Най-ефективните демони за раздяла?

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Назад към Демонология

Мнениеот gothmistress » 20 Ное 2023, 16:13

Здравейте! Форумът не е адски активен, но пак ще попитам в случай че някой с опит види темата.

Освен Асмодей, кой демон е най-ефективен за раздяла?
Асмодей мисля, че е най-подходящ специфично за убиване на страст между двойката и за предизвкване на сексуални проблеми между тях.

Търся нещо по-специфично от страна на пораждане на загуба на интерес към другия, както и като цяло поява на конфликти.
Преди някой да дойде да ме ругае защо ми е да правя такова нещо - имам си своите причини. icon_angel
Аватар
gothmistress
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Ное 2023, 16:02

Мнениеот DooMsTDAY » 25 Ное 2023, 20:24

Лошо, Седларов, лошо.
А след раздялата какво следва?
Не съм запознат с темата, но нека има активност, може някой специалист да се включи
Аватар
DooMsTDAY
 
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Окт 2023, 19:42

Мнениеот gothmistress » 26 Ное 2023, 08:34

DooMsTDAY написа:Лошо, Седларов, лошо.
А след раздялата какво следва?
Не съм запознат с темата, но нека има активност, може някой специалист да се включи

Красавецът може би ще вземе да поразмисли над решенията си, това следва. Мисли, че всичко може да му се размине.

Говорим за човек, който влиза във връзки без да се интересува или изобщо да му пука за другия човек.

Знам, че използва мадамата и тяхните отношения само за да забрави друга. За мен той не заслужава да има щастлива връзка към този момент. Но тяхната така или иначе не е основана на “любов” icon_angel.
Аватар
gothmistress
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Ное 2023, 16:02

Мнениеот Lustre4108 » 03 Дек 2023, 19:37

Прегледах си материалите и открих Амон и Гаап.Другото ти писах на лични.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Мнениеот omniroot » 05 Дек 2023, 17:41

Здравейте,

Нов съм тук но търся нещо подобно. Можете ли да ми помогнете?
Освен това доколкото разбирам от всичко прочетено няма как неук, в тази сфера, човек като мен просто да направи или призове нещо и да му се получи.
Благодаря предварително.
Аватар
omniroot
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Дек 2023, 13:27


Назад към Демонология

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 44 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 44 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта