stealth, до къде си ти със Некромикон... поне си по-смел тук от колкото аз?!
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Предишна

Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 20 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 20 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта