Сатанинска Молитва за Защита

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Назад към Демонология

Мнениеот Vrania Volosia » 02 Авг 2005, 12:04

На мен лично винаги ми помага в трудни моменти.

------------------------------------------------------------------------------------

О могъщи Лорд Сатан, за чиято власт няма граници, Аз се оставям в твоите ръце, под закрилата на черните ти криле. Утеши ме и ме избави от всички отровни стрели на тези, които с радост очакват моята разруха. Отведи ме далеч и ме скрии от всички видими и невидими врагове.
Въздай справедливост и отмъщение на тези, които търсят гибелта ми. Опустоши тяхната мощ и ги остави безсилни да се валят в собствената си кал. Насочи тяхната злоба обратно и унищожи тези, които негодъват срещу моето съществуване.
Изпълни душата ми с Адската сила, укрепи ме, така че да мога да бъда постоянен в службата си към Теб, да изпълнявам волята ти.
За това Аз моля в Твоето име, могъщи и неизразим Лорд Сатан, който живее и царува вечно.
Привет, Сатана!
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 19 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 19 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта