нуждата да призоваваш демони?!

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Назад към Демонология

Мнениеот raja » 18 Мар 2005, 07:58

каква е нуждата да се призовават тези същества според вас?
понеже освен материален друга полза нямат. Според мен те ни дават информация това е вярно но на каква цена? смучене на прекалено мн енергия от нас и замърсяване на аурата и финните ни енергии.
ако се замисли човек може да открие,ч е същата информация може да бъде извлякана от архангелите на многократно по ниска цена.
Аватар
raja
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Фев 2005, 19:37

Мнениеот nikoj » 18 Мар 2005, 12:58

raja написа:каква е нуждата да се призовават тези същества според вас?
понеже освен материален друга полза нямат. Според мен те ни дават информация това е вярно но на каква цена? смучене на прекалено мн енергия от нас и замърсяване на аурата и финните ни енергии.
ако се замисли човек може да открие,ч е същата информация може да бъде извлякана от архангелите на многократно по ниска цена.


Само един въпрос: От къде ти е известно каква е цената, плащана при използване услугите на архангелите?
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот Shadow Mage » 18 Мар 2005, 19:12

Аз пък си мисля. че е много по трудно да извикаш Архангел, особено ако целта е малка или клоняща доста към материалното :smile: А иначе си мисля че дали ще използваш за нещо демон или архангел резултатите в повечето случаи ще са поне близки. Всеки от тях така или иначе ще те промени за да можеш да осъществиш целите и/или намеренията си.
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот raja » 21 Мар 2005, 08:15

1 то няма цена архангела гори от желание да ти помогне докато демона трябва да го караш.
SHadow прав си, че те те променят но ти каква промяна би искал ? такава която те издига или такава която те разрушава? помисли ;)
Аватар
raja
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Фев 2005, 19:37

Мнениеот nikoj » 21 Мар 2005, 13:11

raja написа:1 то няма цена архангела гори от желание да ти помогне докато демона трябва да го караш.
SHadow прав си, че те те променят но ти каква промяна би искал ? такава която те издига или такава която те разрушава? помисли ;)


Това в коя книжка го прочете? Май никога не ти се е налагало да си имаш работа с подобни същности icon_bduh
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот Марио » 21 Мар 2005, 13:39

Май никога не ти се е налагало да си имаш работа с подобни същности bduh


А на тебе налагало ли ти се е?
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Shadow Mage » 21 Мар 2005, 14:16

Аз пък съм на мнение че по-скоро е обратното - подчинения демон си изпълнява съвестно задачките за които си го повикал и то в срока, който си му задал :smile: .Стига разбира се да са в сферата му за дейност. Що се отнася до архангела - все още не съм откривал никъде метод или средство за подчинение, а и едва ли някой ще успее освен ако архангела не се съгласи да му помогне сам - но на колко се е случвало това вече не знам icon_bduh
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот arcopal » 21 Мар 2005, 22:35

доколкото съм наблюдавал как `работи` nikoj мога да си направя извода, че доста добре знае какво е и демон и ангел и архангел, и ала-бала-нгел... същото се отнася и за Цената, имах възможността да се убедя на негов пример как понякога се плаща жестоко, макар и доброволно...


между другото не усещам структурнатга разлика между тези Демони и тези Архангели за които говорите...

ти си на мнение!!!??? защо не кажеш: забелязял съм!? Значи твоите постове се основават на предтавата ти за нещата, не на опита! а относно подчинението... за да подчиниш нещо нещо то трябва да е по-слабо от теб, тоест да има по-малко възможности - значи няма смисъл да го призоваваш горкото щом То може по-малко дори от теб :)) извод: пределено нещо не е наред с тия подчиняванки ми се чини ?:)
Аватар
arcopal
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 41
Регистриран на: 20 Окт 2004, 17:53

Мнениеот Shadow Mage » 22 Мар 2005, 03:21

Прав си Acoral, че само изразявам мнение, защото не съм се пробвал все още с подобни призовавания и т.н. - просто все още не се чуствам готов да го направя. За сега се основавам на прочетено и поосмислено, а не на собствен опит. Колкото до подчинението - за там не знам - само някой предположения имам ....
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Vrania Volosia » 18 Апр 2005, 21:32

Добре де...Позволявам ти да ми сканираш аурата..аз работя единствено и само с висши демони:) Правя им после благодарствен ритуал...Не ми смучат енергията...Вършат ми работата...( благодарствения ритуал им стига...катализирам достатчно енергия и не от себе си...)...И нямат нисши вибрациии! Определено Сатан не е арогантен като Михаел...Големи неприятности си имах се тоя:(...Виж Габриел е душичка;)... icon_color И наистина..отде знаеш какво ти зимат ангелите? Хадит например ( планетарен дух ангел уж) искаше да изсмуче енргиината връзка между мен и майка ми:( тоест да се скарам с майка ми и тя да излапа енергията...Айде бе... icon_bduh
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54


Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта