джинове - как да говорим с тях и как да ги изсползваме

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот legion2 » 13 Апр 2015, 00:05

Prochetohme mnogo otnosno nai vajnite neshta....a sega priqteli nqkoj nqma li da dade nqkolko nachina za da go probvame i na praktika kak shte e ,opasno e kakto vsqko drugo neshto demoni,angeli ,djinove i t.n no vseki si poema riskovete ne e li taka ?Tapoto v sluchaq e che vseki se pokazva kato mnogo nacheten tuka a nikoi ne spodelq informacia kak da go napravim..... kakto kaza moje bi nqkoi oshte sa zeleni v otnosheniata no chovek se uchi ot greshkite si.Taka che popitah za nachini ako nqkoi ima jelanie da spodeli neka da go napravi vsichki shte sa mu blagodarni. icon_eusa_clap
Аватар
legion2
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 31 Май 2014, 08:33

Мнениеот myurid » 14 Апр 2015, 21:07

понякога се задават толкова странни въпроси, че не знам как да отговарям и дали въобще да отговарям...

я ми каже, има ли техника по която човек да се научи да говори? а по която да научи чужд език? опа, извинявам се, кажете ми ритуал или метод по който да науча тези неща, моля! и отговорността да напсувам някого на тези езици си е моя...

еми твоя си е, но все пак няма ритуал, нито специфична техника за научаване на чужд език, бил той и езика на джиновете. начинът по който човек научава някаква психическа способност за общуване е да развие психическата си чувствителност... което не кой знае каква изненада, предполагам. а за целта има безрой книги... ето точно днес един колега ми хвалеше книгите на Аткинсън, и те наистина си заслужават. но освен него има поне още 10 автора които дават най-различни методики. обаче лесен начин няма - трябва бачкане...

ето затова никой не дава "кратки и точни рецепти", а не защото си кътка знанието.
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот eXPerience » 20 Апр 2015, 15:18

Много хубаво го е казал myurid. Има препоръчани източници, където е описано ясно какво трябва да се прави. Този момент не може да се прескочи. Аз поне не мога.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Предишна

Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 10 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 10 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта