Силен рязък шум докато спя

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Назад към Демонология

Мнениеот 18O94 » 11 Дек 2014, 08:33

От няколко години имам усещания извън границите за земното и материалното. Комуникирам с духове понякога, имам видения, пренасяне на други места и прочие. Които е минал през това, е наясно. Никога не търся сама контакт, винаги те ме идват при мен. Преди около 4 месеца имах много силни нападки - някои се опитваше а влезе в тялото ми, появиха се мисли за самоубийство, шумове, видения през деня, събуждане в 3:33 през нощта, местене на предмети и прочие. Сега нещата се нормализираха. Не ме притесняват нито усещането за чуждо присъствие около мен, нито постоянното пукане от електрическите уреди и мебелите.
От няколко нощи чувам силни резки шумове. На два пъти се събуждам от много много силен рязък шум. При самото си събуждане вече съм наясно че шума е нереален, тоест е само в главата ми.
Знам че шумове наподобяващи пукане, изстрел на топ, пукане на балон и прочие сигнализират че душата излиза или се прибира в тялото. Но това го усещам по - скоро като шум предизвикан от някои друг. Понякога дори легнала, без да спя, чувам подобен шум но по - слаб. Както и шумове от под леглото. А леглото е рамка с матрак, отдолу е отворено и се вижда всичко. Тоест че няма нищо.
Моля, дайте ми съвет, мнение, препоръка.
Аватар
18O94
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Дек 2014, 11:28

Мнениеот eXPerience » 22 Дек 2014, 18:15

18O94 написа:
...сигнализират че душата излиза или се прибира в тялото...


Това за пръв път го чувам. Не е вярно. Ако ти се беше случвало да продължиш да спиш след такъв шум, щеше и ти да знаеш. Още повече че душата няма никакво участие, докато сънуваш. Този шум наистина е външен - от тези, които те притесняват. А щом можеш да комуникираш с тях, защо не ги питаш сама какви са и какво искат?

Никой не се опитва да ти влезе в тялото. Никой не може да ти влезе в тялото просто ей така - няма от какво да се плашиш. Нещата са се нормализирали, защото си спряла да се впечатляваш от тях (както и ти сама казваш). Ние хората сме едни големи глупави бебета, на които понякога други същества правят "Бу-у" и повечето хора се шашкат (фигуративно казано). А представи си сега едно отегчено бебе, което изобщо не те отразява, когато го дразниш. В даден момент ще се откажеш. Или пък едно улично куче, което те гони и те лае. И ти бягаш ли, бягаш. Иди да го изриташ в муцуната - да видиш как ще спре да лае и ще избяга.

Както вече ти казах, решението е да питаш сама - насън (като осъзбаеш, че сънуваш преди това) или докато си будна (не знам какво разбираш под "комуникирам") и по начина, по който питаш тук. Страх ли те е от някого тук? Не. Но е важно да разбереш какво става. Все едно да ти звъни телефонът и ти да не отговориш, нито пък да провериш кой те е търсил. Може да е бил някой много важен човек... :wink:
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот MaurDragon » 25 Мар 2018, 12:32

(виждам,че темата е стара, но това все пак е полезно)

https://en.wikipedia.org/wiki/Exploding_head_syndrome

Exploding Head Syndrome
Смятам,че е това. И на мен ми се е случвало, няколко пъти,но не начесто. Не е никак приятно,да, но не смятам,че е нападение. По-скоро е преумора. Почиваш си, презареждаш се, ако все пак се притесняваш - правиш си едно "чистене" у дома.
Witch is magic
Аватар
MaurDragon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 45
Регистриран на: 08 Дек 2010, 10:47


Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта