Необичайни методи за прогонване на Демони

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Назад към Демонология

Мнениеот raja » 18 Мар 2005, 08:10

в много книги пише за прогонване на Демони, чрез показване на неприлични знаци или чрез смеене вие какво мислите?
Аватар
raja
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Фев 2005, 19:37

Мнениеот Shadow Mage » 18 Мар 2005, 11:32

raja написа:Преди време една приятелка бе обладана от някакъв демон който от край време си живеел на таванското помещение. Като най интересното, е че когато била малка и се мъчи ла да с екачи горе, нещо врата нея е пускала вътре. Но като поголяма успяла да влезе.
И така една вечер тя спуннтано излиза в астрална проекция пред Демона и той и казал, че никога няма да има правото да е убие само той и я целунал.. Именно в този момент той е изградил субстанция в нея чрез която той се вселил. и после , зпочнала да говори с думинепознати за нея, започнала д аправи ритуали без да знае какво представляват, имало е мументи когато сякъш се събужда а гледа около себе си свещи и ритуални предмети. чертаела непознати знаци и други.
спяхме да го изгоним но бе мн мн трудно затова ако забележите, че и при вас се случватподобни неща потърсете някой от форума за помощ или ако сте вярващ християнин отидете на църква да ви прекръстят и да прогонят демона или се помолете на вашият бог да ви помогне, или опитайте се сами


Значи веднъж пишеш че сте се справили с демон, а тук питаш дали може да го изгоните чрез смях например. Лично на мене все още не ми се е налагало да гоня демони, но все пак гледам да съм подготвен ако се наложи за в бъдеще. Колкото до въпроса ти - май не ти трябват други отговори ако наистина сте гонили демони /и особено ако е успешно/. Само не забравяй закона за запазване на енергията - той важи дори и в този случай :mrgreen:
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот EliKarim » 18 Мар 2005, 14:17

Чувала съм за формули нужни за изгонването. за стихове и послания също, но незнам за смях. Естествено смехът участва в магията, но в този случай и идея си нямам.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот raja » 21 Мар 2005, 08:18

SHadow тогава го гонихме с стандартни мерки. Тея дни попаднах на книга с такива "не традициони" прогонващи системи и ми беше интересно да чуя дали някой е запознат икакво мислите за тях. Дали са ефективни и др.
Аватар
raja
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Фев 2005, 19:37

Мнениеот EliKarim » 21 Мар 2005, 21:40

Еми представи някакъв такъв тук във форума. така поне ще можем да ги обсъдим.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Vrania Volosia » 18 Апр 2005, 21:39

Неприлични знаци а?:)
Ами казаха ми,че филма Константин е с реални заклинания:) icon_bduh
Що не вземеш да хванеш демона и д аму кажещ:
Аз съм Константин, а ти си нещастник!
И после да му покажеш среден пръст с думите: " Това е за шефа ти!"
После и аз и Татко Сатан ще си мрем от смях:)
Демони а?Какво разбираш под демони? Отрицателни енергии?:)Ако етака, те се чистят като спреш да мислиш отрицателно:) Мисли положително!
icon_color
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Necrolatry » 28 Апр 2005, 11:56

И после да му покажеш среден пръст с думите: " Това е за шефа ти!"
После и аз и Татко Сатан ще си мрем от смях:)


Кали правил съм го и си умрях от смях като гледах татко ти сатана как не можа да напрай нищо за демончето си (ой горкото хвана та пак се пресели в дупката си) crybaby2 crybaby2 crybaby2

ако сатанчо беше толкова силен щеше да дойде до ся и всики щехме да си живейкаме щасливо под неговото крилце (или той изчаква удобния момент оооо мръсник е голям :))))))) ) ооо пак ония антихрисчо той просто РУЛИРА със неговите си умения да се дъни всеки път като дойде и за кво заради некви християни ооооо дявол да ги земе че толкова ли са силни бе мале мале да се изправят срещу САТАНАТА тва си иска смелост не не не може да бъде не тва се иска умрения тва се иска практика тва се иска не знам ти още какво ;))
(ама нали нема да ме биеш за тва че говоря така против него)

П.П Кали със тези си реплики УБИ КОНЯ СЪС ЛОПАТАТА ;)))))
С.П.П А иначе го чекаме предполагам че близките 1 000 000 год ще успее да ни навести да го почерпим със бизквитки чай или там квото иска пък и не че съм скъперник ама да си избере от по евтините неща че не бачкам за тоя що духа (Като него) :)))))))
Аватар
Necrolatry
 
Мнения: 6
Регистриран на: 28 Апр 2005, 09:28

Мнениеот Void » 28 Май 2005, 10:42

raja написа:в много книги пише за прогонване на Демони, чрез показване на неприлични знаци или чрез смеене ...


В действителност това е традиция поддържана както от християнството през Средновековието, така и от исляма. Така наречените "неприлични знаци" обикновено са свързани с междуполовите отношения; в по-рани времена древните култури прагматично са използвали подобни знаци (рога, фалически символи) във връзка с множеството богини и богове на плодородието / раждаемостта, изначалните съзидателни сили. Изобразяването на тези знаци с жест или под формата на рисунка (каквито и днес могат да се видят в Истанбул, Стария град) често е препратка именно към призоваването на древните съзидателни, положителни по своя характер сили.
Що се отнася до смеха - той винаги е бил лекарство, а осмиването на демоните чисто психологически поставя смеещия се над тях. Подобна гледна точка е удобна за християнството, предвид че християнинът се уповава на своя бог - бог се смее над демона заедно с вярващия. Ако обаче вярата не е достатъчно силна и бог не гледа натам по една или друга причина ... сещате се какво се случва ;-) В подобен случай убеденият християнин би казал, че бог изпитва човека и пътищата господни са неведоми; друг би се позовал на кармата, а демонът по всяка вероятност ще е твърде зает, за да обръща внимание на подобни съждения ...

Ако знаците "сработват" тъй като са свързани с изначални сили, то в случая със смеха е нужна вяра: ако не вяра във висша сила, то поне вяра в самия себе си, вярата, че демонът има власт над теб само ако ти го позволиш.
Void
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Май 2005, 09:36
Местоположение: Elsewhere

Мнениеот TrueLies » 17 Окт 2005, 00:57

Void,напълно си прав - вярата е основа и начало на всичко свързано с духовното,вклиючтелно и магията.
I need to read between the lines
Аватар
TrueLies
 
Мнения: 7
Регистриран на: 15 Окт 2005, 14:00

Мнениеот Bloody Alibis » 09 Ное 2005, 06:34

Ами песента?Тя дали не би повлияла?Както и светлото...тях не ги ли е гад от светлина...за тва и съм чела че гасят свещи кат идват....
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот DragonFire » 28 Дек 2005, 10:04

При много от ритуалите в хаос магията след ритуала се прогонва със смях. Доста добра работа върши прогонването със смях, понякога няма и нужда от друго прогонване.
Аватар
DragonFire
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Ное 2005, 07:37
Местоположение: София

Мнениеот Trismegist » 28 Дек 2005, 11:44

Void-И аз мисля,че е така както казваш.Просто сътворението трябва да е неприкосновено за други същества изън създателя.

Човешката сексуалност е еднин силен метода за заземяване и утвърждаване на този свят.Веднъж някакво същество се опита да ми повлияе точно,когато се събудих от сън.Аз веднага започнах да си мисля за секс,за да заместя страха си от него с нещо по-силно.

Да не забравяме,че сексуалната енергия е основната енергия на човека и магьосника.

Смехът винаги е бил защита от негативни влияния.Лошото е,когато нещо се вземе на серьозно и тогава човек дава сила на това нещо.
Ако дам пример със системата на Дох Хуан,то в нея ще видим,че смехът и неприличните движения често се използват за преместване на събирателната точка.Неговия съвет е,когато се срещнем с някакво такова същество да направим нещо необичайно.
И дава пример с една негова случка,когато среща в гората говорящ елен.Тогава той прави челна стойка,за да си премести събирателната точка.
Когато някакво същество желае да обладае някого,то се старае да го уплаши,за да му разруши защитата.
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот manson_fenka » 29 Май 2007, 19:34

Смехът върши чудесна работа.Попринцип се опитах да му покажа среден пръст и замалко ма ме ухапе но пак го изгоних.Върши работа и псуване на този нкогото служи ,а не лично към него защото тогава става зле най-малкото се "гаврят" с гърлото ти като те души,но ако сте сатанисти е много глупаво да тровите дявола.Все пак смехът е идеален.
Аватар
manson_fenka
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Дек 2006, 18:26

Мнениеот Сайлеа » 29 Май 2007, 19:40

Честно казано не знам какви демони сте гонили, но смехът е твърде неефикасен, ако работите с нещо по-сериозно така че не е препоръчително да го ползвате....верочтно е ефикасен при някакви слаби демони...не мога да го твърдя със сигурност. Колкото до неприличните жестове.....това са методи публикувани от Инквизицията за да могат да се предпазват хорицата....правете си изводи. Но виж за песните съм съгласна....наистина е ефикасно....ако иксате да експериментирате това е добър избор.
Fiat lux!
Аватар
Сайлеа
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 19
Регистриран на: 23 Май 2007, 21:03


Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 28 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 28 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта