изпиване на енергията

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Назад към Демонология

Мнениеот 18O94 » 22 Дек 2014, 10:34

Здравейте, все още никой не ми е писал по предходната тема, но ще опитам пак с друг въпрос към вас.
Вечер се събуждам на около час. постоянно усещам някого/не само един.
Снощи го усещах как изпива енергията ми. Изсмука като с вакум страха, негативната ми енергия. Видях и какво изсмуква - черно, ужас и много страхове.
Все още не мога да определя дали някой демон се нахрани с негативните ми емоции и скоро ще ме посети пак. Или Архангел Михаил (молих му се да ме пази докато спя) изсмука негативното от мен, за да се чувстшам по - спокойна.
След изживчното спах непробудно 4 часа.

На някой случвало ли му се е нещо подобно.
Аватар
18O94
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Дек 2014, 11:28

Мнениеот Wizard » 24 Дек 2014, 12:54

18O94 написа:Здравейте, все още никой не ми е писал по предходната тема, но ще опитам пак с друг въпрос към вас.
Вечер се събуждам на около час. постоянно усещам някого/не само един.
Снощи го усещах как изпива енергията ми. Изсмука като с вакум страха, негативната ми енергия. Видях и какво изсмуква - черно, ужас и много страхове.
Все още не мога да определя дали някой демон се нахрани с негативните ми емоции и скоро ще ме посети пак. Или Архангел Михаил (молих му се да ме пази докато спя) изсмука негативното от мен, за да се чувствам по - спокойна.
След изживяното спах непробудно 4 часа.

На някой случвало ли му се е нещо подобно.



Разбрахме за сънищата ти вече най-подробно! Не е нужно да отваряш нови и нови теми. Ако някой реши - ще ти отговори. Тук не е медицински кабинет, в който отиваш на преглед и непременно искаш да ти дадат отговор, и по възможност правилният.... Следващият ще изтрия темата ти, ако отново засяга нещата, за които пишеш по-горе.

Опредено НИКАКЪВ демон не се храни с теб или негативите ти, докато спиш.... ТОВА не е тяхна работа!! Ако имаш проблеми и докато си будна, виж това е друга работа. Но не виждам логика да обвиняваш "демоните" за това което ти се случва...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот eXPerience » 25 Дек 2014, 11:42

Никакъв демон не ти взема енергията. Ако наистина се беше натъкнала на ИСТИНСКИ демон, то нямаше да се хвалиш как си спала сладко 4 часа след това, повярвай ми - изобщо нямаше да искаш да спиш. Нямаше и да имаш време за никакви молитви, които и без това едва ли щяха да помогнат, след като ти самата не знаеш какво става.
Колкото по-малко се впечатляваш от тези неща, толкова по-рядко ще се случват.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27


Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 19 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 19 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта