Договор с Дявола ІІ

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Назад към Демонология

Мнениеот Wizard » 16 Юли 2004, 10:19

Ако някой от вас е със слаби нерви, е по-добре да затвори тази страница, защото Ви прилагам копие от автентичен договор с Дявола


Договор между Урбан Грандие и група демони. Той се състои от две части. Първата е клетва за вярност, подписана от отец Грандие, и втора – клетва от група демони, за преданост към свещеника. Този дотовор е представен като доказателство в Лудюн през 1634 год. Написан е на латински език, огледално – от дясно наляво. Накрая личат подписите на Сатаната, Велзевул, Луцифер, Елоим, Левиатан и Астарот.



Договор между Урбан Грандие с Демоните

"Господарю мой Луцифер, аз те признавам като мой Господ Бог и княз, и обещавам да ти служа и да ти се подчинявам в продължение на целият си живот. Отричам се от другият Господ, от Исус Христос, всички светии, апостолски и католически църкви, всички свети тайнства, и молитви благодарение на които правоверните биха могли да ми повлиаят. Аз ти обещавам, че ще извърша толкова злини, колкото мога да направя, и че ще подстрекавам всички към зло. Аз се отричам от миропомазванията, кръщенията, всички милостини на Исус Христос и неговите светини. И ако аз не бих могъл да ти служа и да ти се прекланям, и ако не бих ти отдавал три пъти на ден почитта си, аз ще си отдам своят живот на твое разположение."

Урбан Грандие





Договор между демоните и отец Урбан Грбан

"Ние, всемогъщият Луцифер, съпровождащ Сатаната, Велзевул, Левиатан, Астарот и останалите, днес слючваме договор за съюз с Урбан Грандие, който в този момент се намира сред нас. Ние му обещаваме любовта на жените, в цветуща девственост, всемирни почести, удоволствия и богатства. Той ще влиза в извън брачни връзки на всеки три дни. Той ще ни се отплаща веднъж в годината с неговата кръв, както и да потъпква църковните реликви и да се моли за нас. Благодарение на този договор, той ще поживее щастливо 20 год. на земята между хората, и накрая ще дойде при нас, отричайки се от Господ."
Решено в ада на съвета на дяволите.

/ Подпис на Демоните/:

Сатана, Велзевул, Луцифер, Елоим, Левиатан, Астарот. Заверено с подписите на главният Дявол и мой господар, княза на преисподнията.


Изображение



Съветвам Ви да не го използвате, дори и само нашега!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Сатана Дяволов Демонов » 13 Авг 2004, 13:29

Ха-ха,
1.Сатана е християнска измишльотина, с която се плашат християните и която по традиция християните набеждават за всичко, което не им харесва.
2.Отде знаете че тия подписи ги е правил Сатана,а не някой друг приятел,Отде знаете че всичко не е измислено от тоя попадия за да се популяризира?
Хахаха,обещавам ви ще го пробвам за да ви докажа че всичко е измислица
Ако можеш да обичаш тъмнината,ще отидеш отвъд смъртта.Станал си безсмъртен.Тъмнината е безсмъртна.Светлината се ражда и умира...Мракът просто е!
Аватар
Сатана Дяволов Демонов
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 10 Авг 2004, 16:57
Местоположение: Demonium Fortress

Мнениеот Vrania Volosia » 18 Апр 2005, 22:01

Ще се гръмна...И през ум не ми минава да ползвам тия скверни християнкси договори:(....Ама само да се върна аз в миналото...ще ги наредя сичките хубаво...Глупаци icon_bduh , вярващи в собствените си страхове...Няма Ад и Рай...Всичко е в главите ни! Сами градим "ад" или "рай" в жовота си- този и следващите.... icon_color
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Vrania Volosia » 18 Апр 2005, 22:04

Между другото Wizard :) От къде го взе:) Да прочета да се посмея малко.., че май само за това става...Ти пробвал ли си го иначе? Обедена съм ,че това е договор с Христ Сатана- Егрегор, който верно наистина е силен, но е леке..:(
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Wizard » 19 Апр 2005, 22:18

Преснимал съм си го навремето от Парижката библиотека и му взех превода. В интерес на истината съм Го призовавал, но не по този начин, но не съм влязал в разговор с Него ;) Гледах го от страни и усещах силата и могъществото му като студена и хладна маса. Видах го като тъмни и гъсти черно-сини обаци, които се преплитаха един в друг. Много беше яко, нооо определено не е за хора със слаби нерви... ;)
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Vrania Volosia » 20 Апр 2005, 08:57

Е хубаво, де..Тогава как ти се стори противно, щом даже не ти е посегнал???Описал си ги доста незаслужено в съседната тема...Или има и още към разказа?:)
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Wizard » 20 Апр 2005, 10:38

;) позна, че има още от разказа, виж по горе, че не съм завършил изречението, има многоточие-). Но не бих искал точно да кажа на този етап какво точно се е случило, защото бих казал неща, които водят до определени техники, а от там и до това какво всъщност правя когато реша да призова някой демон.
Аз призовавам само демони, ангелите нещо не са ми по вкуса. Или по скоро имам афинитет към демоните.

А за онова, което г-н Никой каза, че съм щял да преподам знанията си за демонологията "за скромната сума от 300лв." е познал, скромна е тази сума и освен това няма да седна да обуча някой некадърник в нещо, което знам, че може да срине всичко...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот some_spirit » 20 Апр 2005, 11:12

Какво да ви кажа, просто ужас ме обхваща когато ви чета форума. Вярвате и правите глупости, имам предвид всичките ви рутуали, заклинания, талисмани и др подобни неща. По принцип магия няма, има други неща и тези другите неща трябва някой да ги направи, за да има примерно енергийно въздействие някой трябва да го направи.
Енергийното въздействие се прави с главата ви, по точно с мисълта ви а не с идиотски рутуали. Просто самия рутуал нищо не може да направи, това поне не можете ли да го разберете.
Казвате че се свързвате с по-висши нива и те ви помагат да правите нещата. Всъщност нещата ги правят именно тия от висшите нива, а всъщност те са ви впримчили в една тяхна игра (то не е игра ама айде), те ви използват постоянно. Всъщност не е необходимо да се свръзвате с тях, те са в постоянен контакт с вас, могат да следят мислите ви, а също така и да ви подават тяхни мисли и вие си мислите че са си ваши и правите разни неща под тяхния диктат.

А сега за тая глупост с договора, просто няма демони, ангели други подобни измишльотини. Има енергийни разуми и то най-различчни.
Аватар
some_spirit
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 123
Регистриран на: 15 Окт 2004, 09:52

Мнениеот Vrania Volosia » 20 Апр 2005, 11:54

some_spirit...казваш , че няма демони и тем подобни и си прав, ама първо седни и прочето всичките ми мнения, за да видиш, че именно това казах и аз на едно място, ала не се сещам къде точно...че няма демони, анегели, всичко това са духове=разуми, обитаващи вселената...

Wizard...страшно скромна сума:) Истинските магьосници обучават без пари...Пари зимат само поповете...не и маговете..маговете избират достоен ученик и му предават всичко що знаят, ала това си е мое мнение...

И още нещо...за some_spirit...:)
Играят ли си или не, не ме интересува, важното е ,че ги чуствам близки, разчитам на тях, те на мен също...Никога не са ме лъгали, не са ми искали нищо...Ти за Сътворителите на човешката раса от Орион да си чувал? :mrgreen:
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот Wizard » 20 Апр 2005, 12:53

CALIGASTIA написа:
Wizard...страшно скромна сума:) Истинските магьосници обучават без пари...Пари зимат само поповете...не и маговете..маговете избират достоен ученик и му предават всичко що знаят, ала това си е мое мнение...


Скъпа CALIGASTIA, много искам да ми кажеш къде мога да отида, за да ме обучи някой истински магьосник... без да му се заплати... и кой е достоен ученик...???
Виждаш ли, това, което си казала е само по себе си идеализирано, това би било много хубаво, но никой не предава знанията си даром, винаги НЕЩО трябва да дадеш!!! Какво по лесна жертва има на света от това да си заплатиш за това, което получаваш. Да има случайно някъде някой, който ще ми даде сирене без пари...!?! НЯМА, така е и в магията. Ние между колеги можем да си разменяме различни ритуали, да обменяме мисли и идеи за това как се случват нещата в магията, нооо обучениетооо - това е вече друга работа. Ако не си способен да "платиш" (не казвам пари) за обучението си, значи не си достоен да го получиш. Също е вярно, че и този който плаща, не винаги ще бъде кадърен да управлява силите, за които some_spirit каза по горе.
Така е, до определено време човек е нужно да черпи сведенията си от книги и други източници, но след това трябва да дойде и времето на самото обучение, което се прави с учител - това е.



Druido
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Vrania Volosia » 28 Апр 2005, 19:06

Прав си Wizard:) (донякъде) .Навремето исках дах ходя да уча при Вакуленко, но нямам тази възможност по една или друга причина...
И така..вярно, че е редно да се заплати за услугата, но не мисля че трябва да са пари..въпрос на лично мнение...за мен е по важно отсрещния да ти стане довереник, на когото можеш да разчиташ, човек, който да те подкрепи някога гогато имаш нужда... icon_color
Да определено на човек му трябва учител и аз мисля така...
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54


Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 15 потребители :: 1 регистрирани0 скрити и 14 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 14 госта