Некрономиконска магия за пари

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот Nemezius » 14 Авг 2010, 16:02

И така, съвсем случайно, с прочитането си преминала през Вратата на Енки и си получила ключ от там и си го вложила при изписването :? То това преминаване ако ставаше със случайно прочитане, хората нямаше да хвърлят сума време подготовка за преминаване през вратите :wink: Като искаш да сполучиш в този метод, хващаш Нек и започваш да работиш по него, минаваш си през вратите, получаваш си ключовете и т.н. и едва след това сядаш да си играеш- та барем разбереш какво може да си направила.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот ilen1971 » 16 Авг 2010, 09:23

Това май наистина е измишльотина.Магии има патила съм, но тази специално е заблуда.НЕ действа никой да не вярва на това.
Аватар
ilen1971
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Авг 2010, 06:47

Мнениеот StellaMorgana » 16 Авг 2010, 11:09

ilen1971 написа:Това май наистина е измишльотина.Магии има патила съм, но тази специално е заблуда.НЕ действа никой да не вярва на това.

Изказването малко звучи като "има акробатика, но след като аз не успявам да направя задно салто, значи не е възможно да се направи". Това, че нещо не е подействало при вас, не означава, че няма да сработи за други. Некрономикон не е нито лесна работа, нито пък нещата се получават с едното прочитане. Ако от четене на книги се ставало маг, досега да съм втори Мерлин, ама не е толкова просто за съжаление. Всичко, даже едната визуализация, изисква съсредоточаване и работа, не генерални заключения, следствие липсата на опит и отказване след един или няколко опита.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот hamster » 16 Авг 2010, 19:58

при мен стана 3-4 пъти го пробвах
а и това с дълговете също стана просто закърпих положението не очаквайте печалба от тотото или наследство от милиони за тях има други
много рядко нещо от Некрономиком не сработва а предполагам че грешката е била в мен
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот siq qnkova » 06 Мар 2011, 19:35

Искам да кажа, че вече два пъти го пробвам това, когато съм била наистина в страхотна нужда и двата пъти ми помогна страшно много. В началото бях много скептично настроена и се изненадах от резултата. icon_eusa_dance
Аватар
siq qnkova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Мар 2011, 09:54

Мнениеот petroslav » 07 Мар 2011, 01:18

И при мене работи идеално и има обратен ефект за потърпевшия.
Аватар
petroslav
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 03 Мар 2009, 14:23

Мнениеот FRONTLINER » 15 Апр 2011, 23:11

Казвате, че всичко от Нек се заплаща и няма начин да му избягаш. Някой да подозира къде е уловката тук, дали се изразява в това, че човека получил парите ще го кара на сухо или нещо друго? Не се съмнявам в силата на тази магия, но честно казано не ви разбирам. Това, разбира се не трябва да се приема като обида
Иначе, съветвам ви да не обръщате внимание на тия, които "случайно влезнали, заинтригували се и направили нещо за пари, пък то не се получило"
Живейте с чест!
ЖИВЕЙТЕ С ЧЕСТ
Аватар
FRONTLINER
 
Мнения: 7
Регистриран на: 10 Апр 2011, 17:06

Мнениеот kimbo » 10 Май 2011, 00:03

Искам да ви попитам, прочетох всички мнения по темата.
Не съм запознат с Некрономикон и не сам преминавал през портата,
Беше споменато че има и друг вариант за персонален подпис.
Може ли малко помощ, какво ще е най удачно да напиша
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Мнениеот MaurDragon » 11 Май 2011, 11:34

това дали сте минавали през вратата на ЕНКИ не е от значение.
може да минете и нищо да не ви се даде.
но може и много повече да получите от един сигил, както стана при мен.
просто си напишете малкото име

Вече се обясни,че Personal Sign стои за "лична енергия". Можеш да се подпишеш и със същия подпис,който използваш при официални документи...
Witch is magic
Аватар
MaurDragon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 45
Регистриран на: 08 Дек 2010, 10:47

Мнениеот rusalita » 14 Юни 2011, 10:54

здравейте.имам огромрн проблем,който искам да споделя с вас.и аз като повечето от вас написах върху банкнота от 10 лв.заклинанието.похарчих я ,нооо от тогава вече 7-8 месеца страдам от безпаричие.
можете ли да ми помогнете??? наистина имам нужда от помощ tearyeyed BangHead
Аватар
rusalita
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Юни 2011, 11:41

Мнениеот hamster » 15 Юни 2011, 07:43

[*Казвате, че всичко от Нек се заплаща и няма начин да му избягаш. Някой да подозира къде е уловката тук, дали се изразява в това, че човека получил парите ще го кара на сухо или нещо друго? Не се съмнявам в силата на тази магия, но честно казано не ви разбирам]

ами при мен първия път се счупи колата и парите отидоха за ремонт втория път ме глобиха от общината :mrgreen:
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот rusalita » 16 Юни 2011, 05:53

има ли някой който може да помогне,да даде съвет какво да направя че да не тегне това проклятие по-вече :?
Аватар
rusalita
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Юни 2011, 11:41

Мнениеот kimbo » 19 Юни 2011, 22:27

Има, може да си направиш ритуал или амулет за привличане на пари и късмет и защо го казвам това... защото " тегне проклятие е силно казано " говорим за това което си написала на банкнотата.
Само по себе си е несериозно.
Абе хора Магове от хилядолетия практикуват Магия и всячески се опитват да намерят идеалната формула за привличане на материалното, като говорим за пари.
И тук драскаме 1 ред на една банкнота и в същност повечето от вас дори не знаят какво пишат и готово.
Моля ви се не бъдете толкова наивни.

Според мен мисля че е внушение точно това не бих го нарекъл заклинание... и това че са написани някой имена не означава нищо.

По същата логика напиши Uriel и готово.
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Мнениеот petroslav » 19 Юни 2011, 23:02

аз като искам да разруша бизнеса на някой му давам такава банкнота. Но вече преди това се разбирам със Зику туй унуй. Аз какви неща си внушам : ) Те хората си бършат гъзовете с пари.
Аватар
petroslav
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 03 Мар 2009, 14:23

Мнениеот Shadow Mage » 21 Окт 2011, 16:55

Да дам и превода на заклинанието, че поне да сте наясно какво става

"В името на Договора, сключен м/у Elder Gods и човешката раса, Аз (Името) призовавам Ziku да ми помогне да се сдобия със средствата, които са ми необходими чрез сферата на бизнеса, подпомогнат от Zulum. Нека силата се мултиплицира и приеме форма в материалния свят с помоща на Agaku"

Срещал съм го и в леко променен вариант пак със подобни цели.
ARRA AGGA BANDAR <Personal Sign> Zulum Ziku Agaku
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот legion2 » 22 Юни 2014, 17:20

Много ще е добре ако някой просто качи една снимка и какво да се пише на персонал сигил. не всеки е минавал вратата на енки
Аватар
legion2
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 31 Май 2014, 08:33

Мнениеот hamster » 24 Юни 2014, 17:01

legion2 ти сериозно ли?????????? питаш това след 20 поста преди теб НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ПИШЕШ ВАЖНО Е КАКВО ВЛАГАШ
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот alexander85 » 10 Сеп 2014, 17:52

Мога да потвърдя, че работи. Същия ден, в който направих магията, изкарах няколко часа по-късно пари.
Аватар
alexander85
 
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Май 2014, 17:02

Мнениеот avalance » 02 Дек 2014, 20:59

мале -мале -мале чак снимки и рисунки :)
да взема да дойда и да ви го напиша :mrgreen:
това си работи на 100% - само че не трябва да се прекалява
Аватар
avalance
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 108
Регистриран на: 10 Окт 2007, 16:10

Мнениеот nick » 13 Яну 2015, 17:45

хихихиии още ли има хора които си мислят, че ейтака ще изкарат пари с Нек и няма да си Платят.
Спрете се. Не напразно книгата се казва ВОЯ НА НОЩНИТЕ ДЕМОНИ.
ще си докарате кофти проблеми на главата заради едни пари.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Предишна

Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта