Съскащият език

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Назад към Демонология

Мнениеот estalion » 29 Яну 2017, 16:09

Отварям тази тема защото попаднах на нещо реално и интересно. Това е древен черномагически език който искам да науча но не знам откъде. Много силно наподобява съскане и заклинанията на този език са изключително мощни.
Един единствен път досега са ми казвали заклинание на този език и това беше Луцифер. Разказа ми се играта, като струна се изпънах и без малко да припадна, и то във физическата реалност.
Година по-късно срещнах черен маг който твърдеше че е използвал този език, но го знае само насън, в реала не го помнел.
Има ли някой който може да каже кой е този език? Почти изцяло съм сигурен че това не е земен език, не принадлежи на никоя земна цивилизация. Това е космически език!
Някакви идеи?
Аватар
estalion
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 05 Яну 2016, 12:41

Мнениеот Nemezius » 02 Фев 2017, 10:15

авлахххстаххан врежжж - останалото трябва да си го канализираш/спомниш сам.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Lustre4108 » 03 Фев 2017, 15:28

Кой е прекалил с гледането на Хари Потър? Мнооого змиеусти станахте :D
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Мнениеот Nemezius » 04 Фев 2017, 07:07

кой не си е написал домашното относно хунския език... Но дори да не е това, дори и да било само измислица, можеш да се замислиш колко ли е зареден от милионите, които са се вживяли... теория на егрегорите xD
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот estalion » 04 Фев 2017, 16:01

Лустре, къв Хари Потър бе? Дори не съм го и гледал. Това не е ли форум за истинска магия? И няма ли тука сериозни магове? Аз си мисля че има и затова изобщо присъствам тук.
Нека ако има наистина по-напреднали да не се крият а да казват квото знаят че да вдигнат малко левела.
Аватар
estalion
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 05 Яну 2016, 12:41

Мнениеот Lustre4108 » 07 Фев 2017, 14:41

Nemezius, нещата не се случват на база егрегори- от личен и не само опит съм се убедил. Да, вярно е, може да се работи и с неща от приказки, филми и прочие, но това не се случва заради някакви си егрегори, а заради архетипите- ако дадена магическа същност(било то от автентична митология, било то от "измислена" творба) е изградена върху една от тия универсални психологически схеми, които в Юнгианската психология се наричат архетипи, нещата ще се случат. А не всяка фикция е изградена върху архетипи - колко девойчета са се правили я на Нанси, я на Сара от филма "Вещи в занаята", опитвали са се да "призоват Духа"(с онзи ритуал на плажа), ефект някакъв? Опитвал съм и аз, когато тоя филм стана модерен, ефект никакъв. И обратно, ако магът е имал достъп до архетипите(чрез сънища, психоанализа и пр) и е писал някаква своя фантастика (виждал съм го неведнъж) върху тях,дори без да я публикува, нещата може да се получат.

Що се касае до Хунския език- къде въобще се говори, че е имал нещо общо със змии? Единствените автентични змийски езици на света, при това изглежда изчезнали/изчезващи са езика Шошони(в северна Америка) и езика кук як(който е дошъл от Австралия и вече изчезнал).

Ако езика, за когото иде реч в оригиналния пост е продукт на личен гнозис(аз съм чувал и за драконов такъв, да не говорим за енохианския, елфическия и пр) то той ще си важи за този, който го е открил. Преди аз си играх със Сириуския език(доста мелодичен!) и имах успехи. Но така и друг не успя да повтори резултатите ми...
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Мнениеот Lustre4108 » 07 Фев 2017, 14:54

Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16


Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта