50-те печата на Мардук

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот NecroAdept » 01 Юли 2008, 08:03

бе и аз не разбирам ама долу горе намирам 1 дума в текста, която да ми каже за какво е всеки печат. По въпроса със задействането и аз се чудя ще оставя Лорда да каже.
Аватар
NecroAdept
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 75
Регистриран на: 13 Юни 2008, 18:50
Местоположение: Realm of Death

Мнениеот rain » 01 Юли 2008, 10:34

Информация за 50-те духа търсете в некрономикона на Симон - spellbook. Има го на английски.
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот MetalSky » 01 Юли 2008, 12:45

Благодаря
Аватар
MetalSky
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 28 Юни 2007, 09:50

Мнениеот Shadow Mage » 02 Юли 2008, 09:23

Лорде, не мога да разбера няколко неща:
1. От къде ти хрумна че ще ти трябва защита при изработванети и работата с меча на 50-те.
2. Защо реши да използваш Дагон и другите Древни за защита. Сред 50-те има достатачно които могат да ти дадат необходимите защити.
3. Интаресно ми е защо си решил да ги подчиняваш на себе си, вместо да работиш на партнйорски начала с тях.
И още нещо - 1-вия печат е на Мардук ... мн ми е любопитно как ще го подчиния на себе си без да рискуваш да си навлечеш гнева му ...

Просто забрави точ филм с поемането на цялата енергия и сила на 50-те дори и на 1-2 да успееш да поемеш цялата енергия това ще те унищожи и никакви защити няма да ти помогнат повече, отколкото малко да позабавят процеса ...

П.С. Използването на Защита на Древните според мен е най-сигурния начин да си навлечеш гнева на 50-те, както и опита ти за подчиняването им, но това е мое мнение - ти сам си прецени за останалото :)
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот MetalSky » 02 Юли 2008, 10:04

Добре.Да кажем че меча е изработен.До колкото прочетох за печатите има някой които са за защита примерно срещу смъртна опасност и т.н.
Няма ли да това да е достатъчна защита?
Второ как Мардук ги е овладял и каква сила са му дали?
От каде идват тези печати?
Какво ще стане ако освен тях на меча има и други печати примерно на демони или ангели?

И главният въпрос:Ако такъв меч бъде направен какво ще стане?Каква сила ще даде?Няма ли да е прекалено опасен за всички?
А какво ще стане ако има два такива меча?
Аватар
MetalSky
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 28 Юни 2007, 09:50

Мнениеот Lord Njarlathotep » 02 Юли 2008, 11:31

Какво би станало ако има такъв меч, ще се получи теоритично най-могъщото ритуално оръжие на Земята, а овладея ли го нищо няма да може да предодврати един малко откачен мой план, а за печатите на Древните, това са двама от Древните който са оспели да надвият Мардук, тогава защо да не оспеят да задържат и жалките му демони, а ако си навлеча гнева им какво губя, всъщност печеля малко забавление. Нямаш си и представа колко съм отегчен напоследак и това е перфектната възможност да се позабавлявам малко и да се расея от дългото чакане. По вапроса какво би станало с два меча. Най-вероятно енергията им ще се анихилира взаимно и ще се върне обратно при демоните а пък те няма да са на кеф.
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот nick » 29 Авг 2008, 21:35

Lord Njarlathotep написа:Какво би станало ако има такъв меч, ще се получи теоритично най-могъщото ритуално оръжие на Земята, а овладея ли го нищо няма да може да предодврати един малко откачен мой план, а за печатите на Древните, това са двама от Древните който са оспели да надвият Мардук, тогава защо да не оспеят да задържат и жалките му демони, а ако си навлеча гнева им какво губя, всъщност печеля малко забавление. Нямаш си и представа колко съм отегчен напоследак и това е перфектната възможност да се позабавлявам малко и да се расея от дългото чакане. По вапроса какво би станало с два меча. Най-вероятно енергията им ще се анихилира взаимно и ще се върне обратно при демоните а пък те няма да са на кеф.


1. Никога никой от Древните не е надвивал Мърдук
2. Елдерите са ги били и пак ще ги бият.
3. Страшно много глупости приказваш.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот Lord Njarlathotep » 30 Авг 2008, 06:40

Щом така смяташ......... ти си последовател на нещата в некрономикон.......аз на определена религия която казва друго.......но всеки с свпето виждане........аз съм открил моята истина в Некрономокон.....и се захванх да проверя и в другиизтпчници.......успешно.... надявам се и ти да си открил свойта истина...... но аз тврдя своето..... не забравяй Некрономикон е писа от човек........ предполагам знаеш коло е лесно да се заблуди едно човешко съзнанеие....... тъй че не се доверявай на всичко от Некрономикон........и все пак ще видим кой от нас е прав или крив "когато звездите бъдат точни" и се моли този който греши да съм аз........и ти казвам всеки с виданята си............
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот nick » 30 Авг 2008, 09:13

Lord Njarlathotep написа:Щом така смяташ......... ти си последовател на нещата в некрономикон.......аз на определена религия която казва друго.......но всеки с свпето виждане........аз съм открил моята истина в Некрономокон.....и се захванх да проверя и в другиизтпчници.......успешно.... надявам се и ти да си открил свойта истина...... но аз тврдя своето..... не забравяй Некрономикон е писа от човек........ предполагам знаеш коло е лесно да се заблуди едно човешко съзнанеие....... тъй че не се доверявай на всичко от Некрономикон........и все пак ще видим кой от нас е прав или крив "когато звездите бъдат точни" и се моли този който греши да съм аз........и ти казвам всеки с виданята си............


1. Моля те опитай се да пишеш правилно.
2. Нек никой незнае кой го е писал, това че един арабин е събрал всичко което е останало като налична информация за Нек в една книга
не го прави автор на Нек.
3.От 8 години се занимавам с Нек и от тази позиция мога да заявя,
че си един лаик в работата с него.
Това че изповядваш култа към Ктулху не ме засяга, проблема си е твой
Но спри да пишеш глупости.Ставаш смешен.
4.Нямаш си и никава представа какво ще стане когато звездите се подредят. Тогава ще се спечеш много повече от колкото на срещата на МГ.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот Lord Njarlathotep » 30 Авг 2008, 09:37

За тове сажеление имам много ясна представа какво ще стане когато звздите бъдат точни...... а не съм се спичал никога на среща на МГ........ прекалено голям непукист съм....... за да мога да се спеча........от някаква среща......... а и обичам да лазя по нервите на хората....... не м познаваш колкото и да си мислиш обратното....... ти си си специалист по Некрономикон и уважавам това и не го подценявам......... но аз пък съм специлист по Ктхулу-Митос и ти не подценявай това......все пак си запознат частично с магията на Великите Древни предполагам......
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот nick » 30 Авг 2008, 11:56

Lord Njarlathotep написа:За тове сажеление имам много ясна представа какво ще стане когато звздите бъдат точни...... а не съм се спичал никога на среща на МГ........ прекалено голям непукист съм....... за да мога да се спеча........от някаква среща......... а и обичам да лазя по нервите на хората....... не м познаваш колкото и да си мислиш обратното....... ти си си специалист по Некрономикон и уважавам това и не го подценявам......... но аз пък съм специлист по Ктхулу-Митос и ти не подценявай това......все пак си запознат частично с магията на Великите Древни предполагам......

Да вижда се колко "голям специалист" си щом се позоваваш единственно на писател, който сам признава, че е ползвал неща от Нек
за свойте измислени истории.
един личен въпрос: Можеш ли да напишеш едно изречение без фрапиращи правописни грешки?


----------------------------------
IA ZI DINGIR ENKI KANPA!
IA ZI DINGIR MARDUK KANPA!
IA ZI DINGIR INANNA KANPA!
IA ZI DINGIR ENLIL KANPA!
IA ZI DINGIR ANU KANPA!
IA ZI DINGIR NANNA KANPA!
IA ZI DINGIR NEBO KANPA!
IA ZI DINGIR SHAMMASH KANPA!
IA ZI DINGIR NERGAL KANPA!
IA ZI DINGIR NINIB KANPA!
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот Lord Njarlathotep » 30 Авг 2008, 12:24

Не се позовавам на едим=н луд писател........... и да не мога да не наравя правописни грешки защото клавиетурата ми е бъгава........но осещам нотка на заяждане в писанията ти..........което ме забавлява..........
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот Dagon » 30 Авг 2008, 13:50

@ Nick, пич, познавам го лорда, и съм убеден, че преди да каже че знае нещо, определено е изчел тонове литература за това преди да се бие в гърдите - твърдя го, защото имаме с него един общ интерес и доста неща сме изчели...

иначе правописните грешки верно си дразнят, лорде, ше зема да ти подаря една клавиатура...
Last exit for the lost...
Аватар
Dagon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Юли 2008, 18:08
Местоположение: dark land city R'lyeh

Мнениеот Shadow Mage » 31 Авг 2008, 02:42

Лорде, не че е нещо, но можеш ли да пастнеш цитата, в който се споменава че Дагон е победил Мардук, както и източника му, в който си го намерил.

Dagon: Нищо лично, но техниката на работата Ви с Древните не е същата, както работата с 50-те и Боговете... Ако Древните държат да подчиниш демоните им, за да работиш успешно с тях, то при 50-те прилагането на подобна техника може да има ГИБЕЛНИ последствия ...

А на Лорда ще кажа в допълнение, че ако подчини Мардук, значи едва ли ще има проблеми с подчиняването на останалите ... макар че адски мн се съмнявам, че ще успее да го подчини, имайки собствените си усещания за силата му ... Призовавал съм 7-те накуп, но призоваването на Мардук ми въздейства сякаш бях призовал едновременно поне 2-ма то тях ...
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Lord Njarlathotep » 31 Авг 2008, 07:07

Шадоу не мога да г постна защото не разполагам с книгата на компютъра си........но беше една кнга за древна митология на руски...........която гепиш временно от учителката си по руски........ но засъжеление се наложи да я върна.......но ако толкова държиш като почна училище тново може да я взема и да цитирам от нея........ относно Мардк нямям притеснения......... пък и от гибелта не ме е страх защото нямам какво да губя.............погрижил съм се а няма какво да губя..........
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот Moerin_Elf » 31 Авг 2008, 09:51

Лорде(: Пожелавам Ти успех в начинанието(:
Не мисля,че е чисто вярно това,че няма какво да губиш..пък незнам..може и да греша.
Ако става въпрос за душата ти..духът ти...не мисля,че ти е изгубен,защото ако беше така ,нямаше изобщо да съществуваш.
Но пак казвам-незнам може и да греша(:
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15

Мнениеот nick » 31 Авг 2008, 13:27

Dagon написа:@ Nick, пич, познавам го лорда, и съм убеден, че преди да каже че знае нещо, определено е изчел тонове литература за това преди да се бие в гърдите - твърдя го, защото имаме с него един общ интерес и доста неща сме изчели....

@Dagon 1. ако обичаш без, такива селски изрази като "пич"
2. Личи си колко сте чели и кого. :mrgreen:

@Lord Njarlathotep не виждаш ли че ставаш смешен, престани да говориш глупости.
тук има хора който се занимават с Нек от много години и те се смеят искренно като и аз. :mrgreen:
защо ли казват на Мардук убиеца на Змията/Тиамат/, още от времето на шумерите та чак до днес.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот Shadow Mage » 31 Авг 2008, 14:51

Moerin_Elf: Мисля, че забравяш за Бездушните ...
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Moerin_Elf » 01 Сеп 2008, 06:53

Shadow Mage: Прав си....,но...той незнам дали е много бездушен.....
Незнам...аз съм малка и не разбирам (:
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15

Мнениеот I.P.S. » 02 Окт 2008, 06:46

това с иэковаването не е лоша идея!:):)
А ти кой си ?
Аватар
I.P.S.
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 38
Регистриран на: 17 Юни 2008, 07:19

ПредишнаСледваща

Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 18 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 18 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта