Призоваване на Йог-Согхот

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Назад към Демонология

Мнениеот Lord Njarlathotep » 07 Ное 2010, 20:52

Йог-Согхот е Вратата.
Той помни времето когато
Древните се появи в далечното минало,
и когато Те ще се появи отново,
Когато цикълът бъде завършен.
Когато драконът захапе опашката си.

Когато Йог-Согхот бъдре призоваван, трябва да се изчака Слънцето да е в петият знак на триадата на Сатурн.
И тогава трябва да се влезе в каменният кръг и да очертаете Кръгът на призоваването с помоща на ятагана Барзай.

Изображение

Три пъти се обикаля кръгът по часовниковата стрелка и се обръща на юг, след което произнасяте заклинанието отварящо Вратата.

О Ти, обитаващият тъмната Вечна Пустота, яви се на Земята отново, заклевам те.
О Ти, обитаващ сферата на Времето, чуй моята молба (извършвата знака Глава на дракона)
О Ти, чиято същност е Врата и Път, яви се, яви се, Твоят слуга те призовава.
(извършва се знака Киш)
БЕНАТИР! КАРАРКАУ! ДЕДОС! ЙОГ-СОТХОТХ! Яви се! Яви се! Аз произнасям словата, аз разбивам Твоите окови, печата е снет. Премини през Вратата и встъпи в Света, аз извършвам воят Знак на могъщество!
(извършва се знака Вур)

Начертавате пентаграмата на огъна и произнасяте заклинанието позволяващо на Йог-Согхот да се появи пред вратата:

Изображение

Zyweso, wecato, keoso, Xunewe-rurom Xeverator. Menhatoy, Zywethorosto zuy, Zururogos Yog-Sothoth! Orary Ysgewot, homor athanatos nywe zumquros, Ysechyroroseth Xoneozebethoos Azathoth! Xono, Zuwezet, Quyhet kesos ysgeboth Nyarlathotep!; zuy rumoy quano duzy Xeuerator, YSHETO, THYYM, quaowe xeuerator phoe nagoo, Hastur! Hagathowos yachyros Gaba Sub-Niggurath! meweth, xosoy Vzewoth!

(прави се знака "Глава на дракона")

TALUBSI! ADULA! ULU! BAACHUR!

Яви се, Йог-Согхот, Яви се!

Тогава Йог-Согхот се явява и дава правилен отговор на всеки въпрос, и разкрива тайната на Неговите печати, с които може да се заслужи милостта на Древните, когато те дойдат на Земята.

Когато времето изтече, Той се връща зад вратата, защото проклятието държащо Го там все още е силено.


П.С. Това е от мен... за сега... и да сънувате шоготчета...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 14 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 14 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта