Баел !?

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот Arhimikus_NA » 20 Фев 2005, 20:23

Марио, много си краен в разсъжденията си. Точно форума е мястото където Пойзън може да получи повече информация по темата... ако не е така, защо изобщо е направен ?!
Това според мен е както място за напреднали, така и място за начинаещи, които да споделят мнение и мисли, да получат помощ и да си помагат взаимно. Ако не може да си разменяме информация, в смисъл или само напреднали или само начинаещи какво ще стане ?! Напредналите ще напредват още повече, а начинаещите, кучета ги яли. Недей така.

А за теб Poison, ако искаш повече информация по темата, прегледай не само тази страница (4-та последна) а виж в самото начало, когато съм задал въпроса. Хората във форума определено ми помогнаха със достатъчно инфо. Първо прочети, после задавай въпросите ;)
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот dark^soul^f » 20 Фев 2005, 22:12

Благодаря за разбирането!
Очаквай неочакваното,не очаквай очакваното!
Аватар
dark^soul^f
 
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Фев 2005, 12:48

Мнениеот Poison » 22 Фев 2005, 13:05

Мерси Архимикус. Аз съм разгледала почти всичко във форума, а въпросите ми са стотици. Дори когато чета някоя книга, пак ми се иска да питам и да питам....

А пък Марио, какво лошо да обясниш нещо което знаеш на този който не знае. Ти кво, стиснат ли си?! Скръндза icon_badgrin
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Марио » 22 Фев 2005, 15:50

Ти пък що мислиш,че знам нещо а?Може пък и нищо да не знам.А иначе бих споделил нещо с някой,който наистина иска да знае,а не такива,които само си чешът езиците...
Arhimikus според мене форума не е място,където човек да се научи на всичко,а е място където човек може да получи помощ и където да излага своите мисли...
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот EliKarim » 22 Фев 2005, 23:33

До някъде съм съгласна.... вВъв форума би трябвало човек не само да напише мнението си. Тук може да се обсъжда всяко нещо, да се дават съвети, да се изнасят всякакви знания. но както и аз съм се уверила сама, тук не е училище....
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот dark^soul^f » 23 Фев 2005, 11:37

Наистина изглежда егоистично от моя страна и сякаш искам всичко наготово.Съжалявам! Явно мястото ми не е тук ...........:((((((((((((( и не ме бива за нищо.Аз съм...въобще не знам за кво живея..
Очаквай неочакваното,не очаквай очакваното!
Аватар
dark^soul^f
 
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Фев 2005, 12:48

Мнениеот Poison » 23 Фев 2005, 15:28

Е ти пък сега. Аз се боря да науча нещо, ама тва дето го пишеш за какво живееш не е нормално. Всеки живее с някаква цел или мисия. Не мога да го обясня ама знам че е така. Няма начин да не те бива за нищо. Не се връзвай на упреците на Марио или супер кратичките отговорчета на останалите.
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот dark^soul^f » 23 Фев 2005, 15:48

Знам ,че звучи ненормално,но така го чувствам.А и вече не знам кое е нормално и кое не.И въобще не виждам мисия и смисъл в съществуването ми.
Но искрено ти благодаря за съчувствието!
Очаквай неочакваното,не очаквай очакваното!
Аватар
dark^soul^f
 
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Фев 2005, 12:48

Мнениеот Shadow Mage » 23 Фев 2005, 18:07

Poison, на въпроса ти за жертвоприношението не е необходимо да убиваш никой/нищо, напротив - това би могло да ти причини повече неприятности, отколкото да има полза от него icon_badgrin . Под жертвоприношение разбирам да начертаеш необходимия печат на духа със собствената си кръв, или като друг вариант преди извикването на духа да капнеш няколко капки от кръвта си в/у неговия печат. Само толкова - не е необходимо нищо кой знае колко :smile: .

Ако искаш повече информация (не че разполагам с кой знае колко много де) потърси ме на ICQ-то. Доколкото ми е по силите ще се опитам да ти разясня каквото мога ( колкото ми е известно по вапросите ти ) :smile:
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот EliKarim » 26 Фев 2005, 22:47

Shadow Mage написа:Ако искаш повече информация (не че разполагам с кой знае колко много де) потърси ме.... Доколкото ми е по силите ще се опитам да ти разясня каквото мога ( колкото ми е известно по вапросите ти ) :smile:


Здравей Shadow Mage! Закачихте интересна тема и ми се изка да предложа и тук да разясните по нещо...колкото ти е по силите ;)
Мисля, че във форума липсва тази информация за жертвопринушенията, въпреки че не е от най-увлекателните и приятни за обобщаване теми. Ако имаш повечеинформация за ритуалите моля разкажи повече?!
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Sogodarius » 05 Сеп 2011, 15:44

Баел дава много знания, много обича шегите и е много трудно да го накарш да направи нещо за теб.Много е егоистичен, но иначе е забавен.Ако не го помолиш да говори нормално може да те побърка с дрезгавия и силен свой глас.Обикновено се явява във формата на котка, паяк или млад принц.Надменен е.Супер даже.Цеди много енергия при присъствие и трудно се гони.
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06

Предишна

Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 25 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 25 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта