50-те печата на Мардук

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот avalance » 02 Окт 2008, 21:25

ник остави детето да си ......... само :mrgreen: що му се връзваш на лапешкия акъл ?
Аватар
avalance
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 108
Регистриран на: 10 Окт 2007, 16:10

Мнениеот Lord Njarlathotep » 08 Ное 2008, 15:10

Остановявам че дъба има приличен капацитет з задържане на енергия..... още не съм опитал с стомана...... поради липса на финанси...... но продължавам с опитите за задържането им в предмет...... за сега само експериментирам...... предмеите след като съм се опитал да вкарам някой в тях един от 50-те се превръщат в нещо като чена дупка за енергия..... поглъщат всяка която им се отаде...... но не се забелязва излъчване или поне не се осеща....... до сега не са се задържали в обикновен предмет...... дори обработен за повече от седмица..... трябва да пробвам с якои от задържащитее печати от моята религия..... просто оведомявам за напредък...... ако някой се интересува.......
П.С. напоследък проявяват резистенност към стандартни прогонващи ритуаи.... дори и тези споменат в Некрономикон..... поне при мен не работят...... налага се всеки път да подготвям различни... и мой.....
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Предишна

Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 23 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 23 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта