Какво става, ако евентуално някой е видял зареден сигил?

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Назад към Демонология

Мнениеот BlackRaven » 04 Яну 2015, 11:12

Не знам дали се разбира от заглавието,но искам да знам какво става,ако друг човек види зареден от вас сигил?И какво следва да се предприеме при това положение?
Подозирам,че някой ми е ровил из нещата (тъй като не живея сам) и един от сигилите ми беше в една кутия,която си мисля,че е възможно да е пипана - сигила не е разгръщан напълно,но все пак дали чужди погледи не са проблем?Спомням си,че съм чел на много места,че сигила е нещо,което не трябва да бъде виждано/пипано от други,но уви..откъде да подозирам,че има толкова любопитни дори досадно любопитни люде?
Всякакви съвети са добре дошли разбира се,а на мен ми мина през ума да унищожа този сигил и да зареждам наново друг...
Излишно е да споменавам за яростта,която изпитвам в момента. angry9
Аватар
BlackRaven
 
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Окт 2014, 19:29

Мнениеот Lustre4108 » 04 Яну 2015, 20:30

Лично аз не мисля, че ще има някакъв негативен ефект върху любопитния, но за всеки случай, използвай собственото му любопитство за да му дадеш нов сигил, който ще неутрализира първия и ще анулира ефекта му - освен ако не ти пука какво ще се случи с този човек. Но пак да кажа, малко вероятно е да има някакъв ефект върху него - така или иначе, щом намерението ти не е е насочено към него, няма как той да му повлияе и сигила на него, не са на "една и съща честота". След това намери начин, като правиш новия сигил с първоначалното намерение и го зареждаш, да заключиш кутията.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16


Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 10 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 10 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта