раздвоение

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Назад към Демонология

Мнениеот svetgerysvet » 13 Юни 2015, 12:03

Здравейте, чета форума от около 2 години, но преди няколко месеца реших да се регистрирам, пиша сега понеже доста време чаках за активиране :) Ще напиша малко инфо за мен, за да се придобие представа горе долу за моите знания и защо съм раздвоен. Роден съм в християнско семейство в България, кръстен съм тайно като малко дете *роден съм 1980г., живял съм и съм учил в България, Русия, Франция, Австрия, Германия, Испания и сега не съм в България. Както се сещате детството ми е било свързано с много традиции, различни обичай, вярвания и тн. Винаги запленен от необяснимото и нетрадиционното.
До 31 ми годишнина всичко беше "нормално" за масата хора - работа, жена, дете, развод... това обаче беше преломната точка, в този момент осъзнах, че живота който съм водил не е това което вътрешно искам и желая. Започнах отново да търся, чета и да се информирам за нещата които ме вълнуваха от детството - необяснимите неща. Колкото повече четях, толкова повече се засилваше знанието ми, че всичко което знам е лъжа и е нищожно! Станах сатанист, духовен сатанист - това почувствах отвътре, след като си направих личен ритуал-договор с който прекъснах и се отрекох от християнството и започнах да практикувам Hatha Yoga, The 5 Tibetans както и медитация върху 13 чакри ( да 13 чакри! ) сега виждам нещата ясно и тук идва голямото раздвояване и моите въпроси:
1. Как да осъществя контакт с някой демон (знам точно кой) при положение, че: всичко което съм изчел по няколко пъти и което имам като книги, информация, ритуали, призовавания и тн. е 100% с Hebrew елементи, надписи, напявания, предмети - които първо "трябва" да заставят демона в позиция партер, оставен едва ли не на нашата милост, с което аз не съм съгласен. Второ - демона заставен, трябва да ни даде това което искаме и в повечето тези писания дори не даваме нещо в замяна! * Личното ми мнение е,че " ако някой се постави на мястото на призования насила демон, и на мястото където си призован си заобиколен от враждебна среда с насочени срещу теб оръжия, и те обиждат, заплашват и накрая те изритат.... без дори едно благодаря.... не знам за вас но аз след това ще си търся разплата за това унижине и според мен много от тези които така призовават, все им се връща - базирайки се на историята. Тези които дават нещо в замяна, но използват тези унижаващи демона ритуали, също биват наказани от демона, след приключването на пакта им ако има такъв - това е според, лично мои познати които говорят и са пострадали от тяхните си ритуали.
2. Да осъществя контакт чрез астрала.... колкото и да съм чел, колкото и да съм се опитвал при мен не се получава, както е казано: "от всяко дърво свирка не става". Мога и медитирам върху чакрите си, но не мога да го направя за астрала.... Моите познати от точка 1, са ми показвали учили са ме, обяснява ли, но.... точно това не, други неща които пък аз мога да правя те не могат и им изглеждат невероятни дори забавни на моменти, а аз просто ги правя без усилие..... Не искам съвет, поучения или кои книги да чета - чел съм, има и кой да ми показва и учи.

Сигурно се питате, щом има кой да ми показва, защо пиша и какво точно питам, искам да попитам има ли начин по който някой друг да е осъществявал контакт с демон без еврейските ритуали, астрал, дъски и махало? Ако има моля, да сподели - не целия процес, но поне от къде мога да се образовам, благодаря предварително.
С тези които споделяме знания и умения, ми казват че няма друг начин от горе споменатите, но аз усещам че има.
Как да комуникирам с демон при положение, че ритуалите за които знам и които масово се прилагат са грешни и дори наивни, астрала също оппада.

Ще напиша част от книгите които имам и които съм чел за да не започне някой да ми ги препоръчва: "The 6 and 7 book of Moses", "The sword of Moses", "The sacred magic of Abramelin the mage book I,II,III ", " Lemegeton", "Necronomicon","Summoning Spirits - Konstantinos", "Nocturnal witchcraft - Konstantinos" както и доста от книгите на Aleister Crowley. Част от книгите съм чел на 2 или повече езика за да сравня информацията, пропуските и нарочните грешки допускани при превод.
become living god
Аватар
svetgerysvet
 
Мнения: 5
Регистриран на: 20 Май 2015, 10:31

Мнениеот svetgerysvet » 20 Юли 2015, 16:54

искам да благодаря, за това че не получих отговор - не е сарказъм. По този начин успях сам да постигна това което, според познати беше невъзможно. Както се казва ако сам положиш усилия.......
Съвет към всички които искат нещо ( било то, знания, пари, сила и тн. ) има безброй информация за всичко - важното е какво вас лично ви харесва или влече и всяко начинание си изисква времето и всяко нещо си идва с времето.
become living god
Аватар
svetgerysvet
 
Мнения: 5
Регистриран на: 20 Май 2015, 10:31


Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 10 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 10 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта