50-те печата на Мардук

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот Lord Njarlathotep » 21 Юни 2008, 13:07

Някога чували ли сте за от каде произлизат 50- те имена на Мардук - имало воина между него и Ктхуло-митос (предполагам се сещате за кой ви говоря) и на Мардук изковали един меч с 50-те печата и той с негова помощ ги победил най-накратко казано. Замислил съм един експеримент. Смятам да поръчам да изковат меч или сам да го изкова и да гравират и 50-те печата един по един и междувременно ги активирам така че като се приключи да има 50 активни печата към оръжието. Какво би станало? Какви биха били бонусите и вредите от това действие? И какви биха били последствията? Опитах се да добавя фаил с Имената Му но незнам дали съм се справил оспешно
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот Lord Njarlathotep » 22 Юни 2008, 08:18

май този път ще оспея
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот EXARP » 22 Юни 2008, 18:23

Лорде, а с какво приложение го замисляш този меч. Би бил полезен ако живеем в свят като този за който пише Толкин, но в нашето време и реалност не ми се струва много приложим. И другото което е - няма ли да се получи някакъв конфликт при толкова много активирани печати. Не мога да дам прекалено компетентно мнение тъй като не сам призовавал повече от двама от 50те едновременно...
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот Lord Njarlathotep » 22 Юни 2008, 18:43

Радвам се че поне някои се е престрашил да използва тези печати. Идеятя на меча е да служи за следното -да канализира енергията ми и да се овеличава като мине през печатите нещо като лавиннообразен ефект най-общо казано много мощно ритуално оръжие което да овеличава силата вкарана в един ритуал неимоверно и ако е примерно за смърт или разруха или защита да го прави практически невероятно силен и продължителен ( естественно печатите трябва да бъдт активирани когато заклинателя е в най-добро състояние и след всеки печат да си почива достатъчно за да може да отдаде същото количество енергия за активирането на всеки следващ което трябва да е наистина голямо защото иначе печатите нямя да заклинят демоните достатъчно здраво в меча в оръжието естественно трябва да се сложат и много силни защити които да попречат на демоните да излязат на свобода или да се полодее от прекаленното голямо количество емнергия с което има контакт зааклинателя и трябва да оправлява и насочва
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот EXARP » 22 Юни 2008, 19:07

Не мисля че ще може да ги заклиниш вътре както казваш, а по скоро да създадеш накаква връзка между всеки печат и съответстващият му демон, все пак доколкото сам ги изучавал имат доста първична натура и произход и са малко или много трудно подчиними и затова и невъзможно според мен да се заклинят. Само ще създадеш тази връзка и когато използваш меча те да ти отдадават количеството нужна енергия.
И отново ми се върти в главата този евентуален конфликт който може да се получи от всичките тези активирани печати. Мисля че пропускаш нещо което е нужно за да се осъществи и да се създаде и да задържи всички тези връзки действащи заедно. Но няма откъде да разбереш предполагам.
ПС: Сигурен съм че пропускаш нещо важно!
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот Lord Njarlathotep » 23 Юни 2008, 13:06

Незнам и аз си блъскам главата по този въпрос много дълго време но едно знам с те се прекланят пред достатъчно силна воля а пречупиш ли първия с негова помощ следващия ще е по лесен и така на татък все пак и аз съм ги изучавал но вапроса ми е в защитите какви да бъдат те защото без защити това уръжие ще е нщо като 20 килограмов меч от обогатен уран и ще е много опасен тъй че благодарен ще съм ти ако ми помогнеш да измисля защита достатъчно силна да одържи и 50-имата демона на веднъж
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот EXARP » 24 Юни 2008, 14:06

И все пак не всяка защита ще помогне. Трябва да е нещо от тяхното естество... Може би трябва да се поровиш из шумерската и асирийската митология, може да излезе нещо. Другото което ми идва на ум е да се призове нещо или някой който може да знае по въпроса... В момента точно не се сещам конкретни неща..
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот NecroAdept » 24 Юни 2008, 16:02

значи това е много опасно особено за такива, които не са от тяхната вяра (сатанисти, луцифериани), а дори понякога и за сатанистите са опасни, защото тези символи създават пряк канал с носителя на предмета и могат буквално да те контролират чрез него. Няма да е достатъчно само да гравираш самите символи ще ти трябва нещо повече, нещо като изработването на руните от свеща на заил в луната на паяка (в момента търся как точно, като намеря ще пиша). Иначе да ще ти трябва много защити, но това трябва да е някъв супер голям меч, на който да се съберат 50 символа и още толкова (а може и повече) за защита, все пак не трябва да са миниатурни символите а по-големи за да имат по-голяма сила. Проучвам в момента и ще ти кажа ако намеря инфо
Аватар
NecroAdept
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 75
Регистриран на: 13 Юни 2008, 18:50
Местоположение: Realm of Death

Мнениеот Lord Njarlathotep » 25 Юни 2008, 04:59

Измислих конфигуразия от три печата на друи богове но се страхувам да не бида се накломи прекалено в другата посока, аз лично не харесвам баланса, но в случея е много важен. Замислих се и над следния вапрос: Какво би станало ако си татуирам печатите по кожата и ги активирам всичките
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот EXARP » 25 Юни 2008, 08:36

Ами какво би станало....според теб?
Чувал си че руни не е хубаво да се татуират тъи като руната черпи сила от кръвта на човек..а при ратуирана - кръв бол..какво би станало..Ами всяко нещо колкото и да е хубаво и полезно когато се прекали почва да вреди.
Ако е някой от печатите на 50те...дали би могъл да си поддържаш защитата 24/7 за цял живот...?!
Не казвам че е невъзможно да се татуират но е доста глупаво според мен.
За меча... може и да не е толкова голям, просто е нужно да се предвидят големината на печатите. Ако са гравирани има възможност да бъдат малки, дори биха се събрали на нож. Та просто направи баланс между тях всичките и трите които искаш да сложиш за защита.
И да те питам само на кой са тези три?
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот 4udomir » 25 Юни 2008, 08:42

Много добра идея,но също така и трудоемка.Ефект би имало ако си ги направиш собственоръчно или поне от човек който е на ясно /би трябвало да се следва определен ред и да се спазят подробностите около всеки печат/.Иначе вчера и мен ме осени това и мислех доста,като цяло идеята е много добра.Имам познати които са си татуирали заклинания,защити,може и символи.Попринцип това съществува като практика от векове.П.П. има един тайландски филм "Necromancer" се казва там правят това.
Аватар
4udomir
 
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Окт 2007, 14:31

Мнениеот Lord Njarlathotep » 25 Юни 2008, 08:48

Пронлема при трите защитни печата е че има шанс да се анихилират взаимно, а за татойровките според мен ще стане следното: душата ще се слее с душите на демоните и би се получило създание с неописуема сила но с много малка частиза от теб и няма да мойе да се контролира, но вий ако душата надделее върху тях е тогава вече е много по лошо. защото ако такъв човек се здобие и с силата и на 50-те вече става интересно, а за меча печатите могат ли да се покрият с човешка кръв за повече сила в тях (по възможност на притежателя на оръжието) единия е на Нярлатхотеп, а другите два са на Дагон
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот stanislava » 25 Юни 2008, 11:15

Всеки ангел или демон е под влиянието на дадена планета-всяка планета си има и печат на разума на планетата-ако се използват печатите на разума какво би станало?
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот Lord Njarlathotep » 25 Юни 2008, 15:05

Доколкото ги знам тези не са подвластни, в легендата Мардук ги е обединил защо и ние да не оспеем, а Мардук е Юупитер само за уточнение. направих нещо по малко с 2 печата но не на мардук а на сатанински демони и се владее доста лесно но силата кято отдава е недостатъчна за целите ми. дори и с повече мисля че няма дори и да се доближи до меча.
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот NecroAdept » 27 Юни 2008, 05:36

аз искам да те попитам относно меча... Откъде ще намериш пари за толкова стомана и толкова гравиране :)
А иначе в тая книга за 50-те имена най-накрая пише че не трябва да се използват за зло щото ще те обхване теб и потомството ти страшно проклятие. Така че внимавайте за какво ги използвате
Аватар
NecroAdept
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 75
Регистриран на: 13 Юни 2008, 18:50
Местоположение: Realm of Death

Мнениеот NecroAdept » 27 Юни 2008, 06:53

Тези печати черпят сила от демоните нали? Сега се сетих че дори и да имаш защита демоните са много коварни същества и поцял ден ще те преследват, за да открият и най-минимална пролука, с която да те унищожат. Опасна работа наистина, ама си заслужава заради силата, която може човек да придобие
Аватар
NecroAdept
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 75
Регистриран на: 13 Юни 2008, 18:50
Местоположение: Realm of Death

Мнениеот Lord Njarlathotep » 27 Юни 2008, 08:19

Да и аз се зачудих дали не е по добре да се направи нещо като дървен магиоснически стаф, но незнам, вярно че излиза много по евтино но дали ще има същия ефект.
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот NecroAdept » 27 Юни 2008, 08:24

аз предлагам в началото не всички символи, просто няколко, защото в историята има много случаи как прекаленото желание за знание убива хората. Не вярвам да си чак толкова мощен че да поемеш еднергията на 50 имена
Аватар
NecroAdept
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 75
Регистриран на: 13 Юни 2008, 18:50
Местоположение: Realm of Death

Мнениеот Lord Njarlathotep » 27 Юни 2008, 08:27

Затова се мъча да изработя подходяща защита, за да мога да поема цялата енергия.
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот MetalSky » 30 Юни 2008, 16:52

Искам да попитам как мога да разбера всеки печат за какво е и как да ги задействам защото от руски нищо не разбирам...
Аватар
MetalSky
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 28 Юни 2007, 09:50

Следваща

Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта