Призоваване на демон-помощник

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот Enforcer » 23 Фев 2008, 23:04

При мен не се получи. Не видях нищо.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Enforcer » 30 Сеп 2009, 13:15

Enforcer написа:При мен не се получи. Не видях нищо.

E. След повече от една година мога да кажа, че така описан ритуалът НЕ РАБОТИ. Има пропуснати доста неща. За местоположението и пр., наричането не е точно същото и тн.
Всякакви видения на правилите го в този вид са били игра на подсъзнанието им. Липсата на ефект в този му вид да не ви учудва.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Lord Voldemor » 30 Сеп 2009, 23:12

Ако ми трябва демон,отивам на подходящото място,чертая защитен кръг,вдигам пръста и го призовавам.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Enforcer » 01 Окт 2009, 06:31

Lord Voldemor написа:Ако ми трябва демон,отивам на подходящото място,чертая защитен кръг,вдигам пръста и го призовавам.

О. Със сигурност. Ако говорим сериозно да призовеш бес или джин си е сложна работа. А ти ще призоваваш демон с един пръст.
:wink: Разбира се от медитацията мозъкът ти се е напълнил с прекалено много кислород и получаваш някакви видения. Това може да е обяснението за призоваването. Хаос магьосници с които съм говорил са ми обяснявали липсата на ефект при тях след подобен "ритуал" с "демоните лъжат". :mrgreen:
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Lord Voldemor » 01 Окт 2009, 13:30

При призоваване/привличане- на Каквото и да било,резултатът зависи от МАГНЕТИЧНИТЕ ти способности.Дали за целта ще използваш пръста си или сложен маг.инвентар,според моя опит е без значение.За мен всичко опира до това,да позиционираш съзнанието/волята си на необходимото (точното)енергийно равнище,да постигнеш ,,вибрационна идентичност'' с това,с което искаш да осъществиш връзка.
Специално за Енфорсер ще поясна,че мозъкът ми не се,,пълни с кислород''-докато медитирам(и това не е точната дума,какво да се прави) съм установпл(с изненада)че почти не дишам.Е,ако искаш,сега пък можеш да заключиш,,,че имам странни видения'' следствие недостигът на кислород :)
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Enforcer » 01 Окт 2009, 13:52

Lord Voldemor написа:При призоваване/привличане- на Каквото и да било,резултатът зависи от МАГНЕТИЧНИТЕ ти способности.Дали за целта ще използваш пръста си или сложен маг.инвентар,според моя опит е без значение.За мен всичко опира до това,да позиционираш съзнанието/волята си на необходимото (точното)енергийно равнище,да постигнеш ,,вибрационна идентичност'' с това,с което искаш да осъществиш връзка.
Специално за Енфорсер ще поясна,че мозъкът ми не се,,пълни с кислород''-докато медитирам(и това не е точната дума,какво да се прави) съм установпл(с изненада)че почти не дишам.Е,ако искаш,сега пък можеш да заключиш,,,че имам странни видения'' следствие недостигът на кислород :)

Aха .. Пак за вибратори говорим. :) Дали от недостиг или от пренасищане с кислород си получил виденията ако нямаш реален резултат - изменение на някаква ситуация по твоя воля те си остават само видения. Съществуват разни неща наречени "работещи практики". :wink: Сега дали подсъзнанието ти ще се опита да те излъже със "не става, защото демона иска висока цена" или "излъга ме" или нещо друго това няма значение. В работещите неща вибраторите и резонанса (тая думичка дето я използвате без хабер да имате кво значи) нямат голямо значение.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Lord Voldemor » 01 Окт 2009, 14:29

Енфорсер,това,което наричаш работещи практики...някъде Немезиус добре беще казал,че няма неработещи практики,има неспособни магьосници.Като пример ще посоча два случая.Преди десетина години,тъкмо се бях хвърлил в ентусиазирано прилагане на ,,Аратронски''ритуали.Вследствие,започнаха да ми се случват инциденти-разболях се много тежко от гнойна ангина посред лято,за малко да ме блъсне кола и пр-с детският си акъл бях заключил,че това са изпитания от Силата.
За щастие,точно тогава се появи един от Учителите ми,оттървавайки ме от неприятностите.
Друг случай.Изпълнявах ритуал,който беше умишлено сгрешен.
През нощта,в съня ми се появи ,,нещо'' и ми посочи,че има грешка и къде е тя.
Това беше преломен за мен момент,когато за ясно осъзнах,че индивидуално придобити знание,е най-сигурният гарант за успех.На второ място е помощта на Учителите,но това е друга тема
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Enforcer » 01 Окт 2009, 15:01

Lord Voldemor написа:Преди десетина години,тъкмо се бях хвърлил в ентусиазирано прилагане на ,,Аратронски''ритуали.

Ясно.
Lord Voldemor написа:Силата.

Аха. Още един, които си е въобразил, че е джедай. Лошо няма. Ходиш ли да се биеш с дървени мечове по градинките?
:mrgreen: Лорде, извинявай за иронията в поста, но просто ми стана ужасно забавно. Давай в същия дух. :mrgreen:
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Honor and Blood » 01 Окт 2009, 15:30

Абе направих вси4ко което бе нужно за този ритуал......о6те мири6а на сяра все едно съм ходил в ада.А колкото до резултата.....Единственото присъствие на гроби6тата бе6е един Идиот 4ака6т демон с Onyx в раката(аз) :mrgreen: а има хора дето само със пръсти призовават.....нямам думи...Само да питам с кои пръст се призовава демон :mrgreen: ? Да не земе да се убиди като го викам с някои от петте ми пръста.
The Triumph Of Steel
Аватар
Honor and Blood
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 26
Регистриран на: 23 Сеп 2009, 23:03
Местоположение: Кърджали

Мнениеот Lord Voldemor » 01 Окт 2009, 19:35

Енфорсер,за съжаление никога съм нямал дървен меч.Ако искаш да играем заедно,ще трябва да ми услужиш с твоя.
Онър,за призоваване използвам показалеца-не виждам нещо обидно.
Средният пръст обаче го използвам в ДРУГИ случаи.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Enforcer » 01 Окт 2009, 20:03

Honor and Blood написа:Абе направих вси4ко което бе нужно за този ритуал......о6те мири6а на сяра все едно съм ходил в ада.А колкото до резултата.....Единственото присъствие на гроби6тата бе6е един Идиот 4ака6т демон с Onyx в раката(аз) :mrgreen: а има хора дето само със пръсти призовават.....нямам думи...Само да питам с кои пръст се призовава демон :mrgreen: ? Да не земе да се убиди като го викам с някои от петте ми пръста.

Просто това е една неработеща практика. Пропуснати са неща в ритуала. Мога да пусна версията, която аз имам да се види до колко работи тя. Според мнението на силен и опитен магьосник така описан НЕ РАБОТИ.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Lord Njarlathotep » 01 Окт 2009, 20:28

Извинявам се за лекото отклонение но да вметна.... лява ръка с изпънат среден пръст и палец се нарича Киш. Използва се в някои ритуали за разрушавне на преградата и отваряне на вратата на Пределната Свера... icon_color
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот Enforcer » 01 Окт 2009, 20:31

Lord Voldemor написа:Енфорсер,за съжаление никога съм нямал дървен меч.Ако искаш да играем заедно,ще трябва да ми услужиш с твоя.
Онър,за призоваване използвам показалеца-не виждам нещо обидно.
Средният пръст обаче го използвам в ДРУГИ случаи.

М даааа. Това "Онър" звуви много аристократично. icon_eusa_clap
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Enforcer » 01 Окт 2009, 20:37

Lord Njarlathotep написа:Извинявам се за лекото отклонение но да вметна.... лява ръка с изпънат среден пръст и палец се нарича Киш. Използва се в някои ритуали за разрушавне на преградата и отваряне на вратата на Пределната Свера... icon_color

М да. Може би адептите трябва да опитат със мощния знак на средния пръст.
Изображение
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Enforcer » 02 Окт 2009, 08:06

Вариантът, който аз имам. Може да го пробвате и после да го обсъдим.

Създаване на демон помощник в черен камък.

В събота в полунощ по време на черната луна отидете на гробище или друго "не добро" място. Носете със себе си пет черни свещи, самородна сяра,
черен оникс или друг черен камък и стерилна игла (вземете си от аптеката - не се мъчете с глупости като губерки). Съблечете се, нарисувайте пентаграма и
поставете черна свещ на всеки нейн край. Запалете сярата и кажете:
"Сега е полунощ. Портите на Хадес са отворени и мрак се лее върху земята."
Вземете камъка, подръжте го в лявата си ръка и кажете три пъти:
"Аз те призовавам в името на силата на тримата! ABSHALLAH NEJAR SEPTIA, влез в камъка! "
Ако всичко е наред трябва да видите пурпурно сияние около камъка.

По-нататък ясно.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Honor and Blood » 02 Окт 2009, 10:22

Така вече Ритуала изглежда по добре.Придобива повече образност.Браво Enforcer icon_eusa_clap .Относно до сабличането мисля че заема важна роля в този ритуал.Все пак се призовава Демон а те принадлежат на Сатанинската религия.А тя е Плътска Религия и мисля че голотата играе важна роля.Не случаино като олтар на Сатанинската религия се ползва гола жена.В ритуала описан от Enforcer има много повече логика и шансове да доведе до успех icon_eusa_clap
The Triumph Of Steel
Аватар
Honor and Blood
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 26
Регистриран на: 23 Сеп 2009, 23:03
Местоположение: Кърджали

Мнениеот Enforcer » 02 Окт 2009, 11:40

Honor and Blood написа:Така вече Ритуала изглежда по добре.Придобива повече образност.Браво Enforcer icon_eusa_clap .Относно до сабличането мисля че заема важна роля в този ритуал.Все пак се призовава Демон а те принадлежат на Сатанинската религия.А тя е Плътска Религия и мисля че голотата играе важна роля.Не случаино като олтар на Сатанинската религия се ползва гола жена.В ритуала описан от Enforcer има много повече логика и шансове да доведе до успех icon_eusa_clap

Друг е въпроса, че това, което ще призовеш ако ритуала успее няма да е демон а нещо по-низше.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Honor and Blood » 02 Окт 2009, 13:44

Абе колкото и по-низше да е със сигурност ще е по-визше от мен и ще върши хубава работа.А и някак си не искам да си имам работа с големците(Демони).
The Triumph Of Steel
Аватар
Honor and Blood
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 26
Регистриран на: 23 Сеп 2009, 23:03
Местоположение: Кърджали

Мнениеот ludfen9292 » 20 Окт 2009, 22:18

Някои пробвали 2-рата версиа на ритуала?Работили?
Аватар
ludfen9292
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Сеп 2009, 16:03

Мнениеот Honor and Blood » 21 Окт 2009, 08:45

Ха ха :mrgreen: Каде видя втора версия?Има такава версия Работеща но не е описана в темата :) Това което с Enforcer говорим не раскрива и една четвърт от ритуала.Тои е дълъг и сложен.Не обръщаите внимание на първите няколко коментара.Както е описан ритуала тук тои НЕ РАБОТИ.Тия пичове от началните постове само се опитват да превлекът внимание.Ритуала е много голям и много силен така както е даден дори има само едно вярно нещо ABSHALLAH NEJAR SEPTIA само това е вярно а другите думи не са баш така.НАМАМ НАМЕРЕНИЕ ДА СПОДЕЛЯМ ВЪВ ФОРУМА.Ако искаш на ЛС.
The Triumph Of Steel
Аватар
Honor and Blood
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 26
Регистриран на: 23 Сеп 2009, 23:03
Местоположение: Кърджали

ПредишнаСледваща

Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта