Демон вампир...?

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Назад към Демонология

Мнениеот mozerad » 24 Дек 2007, 22:34

някои знае ли демон които може да исмуква енергиата на човек които ти му кажеш до смърт и да ти я предаде след това...?
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf

Мнениеот DarkMagicMaster » 25 Дек 2007, 07:59

Сервиторите бре човек.....
буу....
Аватар
DarkMagicMaster
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Юли 2007, 17:31

Мнениеот mozerad » 25 Дек 2007, 14:53

да бе сервиатор ясно а демон...?
защото сервиатора все пак ти до създаваш идеята ми е за нещо което ти призоваваш
за това питам така
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf

Мнениеот DarkMagicMaster » 25 Дек 2007, 19:40

Таково животно нема
буу....
Аватар
DarkMagicMaster
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Юли 2007, 17:31

Мнениеот EliKarim » 25 Дек 2007, 22:27

mozerad, за какво ти е нужно? Тоест, важна е целта и това което ще ти трябва, за да е по ясно и кой демон трябва да търсиш. Бих препоръчала Пеймон, Ангрихон или Аграмон, но Оробас, Азазел, Азиабел, Марбас и Грезил също биха свършили добра работа. Но пак казвам, зависи какво точно искаш. Ангрихон лесно си играе с човешките усещания и телесна чувствителност. Аграмон е по-скоро демон на страха, но умее да борави с човешката енергия.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот mozerad » 27 Дек 2007, 19:20

Аграмон Ангрихон
стана ми интересно за тези двата как се викат...?

мреси предварително
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf

Мнениеот EliKarim » 29 Дек 2007, 09:51

Защо искаш енергията на някой? Не е ли по-добре да поискаш сила за себе си, някакви умения или нещо друго, от колкото да превърнеш някой в парцал?! Защо ще ти е неговата енергия?
Аграмон е известен и като Агратион. Коварен е затова призоваването му е много трудно. Както написах известен е като демон на страха, но общо взето уменията му се простирах доста по далеч от представата за страха. Призоваването му става без кръв, и това че появата му не става веднага не означава че той няма да бъде подчинен. Може да бъде принуден да се подчинява чрез талисман, пръстен, бутилка, стъклени топчета или дори предмети захвърлени на нужните места. Призоваването му става само в следобедните часове, но преди залез слънце. В никакъв случай нощем, тъй като тогава е най-трудно управлението му. Умее да се трансформира в образ на човек, животно, дори на вас самите.
Ангрихон се призовава по-лесно, но не изпълнява безброй много наредби, а обикновено една или няколко.... Името му е еврейско, той е част от свитата на висшите. Според някои писания стои на третия вход към една от тъмните зали, според еврейските легенди. Чрез него се причиняват заболявания, отпадналост- физическо и психическо, тежки поражения, които не биха могле да се лекуват. Той умее да изсмуква енергията умаломощавайки жертвата си, както и да изгаря тялото от прилив на енергия.

Не мисля че това е най-подходящото ако искаш да отмъщаваш на някому или просто ако ти е нужна енергия.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот mozerad » 29 Дек 2007, 11:46

супер точно това ми трябва...!!!
ясно ми е че нищо което искащ не става лесно такаче не съм и очаквал да бъдел лесно подчинението им...
а колкото че не мога да го дърйа вечно и това ми е ясно
сега ще те помоля да ми кажеш как мога да ги призова тези двата демона
мерси предварително
а колкото до това за енергиата
"Не мисля че това е най-подходящото ако искаш да отмъщаваш на някому или просто ако ти е нужна енергия."
ако имаш нещо и по този въпрос ще ти бъда благодарен ако го споделиш
още веднъж мерси
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf

Мнениеот tanarel » 29 Дек 2007, 12:34

EliKarim написа:Защо искаш енергията на някой? Не е ли по-добре да поискаш сила за себе си, някакви умения или нещо друго, от колкото да превърнеш някой в парцал?! Защо ще ти е неговата енергия?
Аграмон е известен и като Агратион. Коварен е затова призоваването му е много трудно. Както написах известен е като демон на страха, но общо взето уменията му се простирах доста по далеч от представата за страха. Призоваването му става без кръв, и това че появата му не става веднага не означава че той няма да бъде подчинен. Може да бъде принуден да се подчинява чрез талисман,пръстен, бутилка, стъклени топчета или дори предмети захвърлени на нужните места. Призоваването му става само в следобедните часове, но преди залез слънце. В никакъв случай нощем, тъй като тогава е най-трудно управлението му. Умее да се трансформира в образ на човек, животно, дори на вас самите.
Ангрихон се призовава по-лесно, но не изпълнява безброй много наредби, а обикновено една или няколко.... Името му е еврейско, той е част от свитата на висшите. Според някои писания стои на третия вход към една от тъмните зали, според еврейските легенди. Чрез него се причиняват заболявания, отпадналост- физическо и психическо, тежки поражения, които не биха могле да се лекуват. Той умее да изсмуква енергията умаломощавайки жертвата си, както и да изгаря тялото от прилив на енергия.

Не мисля че това е най-подходящото ако искаш да отмъщаваш на някому или просто ако ти е нужна енергия.



Мдаа , Ели много си права за нещата , радвам се
че в тоя форум има хора които разбират от материята
- макар и да са малко :wink: . На мен ми се иска
по-често да се засягат по сериозни окултни теми ,
а не обичаините глупости като ''искам да си го
върна , даите ми заклинание '' или ''ако пия от тая
отвара ще ми поникнат ли криле '' и .тн. А сега по
темата - Вулгарната и абсолютно изкривената
интерпретация на ''вампирисма'' от Холивуд и
от мнозина''разбиращи'' магесници ( грешката
на думичката магиосник е напълно умишлено
направена :-))))) е само сянка на истинското
значение на окултната дисциплина . Истинското
пиене на кръв е метафора , самия термин вампирисм
е неправилен и грешен , древните шумерски ,
египетски и маиски жреци са били посветени в
тези мистерии и не им е било необходимо да
изсмукват жизнената енергия на други хора ,
за да се сдобият със сила, a са използвали този
вид дисциплина за да насочват собствената си
вътршна сила по- начини и с методи позволяващи
им да разрушат вътрешните човешки структори
и да се издигнат на по-високо стъпало на
осъзнаване на аспектите в самите тях , символа
на този процес се нарича Кхепера ( дал съм
картинка по- долу , но вероятно повечето
сериозни ученици на Великото изкуство
са запознати с него ) Кхепера е символ
изобразяващ състояние на съзнанието , тои
позволява на магиосника да се издигне на
по-високи нива съзнание - над собственото
си човешко съзнание , което от своя страна
му дава достъп до по-голяма сила и свобода
на деиствие . Процеса съвсем не е по силите
на всеки и е много опасен защото адепта работи с
собствените си тъмни или ако предпочитате -
демонични аспекти .Тои ги ''изпива '' ''изсмуква ''
''изразява '' и след това ги подчинява на своята
воля ,като те трябва да са в хармония със
светлината в него - или светлите му аспекти .
Тук се крие и опасността - в самия процес ,
на увладяване на тъмните аспекти.Използват се
енергиите на Клифата Гамлиел , която служи като
динамо , което наенергетизирва енергията на
клифата Тагарион - нарича се Тагарион
процеса . Тагарион нивото кореспондира
с създания като Фенрир , Сърт и Сорат и
наи - вече със собствената тъмна страна на
ученика на Великото Изкуство ( магията )

Изображение
Do what thou wilt.
Аватар
tanarel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 146
Регистриран на: 23 Дек 2006, 11:12

Мнениеот DarkAngel666 » 29 Дек 2007, 14:48

И какво като има по- сериозно теми? Нима спаменето ще свърши? FNORD! А поради каква причина трябва да има сериозни теми? FNORD! Не можеш ли да замаскираш сериозността в нещо друго? FNORD! А прекаленото говорене не отмества ли акцента от "правене", към "излежаване/мързел"? FNORD! От днес официално има и нови същества - лампири (за повече информация в близкият психодиспансер). fnord FNORD F N O R D...

Хейл Харпо Макс (който стана известен заради една хаос меса.... карма ли е това... fnord!).

'искам да си го
върна , даите ми заклинание ''


От негова/нейна гледна точка това е важно (евентуално).
FNORD! !DRONF

Това, че не е от особено голямо значение за теб, значи ли, че е така и при останалите? fnord

А това, че не те интересува темата предпоставя причина "да не се чете" (при нормално мислене) или всичко останало (при лека форма на шизофрения, причинена от безсмислено писане на FNORD)

И накрая.... FNORD
Тук е място за много мъдра мисъл...
Аватар
DarkAngel666
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 228
Регистриран на: 17 Фев 2007, 15:25
Местоположение: На кръстопът

Мнениеот BESS » 30 Дек 2007, 01:40

Ха ха братче нищо не разбрах. Ава никой не призовава демони за да се хармонизира :P За да напраи зулуми само се викат:-)))
Ели К ариман сподели малко опит. Кви ги вършат като ги пратиш???
Аватар
BESS
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Дек 2007, 19:07
Местоположение: Varna

Мнениеот tanarel » 30 Дек 2007, 12:01

BESS написа:Ха ха братче нищо не разбрах. Ава никой не призовава демони за да се хармонизира :P За да напраи зулуми само се викат:-)))
Ели К ариман сподели малко опит. Кви ги вършат като ги пратиш???



Ами неговорих за призоваване , друго
имах предвид , но както и да е .
Изображение
Do what thou wilt.
Аватар
tanarel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 146
Регистриран на: 23 Дек 2006, 11:12

Мнениеот be » 31 Дек 2007, 01:07

EliKarim написа:Защо искаш енергията на някой? Не е ли по-добре да поискаш сила за себе си, някакви умения или нещо друго, от колкото да превърнеш някой в парцал?! Защо ще ти е неговата енергия?
Аграмон е известен и като Агратион. Коварен е затова призоваването му е много трудно. Както написах известен е като демон на страха, но общо взето уменията му се простирах доста по далеч от представата за страха. Призоваването му става без кръв, и това че появата му не става веднага не означава че той няма да бъде подчинен. Може да бъде принуден да се подчинява чрез талисман, пръстен, бутилка, стъклени топчета или дори предмети захвърлени на нужните места. Призоваването му става само в следобедните часове, но преди залез слънце. В никакъв случай нощем, тъй като тогава е най-трудно управлението му. Умее да се трансформира в образ на човек, животно, дори на вас самите.
Ангрихон се призовава по-лесно, но не изпълнява безброй много наредби, а обикновено една или няколко.... Името му е еврейско, той е част от свитата на висшите. Според някои писания стои на третия вход към една от тъмните зали, според еврейските легенди. Чрез него се причиняват заболявания, отпадналост- физическо и психическо, тежки поражения, които не биха могле да се лекуват. Той умее да изсмуква енергията умаломощавайки жертвата си, както и да изгаря тялото от прилив на енергия.

Не мисля че това е най-подходящото ако искаш да отмъщаваш на някому или просто ако ти е нужна енергия.




Били ми казала как да поискам енергия или знания за себе си . Много ще съм ти благодарен, много имам нужда от това . Като го видиш ми прати лично съобщение ако можеш и ти се занимава . Ще съм ти много благодарен .
Аватар
be
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Дек 2007, 22:36

Мнениеот EliKarim » 21 Яну 2008, 18:30

Незнам защо обаче трябва да се иска знания, умения и енергия от демони. Това може да се постига и чрез други начини и методи. не виждам повод да се призовава демон при условие че е опасно и рисковано.
Та така.
Церемонията може да се направи във всеки един ден от седмицата, но в случая препоръчвам съботата, преди полунощ или в полунощ(зависи кой демон викаш). Както казах, Аграмон е по-труден. Желателно е Луната да е намаляваща. Нужни са: 6 свещи, сяра и игла.
Чертае се кръгът, препоръчително с дървени въглища или светена вода. Светената вода служи и за да попречи на духовете да ви наранят. Свещите и съдът със светената вода се поставят в малкия кръг. В случая малкия кръг стои извън големия...предполагам сте виждали в гримуари и книги.
В големият краг(който също има по-малък в него) се пишат няколко имена. Пишете едновременно напявайки ги, като предварително сте се убедили че няма да бъдете обезпокоявани от външни дразнители. Около пентаграмът се пишат буквите - В, У, Ж. Вътре в пентаграмът се изписват Алфа, омега, ELY, ELOTHE, FLOHIM, ZABAHOT, FLION, SADY.
Когато всичко е готово и свещите са запалени и сярата е раздимена може да започнете със заклинанието. Дори и най-малкото разконцентриране от ваша страна ще доведе до несполучлив опит да призовете демона.

Отворете се порти на Хадес! Чуйте ме сили на мрака. Чуйте ме сили на мрака. Чуйте ме сили на мрака. В името на......... владетелят на Ада – Луцифер, князът на князете Белзебуб, великия Астарот и шестте, в името на Белиал, Левиатан, Асмодей, Баал. В името на тъмнината и светлината ти Ангрихон слушай ме и се подчини. Елате по добродетелната власт на силата, яви се сега, слушай моите нареждания за да изпълниш това което умееш. Аз(...името ти...) казвам на (Ангрихон) да дойде от Изток.
Завъртане в посока юг, запад, север. „Аз призовавам Ангрихон.”
При появата самият демон си оставя знакът, печът или както той поиска...Не нахалствай, уважавай го и не показвай слабост.
Дори демонът да не каже какво иска ти не оставяй това и непремено кажи „давам ти....каквото искаш” и изчакай реакцията му. Ако е удоволетворен, ритуалът е добре свършена работа. Напомни му че си в пентакълът и петте лъча са по-силни от неговата сила.

Освободи го след обещанието му. „Тръгни си и нека мир да бъде между нас и вас, и
бъде моята воля.
Adjure te, spiritus nequissime, per Deum omnipotentem”
Няма как да кача начертаните пентаграм и кръгове.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот mozerad » 23 Яну 2008, 22:33

свещите предполагам че е препоръчително(ако не и задължително) да са чрни
ще те помолиа щом ниама как да качиш пентаграмите и кръгожете начертани да ми ги прати на e-mail: mozerad@abv.bg
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf


Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 13 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 13 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта