Съществуват ли?

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот Хърмаяни » 05 Яну 2005, 22:56

Съществуват ли наистина вампирите, върколаците, елфите и другите фантастични същества? Има ли ги в нашия свят или в някой друг?
Аватар
Хърмаяни
 
Мнения: 6
Регистриран на: 05 Яну 2005, 22:54

Мнениеот SomoN » 19 Яну 2005, 22:27

Ти още ли не знаеш?!?
Естествено ,че съществуват!!!
Даже мога да ти кажа къде можеш да намериш някое сруго зомби ;)
Ако искаш де...
иначе съществуват много гадинки..баншита,таласъми,Мъртъвци,демони,крипти,бороки и т.н
Вампирите са съществували...преди 300-400 години ;)
Един съвет от мен - никога не ходи САМА в стари гробища (особено катакомби!!!) Защото точно там има най много такива гадинки
В катакомбите са по "висшите" (демон,мъртъвци и т.н.)
Зомбитата ходят по стотици!!!
ARAF.
Аватар
SomoN
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 26
Регистриран на: 22 Дек 2004, 18:26
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Гост » 20 Яну 2005, 01:52

SomoN написа:Ти още ли не знаеш?!?
Естествено ,че съществуват!!!
Даже мога да ти кажа къде можеш да намериш някое сруго зомби ;)
Ако искаш де...
иначе съществуват много гадинки..


Тва на кой левел можеш да ходиш при "висшите" ?? icon_blob1
Гост
 

Мнениеот arcopal » 20 Яну 2005, 19:09

Хърмаяни - да, има ги! понякога ги срещаме сред нас, друг път те се "крият" извън достъпа на сетивата ни! Има и физически, има и енергийни, има и само от "мисъл" изтъкани Същества!

Подходящо обучен човек може да ги открие обаче дори когато са се скрили! Евентуално след това може и да успее да пообщува с тях! При определени условия може и да сключите някоя сделка тип "услуга за услуга"(или нещо подобно)!

Но според мен трябва де си избиеш от главата "Другите светове"! Всичко е ТУК! Има само Един свят - НАШИЯТ! Ние просто не го усещаме цялостно и понякога, когато "превключим" възприятията си на друга част от него, ни се струва че сме в друг свят, а това е просто различен клас възприятия "приведени" към привичните ни!

----------------------------------------------------------------
SomoN - ти виждал ли си поне едно от изброените от теб, за да твърдиш, че ги има? И откъде взе тази информация за "стотиците зомбита"?! Що се отнася до криптите и гробищата - също мисля че не си прав - правил съм си наблюдения и върху едните и върху другите.. нищо друго освен голямо количество разсеяна енергия не съм установил досега!

----------------------------------------------------------------
Mortimus - това е на изхода на всяка карта, като я превъртиш и избиеш чудовища щъкащи със стотици се срещаш със боса! ама ти никога ли не си играл аркади???? Я бързо си дръпни Диабло2!

И стига с тия офтопици, ааааа... ако ще отговаряш на темата - прави го, ако ще се заяждаш с потребителите дето примерно си пишат по темата, я вземи прочети пак правилата на форума, ха-ма-ха... :P
Аватар
arcopal
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 41
Регистриран на: 20 Окт 2004, 17:53

Мнениеот Vrania Volosia » 18 Апр 2005, 21:49

дам..в астрала..но понякога обладават хората и те стават такива...:) icon_badgrin Някога хората са ги виждали, защото са имали отворено зрение...сега повечето са слепи...Затова има легенди за тях...
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот GreenLady » 06 Май 2005, 16:22

arcopal написа:Хърмаяни - да, има ги! понякога ги срещаме сред нас, друг път те се "крият" извън достъпа на сетивата ни! Има и физически, има и енергийни, има и само от "мисъл" изтъкани Същества!





дааааа и на мен ми се иска да ги има. Дори понякога вярвям че съществуват истински елфи, вампири и т.н. Но физически, реални - няма. Това е.Напулно съм съгласна за енергийните, но истински - моля ви. Това са измислици.
Аватар
GreenLady
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 20 Апр 2005, 16:25

Мнениеот Vrania Volosia » 08 Май 2005, 13:46

Обладаването то тях е наречено реални "демони", "феи" и"вампири"...Е това си е моя теория...
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот SomoN » 26 Яну 2006, 01:08

Вие не сте ли наясно ,че всеки може да си създаде подобни създания ...
Имало си е методи ,които обаче са погребани с времето ,или са скрити за да не попаднат в неправилните ръце :roll: Защото ще настъпи ад ... представете си ,всеки човек на земята да може да си създава такива ... :roll:
Сега описаните в книгите и гримоарите ,са пълни глупости ..
Нека да позная ,сега искате доказателство ??!
Ок ... за тези от вас които не са чели "Свещенната магия на Абрамелин мага" да ви кажа ,вътре пише как да съживиш мъртвец за определено време (мисля че беше 24 часа) .
Бихте ли ми казали как ,като гледаш една картинка ,и съживяваш човек ??!
Малко ми е чудно ,аз лично не съм го пробвал ,но познавам човек който е пробвал напълно всичко от книгата ,и нищо не работи !
И все пак ,като се замисля ,Некромантията се занимава със съживяване на мъртъвци ,а аз не виждам какво и е скритото ,
вчера погледнах американските форуми какво имат да кажат ... вътре си има цялостно ръководство за некроманти ,направо им го сипват в главите ...
... Само това мога да изкажа след още 1 година практика ?!?
Този ми пост ,мога да кажа ,че е напълно безполезен ... или просто така си мисля защото е 3 и 5 вечерта ... както и да е ...
от една година не съм писал във форума :) ,надявам се да не ви обременявам с присъствието си .
На това време на денонощието мога само да ви кажа - Лека Нощ ... icon_wow
ARAF.
Аватар
SomoN
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 26
Регистриран на: 22 Дек 2004, 18:26
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот till_it_sleeps » 26 Яну 2006, 01:25

но познавам човек който е пробвал напълно всичко от книгата ,и нищо не работи !


кое точно е пробвал- всичките таблици или 6-те месеца на отшелничество, пост и молитва. влязъл ли е в контакт с неговия HGA? защото е казано няколко пъти там, че без контакт с ангела пазител, нищо не работи. а като успееш да установиш връзка с това същество, вече няма да гледаш на ритуалите по същия начин. за това е хубаво тази книга като всяка друга да се чете отпред назад.
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот SomoN » 26 Яну 2006, 09:44

till_it_sleeps написа:
но познавам човек който е пробвал напълно всичко от книгата ,и нищо не работи !


кое точно е пробвал- всичките таблици или 6-те месеца на отшелничество, пост и молитва. влязъл ли е в контакт с неговия HGA? защото е казано няколко пъти там, че без контакт с ангела пазител, нищо не работи. а като успееш да установиш връзка с това същество, вече няма да гледаш на ритуалите по същия начин. за това е хубаво тази книга като всяка друга да се чете отпред назад.

Не ставай банална ,естествено ,всичко е направил както пише в книгата
ARAF.
Аватар
SomoN
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 26
Регистриран на: 22 Дек 2004, 18:26
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот EXARP » 26 Яну 2006, 10:22

Трудно ми е да повярвам на това тъй като в днешно време отшелничество от това като в книгата е много трудно да се постигне...ако не и почти невъзможно
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот till_it_sleeps » 26 Яну 2006, 13:10

колкото и банално да звучи и на мен ми е трудно да го повярвам това.
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот lucky_boy » 09 Ное 2007, 18:33

А кентаврите не беше ли доказано, че са конници, гледани от далече, изглеждайки слети с конете? Странно дали някога е имало еднорог?
Аватар
lucky_boy
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 07 Ное 2007, 09:57

Мнениеот EliKarim » 15 Дек 2007, 19:45

Ммм не съм много убедена. Четох че на територията на днешна Гърция са открити вкаменелости от скелети на кентаври. И то не един скелет... Вероятно мутация.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот runner413 » 15 Дек 2007, 19:49

Ммм не съм много убедена. Четох че на територията на днешна Гърция са открити вкаменелости от скелети на кентаври. И то не един скелет... Вероятно мутация.

Ти серозно ли говориш?! confused2
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот EliKarim » 15 Дек 2007, 19:54

Винаги говоря сериозно. Аз също се изненадах. Търся информация по темата. Някой ми беше споменал, че същият този англичанин който е писал статията е правил проучвания за съществуването на водни мутации(русалки).
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Alucard » 15 Дек 2007, 20:52

Кентавърът не е мутация много трудно ще се получи във вида който познаваме от приказките зщото ще трябва да минат няколко поколения докато се създаде вид който няма да има опасност да умре или да немойе да се размнужава. А колкото до другите същества населяващи литературата и митовете никой неможе да каже със сигурност докато неизлезете и несе разходите из планините или на малко посещавани места от човек. През 2001 мисля че беше тази годината и страната или Финландия или Швеция на видео запис е заснет еднорог като камерата е дигитална и по мое наблюдение записът неможе да бъде определен дали е фалшификат или не, но невидиях никакво накъсване или нещо което може да подскаже за намеса с компютър.
Аватар
Alucard
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 62
Регистриран на: 10 Дек 2007, 20:20
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот EliKarim » 16 Дек 2007, 10:12

Ако съществуват, това е точно мутация на човешкия вид, необяснимо по какъв начин оцелял и размножен. На територията на Рим също били открити места, където според същия учен са съществували много кентаври. Те са основателите на първите игри с надбягвания, хвърляния и т.н. Това ако естествено се позоваваме на легендата за кентъврите.
Ще се разровя за снимките на въпросните трупове на русалки. Не знам дали не са монтаж или лоша шега на някой, но в някои статии се твърди че това е съвсем различен мутирал организъм от човешкия....
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Alucard » 16 Дек 2007, 10:57

Виждал съм тези останки от русалки повечето са мумифицирани всъщност всички а не би трябвало да е така. Трябва да са останали само кости или вкаменелости ако приемем че имат костаната структора на риби даже и кости няма да се намерят. А за кентаврите по скоро трябва да ги разглеждаме като отделен вид а не мутанти.
Аватар
Alucard
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 62
Регистриран на: 10 Дек 2007, 20:20
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот EliKarim » 20 Дек 2007, 15:46

Alucard написа:Виждал съм тези останки от русалки повечето са мумифицирани всъщност всички а не би трябвало да е така. Трябва да са останали само кости или вкаменелости ако приемем че имат костаната структора на риби даже и кости няма да се намерят.


Мумификацията е човешка операция върху труп, така че няма начин някой да мумифицира морски вид и да го захвърли на брега. Ако костите им са като тези на рибите и други морски видове имащи кости, то напълно е възможно те да бъдат запазени като вкаменелости.

Alucard написа:А за кентаврите по скоро трябва да ги разглеждаме като отделен вид а не мутанти.


Ами не знаеш ли че мутацията е точно промяна на генетичната информация на организма, което може да доведе до нов вид? до колко са мутирали...видове...или просто мит, тепърва ще излиза информация от учените.

Ето една от снимките разпространени в интернет на въпросното сщество-русалка:
Изображение Изображение Изображение
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Следваща

Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 14 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 14 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта