Заклеване на Емблемите на Йог-Согхот

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Назад към Демонология

Мнениеот Lord Njarlathotep » 25 Авг 2009, 11:44

Toва са емблемите на Йог Согхот може да се каже че са еквивалент до някаква степен на Имената на Нйарлатхотеп само че са по малко на брой 13 и са за различни цели...

Могат да бъдат викани по всяко време на нужда ако се обърнете с правилните заклинания и знаци към тях имат различни имена и се появяват в различни форми.

Първия ГОМОРИ се явява като камила с златна корона на глава под негово подчинение са 26 легиона духове и дава знание за всички магически камъни и талисмани.

Втория е ЗАГАН и се явява в вида на огромен бик лил цар. Под негов контрол са 33 легиона духове и може да научи на тайните на морето.

Третия е СИТРИ той се явява под облика на огромен Княз, оправялава 60 легиона духове и може да научи на тайните на времето (климат).

Четвъртия образ е ЕЛИГОР той се явява в вида на червен човек с жлезна корона на главата, властва над 60 легиона духове дава знание за победа в война и за бъдещи конфликти.

Името на петия е ДУРСОН, появява се кто врана, разполага с 22 легиона, разкрива окултни тайни и събития от миналото.

Шестия е ВУАЛ формата му е тъмен облак и учи на всички древни езици.

Седмия е СОКОР явява се като бял дракон и подобрява финансовото положение.

Осмият е АЛГОР има вид на муха и разкрива всички тайни и да даде благоразположението на на много властни личности.

Деветият е СЕФОН , има вид на човек с зелено лице и притежава власта да казва каде са скрити съкровищата

Сесетия е ПАРТАС има вид на огромен лешояд и може да даде познание за треви и камъни, да те направи невидим и да възстанови облика ти.

Номер 11 е ГАМОР появява се като човек и може да те научи да се сдобиваш с милоста на велики особи и да разсее духове пазещи съкровище.

12 номер е УМБРА, появява се като великан и може по твоя заръка да пренесе пари от едно място на друго, и да пробуди любовта на жена която си пожелал

13ти номерт е АНАБОТ, приема облика на жълта жаба, може да те научи на изкуството на некромантия и да прогони досаждащи демони и да те заведе до странни и скрити неща.


Когато призоваването започнне се начертва тази емблема на земята:

Изображение


И се обърнете към духа по следния начин:

ЕЗФАРЕС, ОЛЙАРАМ, ИРИОН-ЕСЙТИОН,
ЕРЙОНА, ОРЕА, ОРАСИМ, МОЗИМ!

С тези думи и в името на господаря ти ЙОГ-СОГХОТ
Аз изричам могъщото заклинание и те призовавам да се явиш, о (името на духът)
така че да ми помогнеш в час на нужда

Яви се! Заставям те с знака на Власта
(правите знака Вур)


Тогава демона на дадената емблема се появява и изпълнява зададената му задача
Ако не появи мяташ една щипка от прахът Ибн-Гази и той е появява веднага.

Когато го прогонваш изтрии знака с меча Бразай и пройзнеси следните думи.

КАЛДУЛЕХ! ДАЛМАЛЕЙ! КАДАТ!

(и запечатай с знака Коф)


Ако духът появил се пред теб оказва да говори, трипъти разсечи въздуха с меча и произнеси.

АДРИКАНОРОМ ДМАСО!


и тогава езикът ще му се развърже и ще бъде принуден да дава правилни отговори.

П.С. не ме интересуват правописните грешки. :roll:

Мод: А мен ме, така че се старай да не се повтаря, особено многоточията.
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот Wizard » 26 Авг 2009, 13:00

Когато призоваваш някои от тези Демони, каква ЗАЩИТА използваш,
за да се предпазиш по време на conjure-ра ?
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Lord Njarlathotep » 26 Авг 2009, 13:08

Най често ползвам инвокации на аспекти с които работя... или кръгове... когато имам повече време за подготовка... но най-често... ползвам един лично от мен разработен ритуал за защита... който ми върши много добра работа...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот elena » 03 Окт 2010, 19:53

така имам няколко въпроса и те са: Какъв е този знак "Вур". Какво представляват праха "Ибн-Гази" и " меча Бразай"?

Въпросите може и да са тъпи ама все пак нова съм и искам да знам.Мерси предварително :) :oops:
Аватар
elena
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Мар 2009, 13:35

Мнениеот salamandera » 08 Окт 2010, 18:20

elena написа:така имам няколко въпроса и те са: Какъв е този знак "Вур". Какво представляват праха "Ибн-Гази" и " меча Бразай"?

Въпросите може и да са тъпи ама все пак нова съм и искам да знам.Мерси предварително :) :oops:


Не мисля че въпроса ти е тъп , а дори смятам , че е много подходящ тъй като този знак ВУР , Меча на бразей и Ибн-Гази будят любопитството в мен.
Слава на светлината !
Аватар
salamandera
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Яну 2010, 23:41
Местоположение: Варна

Мнениеот Lord Njarlathotep » 08 Окт 2010, 19:45

Изображение

Първият символ е Вур, и е истинският знак на Дрвените... използва се всеки път, когато се призовават (като се изисква от ритуала)

Вторият е знака Киш - разрушава и кърти всички прегради и отваря врата в Пределната Сфера...

Третият е Коф, запечатва Вратата и охранява пътя....

Четвъртият е знака на "старите" Богове, (Енки и племето му) използва се като защита срещу тях, по време на ритуала...

Всички се правят за лява ръка... а Ятагана Барзай... е мнооого сложен и мнооого писане... направата му доста трудоемка... но пробвайте с импровизация...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот elena » 08 Окт 2010, 20:09

Ахам ясно мерси за информацията ,а нещо за този прах ,който се споменава в ритуала :?!
Аватар
elena
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Мар 2009, 13:35

Мнениеот petroslav » 15 Окт 2010, 15:29

Аз съм сигорен, че няма нужда от защита към горе посечените божества, особено ако практикуващия свещеник е посветем към Енки.
Аватар
petroslav
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 03 Мар 2009, 14:23

Мнениеот Lord Njarlathotep » 16 Окт 2010, 09:28

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Точно в този случей нуждите от защити са най-големи.. да не говорим, че дори може Древните да не обърнат внимание на призоваването му...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот elena » 22 Окт 2010, 20:13

и все пак моля за отговор на въпросите ми ?
Аватар
elena
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Мар 2009, 13:35

Мнениеот nick » 07 Ное 2010, 17:03

elena написа:и все пак моля за отговор на въпросите ми ?

този ритуал се води като, ритуала за отваряне на портата за Древните.
много опасен ритуал, защитата е задължителна.
но с този ритуал неможе да се отвори вратата, печатът които е слежен там, все още ги спира :mrgreen:
но ще падне и тогава ще стане ясно, но на този етап все още стената с печата отдържа :mrgreen:
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот Lord Njarlathotep » 07 Ное 2010, 19:58

Бих добавил... че е хубаво да се има "благословията" на Йог-Согхот... най-безпопасно е да се призовават така... поради разбираеми причини....
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ


Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 46 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 46 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта