Купуване и Продаване на ДУША

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот Vrania Volosia » 18 Апр 2005, 09:34

А и под десния път се има предвид точно Християнството...Ние сме на мнение, че не бива да се молиш , а да искаш и да действаш...Молитвата е признак на малодушие , страх и несигурност...Поне аз така я възприемам...но възприятието е абстракция..хората са различни...
И драги ми Wizard:) не е трудно да извикаш Станата:).ако ти трябва сатаната на Християнството, просто прочети на обратно Отче Наш...Ако искаш истинския Луцифер-Създателя на Човешката раса, е достатъчно да го повикаш с чисто и откровено към него сърце...Аз съм си бъбрила с него доста пъти...Единия от които той ми подари жезъл и думата на силата, която го управлява...но засега е само на астрално ниво...
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Fallen_Star » 18 Апр 2005, 10:19

първо това с продаването стана постепенно, мноо хора от обкръжението ми направиха тази незнам дали да нарека грешка общо взето историята е дълга, но на кратко казано върху мен започна да се прилага голям психически натиск от страна на всаички тези хора и не само това странното е че тези хора са наистина мноо силни а още по странното е че искат точно мен мъчейки се да ме убедят по всякакви начини. работата Е В ТВА ЧЕ ВЕЧЕ САМ МНОО СЛАБА И УСЕЩАМ ЧЕ НЯМА ДА ИЗДЪРЖА ОЩЕ ДЪЛГО НЕ ЗНАМ КАК ЩЕ РАЗБЕРЕШ ТВА КОЕТО ТИ КАЗВАМ НО ЗА СЯ ПОВЕЧЕ НЕ МОГА ДА ТИ КАЖА, МОЖЕ БИ СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ЩЕ ТИ разкажа историята за да ме разбереш правилно icon_angry
Аватар
Fallen_Star
 
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Авг 2004, 11:52
Местоположение: поморие

Мнениеот CimeriaS » 18 Апр 2005, 11:56

Fallen_Star написа:първо това с продаването стана постепенно, мноо хора от обкръжението ми направиха тази незнам дали да нарека грешка общо взето историята е дълга, но на кратко казано върху мен започна да се прилага голям психически натиск от страна на всаички тези хора и не само това странното е че тези хора са наистина мноо силни а още по странното е че искат точно мен мъчейки се да ме убедят по всякакви начини. работата Е В ТВА ЧЕ ВЕЧЕ САМ МНОО СЛАБА И УСЕЩАМ ЧЕ НЯМА ДА ИЗДЪРЖА ОЩЕ ДЪЛГО НЕ ЗНАМ КАК ЩЕ РАЗБЕРЕШ ТВА КОЕТО ТИ КАЗВАМ НО ЗА СЯ ПОВЕЧЕ НЕ МОГА ДА ТИ КАЖА, МОЖЕ БИ СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ЩЕ ТИ разкажа историята за да ме разбереш правилно
icon_angry

Първо вземи се успокой. ;) Не преувеличаваш ли малко? ;) Ти казваш,че си слаба.Ако продължаваш да го мислиш и чувстваш,то повярвай ми,ще е така.Прояви малко здрава воля и се замисли над въпроса: "Какво искам аз?".Това може би много ще ти помогне.А ако искаш да си силна,дали си струва това да промениш вярата си? icon_bduh ;) :-P
Аватар
CimeriaS
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 04 Мар 2005, 00:33
Местоположение: Бургас

Мнениеот Vrania Volosia » 18 Апр 2005, 12:22

Fallen_Star! Кои са тия откачалници ,дето ти правят натиск???Бас държа, че не са сатанисти...Ти правила ли си договор със Сатан? Ако си..начина да с еоткъснеш от тях е да подпишеш нов договор с кръв, че се отказваш, но помисли длаи наистина го искаш..или проето мразиш тях..Не обвиняваи Сатан за това, че те са бунаци...Не мисли за тях...Такива хора ще ядат мухите накрая...:) Само се успокои:)Ако искаш може да поговорим:) в ISQ:) icon_color Ще се опитам да ти помогна...
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Vrania Volosia » 18 Апр 2005, 12:24

Fallen_Star...Кои са тия сатанисти бе? аз съм от Бургас...може да се видим някой ден...Може даже да ги познавам:)... icon_color
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот nikoj » 18 Апр 2005, 23:52

wizard написа:Виж сега г-н Никой, не е нужно да правиш умозаключения, на които сам не си вярваш. "Демон не може за изисква...." ами г-н Никой, той не те пита дали да си вземе или да си изисква, ТОЙ просто го ПРАВИ!!! Опитай и ако успееш да призовеш някой Демон от висшата йерархия, тогава пиши такива "компетентни" мнения. Така няма да ми се налага да правя излишни обяснения.
Ето защото от такива многознайковци като Теб е необходим такъв сайт и такъв форум като MagicGate-Bg.


За разлика от администратора, не се изказвам по въпроси, по които нямам личен (емпиричен) опит. Целта ми е не да показвам на някого колко е некомпетентен, а да дам на начинаещите посетители в MagicGate-Bg един по-различен поглед върху света. С други думи предишният ми пост и този са за хората, които тепърва ще навлязат в окултните материи. Приемете го като предупреждение. Има определени кръгове от хора. Повечето от тях се наричат магове. Те ще се опитат преди всичко да ви вземат парите, а не да ви научат на каквото и да е било. Шансът да намерите някой, който да ви въведе в демономогията е почти нулев.
В случай, че сте решили да поемете по този път е добре преди това да се запознаете със западната философия, която обяснява това явление. Прочитането на Новия и Стария Завет са добро начало. Не бива обаче нищо да се приема на доверие. Бихте могли да прехвърлите и сатаниската библия. В нея също има интересна философия.
Истинското познание за демоните ще откриете в теорията и практиката на Кабала. За целта е добре да прочетете писанията на автори, които произхождат от ордена на Златната Зора. Алистър Кроули и Дарън Форчън са добро начало (книжките обаче не са лесни за възприемане).
След като започнете да схващате интуитивно същността на вселената може да се насочите към "Ключовете на цар Соломон" или "Свещената магия на Абрамелин Мага" (втората система е по-добра). Това са две системи за призоваване и командване на демони и ангели. Не се препоръчва направо да започвате от тях с изключение на случаите, когато разполагате с учител-адепт по съответните системи (липсата на учител се компенсира със залягане над упражненията с Кабала). Не препоръчвам Еноховата магия, там системата е изопачена (не мога да коментирам системата на папа Хонорий, тъй като не съм запознат с нея).


CALIGASTIA написа:Ей, Ей :) Господин Nikoj:) чакайте малко..Откъде сте сигурен, че Левия път, за който говоря е видите ли пут на някакви дето са великите черни магове...Моя пут на Лявата ръка е обида от това, че повечето хора на дясната са някакви отвлечени, забравили земята хора, които се имат за толкова духовни,че започват да не виждат нищо около себе си, освен извънземни и тме подобни...

и под десния път се има предвид точно Християнството


Значи CALIGASTIA нямам предвид, че Левият път е свързан с черната магия (въпреки че в редица случаи (не всички естествено) е именно така). Нито пък те упреквам за това, че го следваш. Това е твоят избор.
Трябва да ти кажа обаче, че под десният път не се има предвид "точно Християнството".
Позицията ми е, че всеки сам трябва да избере най-добрия за него път.
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот Vrania Volosia » 19 Апр 2005, 09:47

Така е...Всеки сам избира пътя си...
Но...ти тук говориш за типична Телема...Призовавне на демони с писанията на Евреите и тем подобни...Това си е чиста проба дяволопоклоничество...( поклонение на христ.-еврейския егрегор - Сатан и демончета...)Ти би ли дошъл ако си демон и някакъв нахален магьосник реши да те изнудва с името на йехова на уста? Или ако си ангел, ще идеш ли ако те призовават в името на Сатаната? За мен истинските демони са сили в природата, които не са в конфронтация с другите сили! В природата няма война! Тя е баланс, равновесие...а не спор между дуалистичните престави за Мрак и Светлина...Пак повтарям...Всичко това..Мрак...Светлина, е в главите на хората...Това, че хората никога не поемат отговорността и гледат да набедят някой, е друг проблем...И кой..кой...айдеее тия духове, които са мрачни типове, те кроят нещо...те са виновни...Еми не е така! За да призовеш демон, ти трябва чисто сърце, сърце което не се стахува и не таи задни мисли към демона...Те все пак са разумни същества...Не бунаци! Ако искаш демон да те уважава, уважавай го и ти...Каква сделка без уважение? Уважението не се крепи на страх!...И пак повтарям..какви са тия глупости за продаване на души? Притрябвали са им човешките ни души! Само ние имаме полза да общуваме с неща от рода на "демони", "ангели"...Те са помощници за израстването ни...Защо хората продължават да си мислят, че са центъра на света и че видители съществата от вселената просто търчът да им слугуват...Ами не е така...Все още сме почти никои в тази Вселенска Подредба...Демоните не са кошчета за отпадъци на хората, които си мсилят,че познават Светлината, защото няма разлика между Светлина и Мрак...Думата демон е гръцка и означава "Дух- Помощник". Демоните са всъщност старите богове, изопачени от съвременното християнството и евреите...Например...Астарта=Астарот, Левиатан = Посейдон=Дагон и така нататък...В стари времена неуките хора са обвинявали боговете за всичко зло, и са си набелязвали някои по -потаен бог и са го кръщавали демон, или някой бог който не им е отървал..пак демон! Това е безобразие! Хора отворете си очите! Идва Ерата на Водолея...Там няма място за Дуализъм!
_________________ icon_color
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Wizard » 19 Апр 2005, 21:44

nikoj написа:За разлика от администратора, не се изказвам по въпроси, по които нямам личен (емпиричен) опит. Целта ми е не да показвам на някого колко е некомпетентен, а да дам на начинаещите посетители в MagicGate-Bg един по-различен поглед върху света.


Така, предишния пост бил за тези, които тепърва навлизат в областа на магията, а господин Никой се обръща към мен... :grin: Ама ти си бил голям веселяк бе Никой. И какъв ти е емпиричният опит, който имаш!?! Като гледам само книжки си препоръчал да четат хората, а не и ТОВА, за което ти казах да напишеш ЛИЧЕН ОПИТ.... Но как да го напишеш като твоите знания са си главно от книжките... Лошо няма, мой човек, но не ме дразни с аматьорските си изказвания и то за Демонологията...
"Кръгове от хора, които се наричат магове..." смешен си ми човек - не знаеш просто за какви хора говориш, ако визираш мен и тези около мен... НИЕ СМЕ.... и да не мислиш, че Маг се става ей така, като четеш книжки и пишеш "остроумни" постове? Ти трябва да си ИЗБРАН, но там където си почукал, не са ти отворили, явно, защото не си достоен, а това се и потвърждава от нещата, които пишеш по мой адрес...

На уважаемите потребители ще кажа, че Демоните са много - коварни, лукави, лицемерни, дребнави, подли, гнусни, страхливи и злобни същества. НЕОПИТЕН (или литературовед, като г-н Никой) не би могъл да призове и една мишка icon_badgrin
CALIGASTIA, казваш ми, че е лесно да се призове демон или самия Дявол, ами за теб може да е лесно, но я попитай останалите хора дали им е лесно да го направят.
Ако продължа да чета глупостите на Никой, сигурно ще умра от тъпотия... Аз съм ЗА свободното слово тук, НО думички от рода на Администратора Каза и тем подобни, които са просто въздух под налягане, сории, обаче си оставаш просто един въздухар... Ако имаш нещо да казваш АЗ ДЕМОНИТЕ си го кажи направо, но ТИ просто няма какво да ми кажеш.... Може да прозвучи малко нескромно сега, но АЗ съм този, който ЗНАЕ какво е Демонология и се радвам, че съм един от малцината в България... Е какво сега, да ти се смея ли, не си ми на нивото за ти обръщам дори внимание, правя го само заради хората, които влизат тук, четат, интересуват се и искат да научат каква е истината ЗА МАГИЯТА.
И пак повтарям, заради такива кото теб, дезинформатори, ще ми се налага още дълго време да пиша и да обяснявам във форума на MagicGate-Bg.


Druido
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Vrania Volosia » 19 Апр 2005, 22:15

Прав си Wizard...Самозабравих се...:( За мен пък друго е трудно и така:)..Всеки с дарбите му:)...И пътя му icon_color
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот EliKarim » 20 Апр 2005, 00:12

Wizard написа:Демоните са много - коварни, лукави, лицемерни, дребнави, подли, гнусни, страхливи и злобни същества.


Най-точното! Ако кажа, че съм потърпевша от подобни опити ще е меко казано... С думата "демон" вече започна да се злоупотребява в този форум. Тези същества, ако въобще е правилно да говоря за същество, са нещо много опасно и различно от ангелите. Никой не твърди, че призоваването винаги е сполучливо, че винаги е с очаквания резултат. Но твърдя, че този който си мисли че е фасулска работа, въобще не е наясно с какво се захваща.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот nikoj » 20 Апр 2005, 04:02

Wizard написа:Така, предишния пост бил за тези, които тепърва навлизат в областа на магията, а господин Никой се обръща към мен... :grin: Ама ти си бил голям веселяк бе Никой. И какъв ти е емпиричният опит, който имаш!?! Като гледам само книжки си препоръчал да четат хората, а не и ТОВА, за което ти казах да напишеш ЛИЧЕН ОПИТ.... Но как да го напишеш като твоите знания са си главно от книжките... Лошо няма, мой човек, но не ме дразни с аматьорските си изказвания и то за Демонологията...
"Кръгове от хора, които се наричат магове..." смешен си ми човек - не знаеш просто за какви хора говориш, ако визираш мен и тези около мен... НИЕ СМЕ.... и да не мислиш, че Маг се става ей така, като четеш книжки и пишеш "остроумни" постове? Ти трябва да си ИЗБРАН, но там където си почукал, не са ти отворили, явно, защото не си достоен, а това се и потвърждава от нещата, които пишеш по мой адрес...
На уважаемите потребители ще кажа, че Демоните са много - коварни, лукави, лицемерни, дребнави, подли, гнусни, страхливи и злобни същества. НЕОПИТЕН (или литературовед, като г-н Никой) не би могъл да призове и една мишка icon_badgrin


Аз съм си аз. Ако искам съм весел, ако искам съм тъжен. Това е въпрос на практика. За всеки случай не сам некадърен менталист, който си мисли, че разбира от демони. С това, което е в главата ти, първо трябва да почистиш собствената си мозъчна кухина от демоните (най-вече от тези, свързани със сексуалния нагон), преди да даваш определения за хора, които не познаваш (само с уточнението, че никога не съм се стремял да стана некадърник, който да е завързан на конче за друг некадърник - както вашата Вакулено прави с всичките си ученици). Колкото до способностите ми първо можеше да ги изпита, преди да ги коментираш, а не обратното icon_color
Тези, които вярват на безумните брътвежи на великия, силен МАГ wizard, се принизяват до неговото ниво icon_bduh Желанието му е да ви вплете във финансово-магическата си паяжина. Аз поне като давам съвети съм напълно безкористен ;)
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот nikoj » 20 Апр 2005, 04:09

CALIGASTIA написа:Прав си Wizard...Самозабравих се...:( За мен пък друго е трудно и така:)..Всеки с дарбите му:)...И пътя му icon_color


Eli написа:Най-точното! Ако кажа, че съм потърпевша от подобни опити ще е меко казано... С думата "демон" вече започна да се злоупотребява в този форум. Тези същества, ако въобще е правилно да говоря за същество, са нещо много опасно и различно от ангелите. Никой не твърди, че призоваването винаги е сполучливо, че винаги е с очаквания резултат. Но твърдя, че този който си мисли че е фасулска работа, въобще не е наясно с какво се захваща.


Тук си имаме и двама зарибени.
Wizard, трябват ти повече подгласници, за да ти създадат аура на силата icon_color icon_blob1 icon_color
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот nikoj » 20 Апр 2005, 04:14

Wizard написа:Ако продължа да чета глупостите на Никой, сигурно ще умра от тъпотия... Аз съм ЗА свободното слово тук, НО думички от рода на Администратора Каза и тем подобни, които са просто въздух под налягане, сории, обаче си оставаш просто един въздухар... Ако имаш нещо да казваш АЗ ДЕМОНИТЕ си го кажи направо, но ТИ просто няма какво да ми кажеш.... Може да прозвучи малко нескромно сега, но АЗ съм този, който ЗНАЕ какво е Демонология и се радвам, че съм един от малцината в България... Е какво сега, да ти се смея ли, не си ми на нивото за ти обръщам дори внимание, правя го само заради хората, които влизат тук, четат, интересуват се и искат да научат каква е истината ЗА МАГИЯТА.
И пак повтарям, заради такива кото теб, дезинформатори, ще ми се налага още дълго време да пиша и да обяснявам във форума на MagicGate-Bg.


Да знаете, че само срещу скромната сума от ???300 лв.??? (ако не си е вдигнал и той тарифата, както училище "Маг"), ще можете научите всичко за демоните от великия WIZARD!!! :lol: :lol: :lol:
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот Vrania Volosia » 20 Апр 2005, 08:38

Wizard написа:На уважаемите потребители ще кажа, че Демоните са много - коварни, лукави, лицемерни, дребнави, подли, гнусни, страхливи и злобни същества. НЕОПИТЕН (или литературовед, като г-н Никой) не би могъл да призове и една мишка



ХЕ-ХЕ-ХЕ :)
Кажи го на шефа им:) Ще ти се зардава:)
Няма да ви наливам повече мозък в главите...Явно наистина сте претърпяли неприятности с демоните...Но то е било от вашето отношение...Искали сте да ги подчините...И аз няма да ви обичам ако ме призовете в името на йехова и тръгнете да ме дразните с глупави заплахи... :mrgreen:
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Vrania Volosia » 20 Апр 2005, 09:06

Слушай какво Nikoj...не ме свързвай с когото и да е било, камоли с аурата на Wizard...нямам нищо общо с неговата аура...ОК? Това, че признавам грешката си е нещо което ти трябва на направиш и да успокоиш малко топката, че вече това стана като някоя селска седянка...Банда магьосници се карат "кои е по-прост"...Точно на това ми прилича! Затова повече няма да споря, че ставам смешна...
Ели, аз вече съм по тоя път! И всичко наоколо ми дава знак, че е моя път и аз съм щастлива, вървейки по него icon_color
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот damnameneus » 20 Апр 2005, 09:12

сега ако ми позволите да си изкажа - като един скромен езически служител да ви обясня какво всъщност е демон по начало, а не това в което го е превърнало християнството. Думата δαιμον означава хайде да го кажем ДУХ, в този си смисъл не е нито лош, нито добър. Когато трябва да се определи се слага съответното му определение - κακοδαιμον или αγαθοδαιμον. Тъй като обаче за уважаемите християни само тяхната истина е истина а всичко друго е лъжа, всичко от старата вяра е зло, така и думата демон придобива само неготивно значение.

Още едно уточнение във връзка с въпросния Луцифер, призоваван от Caligastia. Сигурна ли си, че не си призовала наистина истинския Луцифер?
Кой реши, че може да се гаври с едно божество по този начин като го навря в християнската доктрина. Сега се попитайте какво прави име от латински произход в Стария завет - та отговорът мили мои псевдо Луциферианци е нищо. Не се гаврете с това божество вече. Името Луцифер идва от латински lucem ferre и означава НОСИТЕЛ НА СВЕТЛИНА, та в Библията се появява като име първо в Стария Завет - Исайя, може да проверите. Така, и всъщност не става въпрос изобщо за никакъв сатана на име Луцифер , ами човекът е описал един вавилонски цар на име Хелал, син на Шахар, името на който може да се преведе според някои учени "Дневна звезда, син на зората". Някой обаче умен християнски духовник ползващ латински, при превода от иврит го превел Луцифер и тъй като и без това има още толкова други неточности, точно тази как да бъде забелязана от някой. Та от тук, като абсолютна гавра едно от имената на Зорницата - Венера, станало име на Сатаната, на християнския принц на Мрака.
Името обаче не прави съдържанието и ако чавек с чисто сърце и помисъл призовова Луцифер, абстрахирайки се от християнската представа за него, ще види римския Луцифер - носителя на светлината, в Евангелиеот на Вещиците бог на слънцето и брат на Богинята.
Ще се радвам на въпроси!
:smile:
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот EliKarim » 20 Апр 2005, 09:16

nikoj написа:Тук си имаме и двама зарибени.
Wizard, трябват ти повече подгласници, за да ти създадат аура на силата icon_color icon_blob1 icon_color


Зарибени? :lol: :lol: Ти не ме познаваш и не можеш да правиш такива заключения! Не ме прикрепяй към аурата на когото и да било, нито към различни училища....
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Vrania Volosia » 20 Апр 2005, 12:31

Ей, damnemeneus...Ти май си чел недочел..:)аз какво казах по горе или в някоя друга тема..беше...че демон значи дух и е от гръцки...повтаряш ме:)...ВТОРО! Ти откъде си мислиш, че аз почитам християнкисте глопусти??? земи прочети всичките ми мения за Луцифер в Спиритуален сатанизъм и тогава ще говорим (макар, че там разглеждам една друга теза...)

в крайна сметка говорим едно и също май...И да допълня:
не мога да ви разбера вас хората:(...Когато някой каже (аз), че е призовал "демон" и му е лесно, вие му казвате , че е глупак и наивник едва ли не;(....а когато ви каже, че е трудно и малцина успяват(Wizard) вие тръгвате да го нападате, че се прави на интересен...
Предлагам да отидем на лекар
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот till_it_sleeps » 20 Апр 2005, 15:12

не мога да ви разбера вас хората:(...Когато някой каже (аз), че е призовал "демон" и му е лесно, вие му казвате , че е глупак и наивник едва ли не;(....а когато ви каже, че е трудно и малцина успяват(Wizard) вие тръгвате да го нападате, че се прави на интересен...


Няма угодия викаш :grin:
Тази тема е доста интересна. А има ли някой тук, който да е призовавал ангел? Всъщтност къде е разликата? Предполагам пак си искат нещо в замяна и не изпълняват желания от сорта на девственици и не знам кви още простотии. това го приемете по-скоро като въпрос, не като твърдение, защото съм много боса в съотвтната област.
И друго ми е много интересно. Ако приемем, че повечето от вас вярват в съдбата и закона за причината и следствието, призоваването на някого с цел да ни се изпълни желание не е ли просто опит да се 'избяга от отговорност'. И ако този демон или каквото и да е ни избави от нашите терзания, те пак ще ни дойдат на глвата, докато не се справим с тях. Според мен когато има проблем е по-добре сам да се опита човек да се справи, защото това си е един вид пречистване. както е казано-по-добре ужсен край, отколкото ужас без край..
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот Vrania Volosia » 20 Апр 2005, 18:19

мъдро...:)..Аз винаги гледам да се оправя сама, но понякога имам нужда от помощ, а и не винаги викам "демоните" за да ги муфтя за нещо..по-често го правя да си имам компания и си бъбря с тях..питам ги туй-онуй и ми е весело...на тях също:) ако не беше така, щяха да си кажат:)...Макар, че все още изследвам дали демоните са енергиини схеми или същества(аз никога не приемам чуждите слова за истина...винаги анализирам...), предполагам , че същото ще важи за ангелите.И аз не виждам особена разлика в двете неща...Винаги съм смятала, че просто са различни "характери" ако мога да се изкажа така... icon_color
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

ПредишнаСледваща

Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта