Некрономикон - моя първи опит

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Назад към Демонология

Мнениеот BlackRaven » 22 Окт 2014, 23:08

Здравейте.Реших да си споделя първите опити с 50-те ;) И по-точно Намру... разбира се всичката възможна информация до която успях да се докопам от форума беше препрепрепрепрочетена и ...се реших да опитам.
Все още съм доста развълнуван,но пък спомените са ми пресни (снощи беше опита) и за това реших да драсна тук.Но стига толкова уводни приказки.
Първото нещо,което ми направи страхотно впечатление е,че въпреки,че съм доста уравновесен психически ..още докато чертах сигила почти целия започнах да треперя,но да кажем,че е от вълнение...изпълних си всичко както си му е реда..и ..леко се натъжих защото не успях да видя духа.Усещах присъствието му,но явно не съм все още на такова ниво и да мога да го видя.Нито миг нямах съмнение,че това не е просто игра на мозъка.Интересното е,че след "ритуала" се чувствах все едно са ме пребили от бой ..изключително уморен бях и легнах.Като легнах обаче не ме ловеше съня доста време и продължавах да визуализирам това,което искам и пред очите ми все още беше сигила ..все пак около 5ч сутринта съм успял да заспя.На доста места четох,че някои са имали кошмари,аз нямах..спах си като всеки друг път.Единственото изключение беше,че бях сигурен,че чух 90 удара от камбанарията на една църква,която се намира наблизо и то не в съня си..реших да попитам семейните дали са чули нещо такова,казаха ми,че не са чули...А аз бях убеден,че не сънувам...
След като станах първата ми работа беше да изгоря заредения сигил и да бъда готов за неприятни случки.На доста места пишат,че при работа с Нек обикновено човек поучава каквото иска,но преди това е възможно да има неприятности...Като цяло не мога да кажа,че съм имал подобни преживявания (към момента) всичко си е по старому.Цял ден обаче бях като парцал - енергия 0,но вътрешно спокойствие,че всичко,което искам ще се получи както го искам.(По принцип винаги имам притеснения,че все нещо ще се оплеска,а днес ...просто нямах никакви притеснения.) Вечерта започнаха първите знаци,че желанието ми започва да се изпълва..не искам да навлизам в подробности,но да кажем,че получих новина,която чаках може би от 2 седмици и беше под въпрос дали въобще ще я получа.Някои би казал случайност...аз не съм съгласен.

Въпросите ми са няколко към по-опитните:
Защо се чувствах толкова изтощен през целия ден?Освен изтощен се чувствам и леко странно,все едно гледам всичко отстрани,а не съм на себе си,което е...странно?!Въобще интересни са ми вашите след ритуални преживявания ,ако мога така да се изразя :)
Аватар
BlackRaven
 
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Окт 2014, 19:29

Мнениеот hamster » 24 Окт 2014, 09:37

след работа с нек се променят "възприятията" на човек самото усещане на нещата ако мога така да се изразя ако продължаваш с нек след време ще "виждаш" по още по различен начин нещата са същите просто възприятията ти не :mrgreen:
а за умората и това е нормално не се притеснявай
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот BlackRaven » 26 Ное 2014, 23:27

Бойни другари :) Имам въпрос...Някой от вас "викал" ли е един след друг (в 2 поредни дни ..1-вя ден един и на другия друг) от 50те? По принцип си пазя сигила докато не преценя,че не ми е нужен повече,а не както повечето непременно на другия ден да го горя.Въпроса е ...2 заредени сигила добра идея ли са или си е игра с огъня?
Аватар
BlackRaven
 
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Окт 2014, 19:29

Мнениеот StealthMG » 27 Ное 2014, 02:43

Хмм, и 10 ако искаш можеш да извикаш, не е особен проблем стига да имаш ясната идея кой за какво ще го викаш и какво евентуално ще предлагаш в замяна. Някой може да не искат почти нищо освен малко благодарност, докато други може да ти съдерат кожата меко казано в зависимост какво си поискал.
Мисля че се сещаш че едва ли е добра идея да викаш заедно Шигурим и Гил или Зиси примерно. Макар че при определено условия и договорка става.
Колкото до печатите пазиш ги колкото сметнеш за необходимо, например докато се изпълни поръчката ти. Специално за Намру, като ходиш на изпити му носи заредения печат с теб. И може да се договориш с него с едно зареждане да ти помогне примерно за цялата сесия или дори за цялото учене. Разбира се цената там може да порасне малко, но специално за него си струва, защото той не само че помага да се вземат успешно изпитите, но и дава наистина разбиране за материята, която се учи и това именно е ценното освен че си взел изпита :).
Колкото до умората - нормално си е ако си карал по скоростния вариант на призоваване т.е. без Огнения, Наблюдателя, приношението - просто си е взел от теб енергия за работата, за която си го повикал да свърши.
И още нещо от личен опит - внимавай дори с преписването на заклинания особено когато си обкръжен от доста хора - че аз така почти приспах около 15 човека ( вкл. и себе си) преписвайки едно защитно заклинание в час само че вмъкнах и имена където трябваше - резултата беше че 40 мин всички бяха квази вели и почти заспали, за щастие нямаше други последици доколкото ми е известно.
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44

Мнениеот BlackRaven » 27 Ное 2014, 21:26

@StealthMG Благодаря ти за изчерпателния отговор.Влязох с притеснението,че форума е позамрял,но ти направо отговори дори на въпросите,които се канех да задам :)
Аватар
BlackRaven
 
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Окт 2014, 19:29

Мнениеот Wizard » 28 Ное 2014, 12:09

BlackRaven написа:@StealthMG Благодаря ти за изчерпателния отговор.Влязох с притеснението,че форума е позамрял,но ти направо отговори дори на въпросите,които се канех да задам :)


Този форум никога не умира :wink: , само беше леко притихнал, но това е добре за запазване на магическото знание. Не трябва много, много да се "шуми" около магическите практики.

И както е казал Алистър Кроули навремето - "прави и забрави!" Ето това трябва да е водещата мисъл, когато правите ритуали.... а не да "тръбите" наляво и на дясно какво правите и постигате.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот StealthMG » 02 Дек 2014, 03:21

BlackRaven написа:@StealthMG Благодаря ти за изчерпателния отговор.Влязох с притеснението,че форума е позамрял,но ти направо отговори дори на въпросите,които се канех да задам :)


И пак пропуснах някой по-съществени неща. Внимавай какво им обещаваш и се постарай в максимална степен да го изпълниш. Не само защото да го кажа така Изпълнението ще ти вдигне рейтинга пред тях един вид (мн нескопосано звучи), а и защото в известна степен си падат един вид леко като клюкарките в добрия смисъл на думата обикновенно. В смисъл че още докато обещаваш някой може да проверят доколко ще го изпълниш и оттук да дойде съгласието или несъгласието с изпълнението на поръчката ти. Отделно че това може да се отрази и на работата ти с другите от тях. Сещаш се че някой неизпълнени обещания към 1-2-3 от тях ще повлияят не само на изискванията от другите, но дори може да повлияят на това дали изобщо ще ти обърнат внимание като ги призовааваш пак.
Сигурно пак съм пропуснал нещо, ама като се сетя може да кажа какво е.
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44

Мнениеот nick » 13 Яну 2015, 18:29

Първо спрете с товава викане, уважавайте ги. Казва се ПРИЗОВАВАНЕ
Защо си изтощен, зависи кои си ПРИЗОВАЛ и какво си поискал и какъв дар си дал.
и както ти каза Шадоу, внимавай с това което предлагаш в замяна на помоща която очакваш.
Ако си се занимавал с Ключовете на Соломон ще ти стане ясно за какво ти говорим.

Прав си Уизард, годините отвяха плявата и остана зърното и Боговете да са с теб.

----------------------------------
IA ZI DINGIR ENKI KANPA!
IA ZI DINGIR MARDUK KANPA!
IA ZI DINGIR INANNA KANPA!
IA ZI DINGIR ENLIL KANPA!
IA ZI DINGIR ANU KANPA!
IA ZI DINGIR NANNA KANPA!
IA ZI DINGIR NEBO KANPA!
IA ZI DINGIR SHAMMASH KANPA!
IA ZI DINGIR NERGAL KANPA!
IA ZI DINGIR NINIB KANPA!
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот StealthMG » 15 Фев 2015, 09:18

Incantation

Ilu In-an-na shar-ku bu-kur ilu Sin i-lit-ti el-li-tim-tim sha-ku-tum ilu Nin-gal
shar-hu id-di-shu-u zik-ri ilani rabuti
Ilu In-an-na zik-ri ilani ka-ai-nu sha-kin na-mir-ti ana ilu A-nun-na-ki ilani rabuti
Iz-zu ilu Inanna mush-har-mit zal-pi al-la-lu-u ka-mu-u lim-nu-ti mu-hal-lik rag-gi
Ina u-mi -an-ni-i ina di-ni-ia i-ziz-za-am-ma ku-shu-ud lim-nu
Kima sal-ma-ni an-nu-ti ihu-lu i-zu-bu u it-ta-at-ta-ku amelu zal-pi u ill-nes
li-hu-lu li-zu-bu u lit-ta-at-tu-ku.
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44

Мнениеот BlackRaven » 25 Фев 2015, 19:02

Благодаря на всички,които взеха участие и отговориха повече от изчерпателно на моите (на моменти досадни) въпроси.
Първия опит беше изключително успешен,а сега е време за още четене и навлизане в материята...Форума е страхотен и определено единствен по рода си за родното интернет пространство,ако не бяхте вие със сигурност много детайли щях да пропусна,а както знаем ...точно детайлите са важни.
Аватар
BlackRaven
 
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Окт 2014, 19:29


Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта