Nosferatu

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот sin angel » 02 Юни 2008, 19:54

а добре имам въпросче, някой човек ако иска да стане вампир това как би могло да се получи (винаги ми е било интересно) (само да не ме помислите за глупава :) )
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот galina_dim » 02 Юни 2008, 19:59

wiesmann, зная, че не това имате предвид, просто давам инфо от нашата митология. Реално погледнато тук, по нашите земи, вампирите са това (поне според разбирнията). За свастиката знам, но то също не е чисто вампирски символ. Порови се...
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот wiesmann » 02 Юни 2008, 20:03

sin angel написа:а добре имам въпросче, някой човек ако иска да стане вампир това как би могло да се получи (винаги ми е било интересно) (само да не ме помислите за глупава :) )


Не е изключено да попаднеш под влиянието на външната сила,даже и да не се вселява в тялото,един вид душата бива засегната,а не тялото.
Корените на душата са много по-дълбоки от биологичната единица,при определени обстоятелства е възможно контролирането на реалноста в,която живеем чрез волята на разума "mind over matter" :)
Аватар
wiesmann
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 14 Фев 2008, 14:41

Мнениеот sin angel » 02 Юни 2008, 20:06

а добре а какво ще кажете за енергийните вампири те нещо подобно ли са или........?
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот wiesmann » 02 Юни 2008, 20:12

galina_dim написа:wiesmann, зная, че не това имате предвид, просто давам инфо от нашата митология. Реално погледнато тук, по нашите земи, вампирите са това (поне според разбирнията). За свастиката знам, но то също не е чисто вампирски символ. Порови се...


Нацистката свастиката не е вампирски символ,не съм го и твърдял,казах,че е символ на "тъмните изкуства" :) В третият райх е имало една специална дивизия на има "SS",още известна на някои ,като "Schutz Staffel",символа е две успоредни руни,като светкавици.Тази група още се е наричала "свръх войници",аз не разглеждам "вампирите",по традиционните разбирания.Според мен,"вампир" може да се нарече,някой или нещо,което се намира на върха на хранителната верига благодарение на чужда намеса,като сили от други измерения и измества човека.Както дадох по-рано пример с затворена екосистема и добавянето на напълно нов вид,който разваля целия баланс на кръговрата.
Аватар
wiesmann
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 14 Фев 2008, 14:41

Мнениеот wiesmann » 02 Юни 2008, 20:16

sin angel написа:а добре а какво ще кажете за енергийните вампири те нещо подобно ли са или........?


Не са!Енергиен вампир може да е всеки,даже,когато хората изпитват естествена нужда от прилив на енергия на етерния план, те "крадат" несъзнателно от околните.
Аватар
wiesmann
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 14 Фев 2008, 14:41

Мнениеот sin angel » 02 Юни 2008, 20:23

би могло и да е съзнателно
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот ZefaS » 03 Юни 2008, 06:22

Свастиката обърната наобратно е символ за "черното слънце",смята се,че то е символ на тъмните окултни изкуства.

Черното слънце се изобразява с 12 пречупени линии, а свастиката с 4. От него извира силата на арийската раса.
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот nick » 03 Юни 2008, 09:31

Nosferatu наскоро ми попадна окултна книга за тях.
вътре бяха и ритуалите за да стане човек такъв.
лично за мен това е голяма енергия, която поради някаква причина е останала в нашия свят и прави поразии.
Има една книга която се е предавала от син на баща, такава книга е притежавал и граф дракула. в последствие е изчезнала.
той и неговите предци са били от клана на червения дракон.
идващ от незапомнени времена.
притежавам книгата на този орден орден, която е само за вътрешна употреба.
мога да заявя смело че нещата описани вътре и ритуалите са автентични и изключително силни.
Nosferatu е един вид следващия живот на, хората от този орден.
така мисля аз.

относно третия райх, нямам време да ви преведа нещата и коя
дивизия какво е ползвала.
те са ползвали страшно много руни и това е една от причините, според
мен, за огромните брой жертви през втората световна война.
но ще ви покажа това.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот wiesmann » 03 Юни 2008, 15:30

nick ,прав си,Ордена на червения дракон се е занимавал с окултни практики,подобно ордена на тамплиерите :) Имаше сведение за български владетел член в ордена,трябва да се разровя малко да видя кой беше.
Аватар
wiesmann
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 14 Фев 2008, 14:41

Мнениеот wiesmann » 03 Юни 2008, 15:38

Дам,цар Симеон втори

http://almanachdechivalry.com/index.html
Аватар
wiesmann
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 14 Фев 2008, 14:41

Мнениеот nick » 03 Юни 2008, 18:39

wiesmann меко казано, че са се занимавали с окултно.
там присъства невероятен ритуал за призовававе на Велзувул.
Червения дракон е древен вампирски орден.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот Lord Njarlathotep » 06 Юли 2008, 12:07

От каде нога а нмеря вапросните ритуали и така нататък?
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот monmah » 10 Юли 2008, 07:49

nick написа:Nosferatu наскоро ми попадна окултна книга за тях.
вътре бяха и ритуалите за да стане човек такъв.

лично за мен това е голяма енергия, която поради някаква причина е останала в нашия свят и прави поразии.
Има една книга която се е предавала от син на баща, такава книга е притежавал и граф дракула. в последствие е изчезнала.
той и неговите предци са били от клана на червения дракон.
идващ от незапомнени времена.
притежавам книгата на този орден орден, която е само за вътрешна употреба.
мога да заявя смело че нещата описани вътре и ритуалите са автентични и изключително силни.
Nosferatu е един вид следващия живот на, хората от този орден.
така мисля аз.


И какво става когато външен човек като мене иска да получи тези ритуали? Предполагам духа супата. Само за вътрешни хора... Това като КГБ навремето - колкото и да опитваш да влезеш, няма да научиш къде е, освен ако те не искат да научиш или да имаш дебели връзки. Не съм някакво лапе, което си мечтае да стане вампир - "изучавам"(така да се каже) вампирите от доста време - легендите, преданията за Дракула, научни обяснения, книги... Ама сигурно никога няма да се сдобия с такива ритуали за "вътрешни хора" ...
Аватар
monmah
 
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Юли 2008, 07:39

Предишна

Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 15 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 15 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта