Сатаниската Библия

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот Марио » 04 Окт 2006, 21:48

Християнска библия, сатанинска библия, библия на егоиста, библия на психопата.. Един и същи смисъл носят, представен чрез различни думи :)
Който не го разбира - да се фърли през джама :D
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот BeLLe » 04 Окт 2006, 23:09

сатанинска библия - дрън ,дрън..
Точно това е такава глупост ... :mrgreen: Преди около година така и не ми стигнаха нервите да я прочета цялата :)
Аватар
BeLLe
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 102
Регистриран на: 13 Юни 2006, 18:16

Мнениеот AryanSun » 05 Окт 2006, 13:16

Лелее,ужас.Сатанинската библия била много опасно нещо и
не знам си какво.Е,вярно е,че има доста повече смотанисти
от сатанисти,но...всред членовете на Първа Църква на Сатана
та е имало и видни хора.Има такива данни за бившият американ
ски президент Роналд Рейгън например.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот B-L-O-T » 06 Окт 2006, 17:41

не е глупост , в нея пише много истина (повече от половината) . А и все пак "библия" значи първа книга а не книга на която трябва да "служиш" . Струва си да се прочете , но да се уповаваш на нея не е много подходяща . . .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот violetovia » 06 Окт 2006, 18:51

icon_angel_4 icon_angel_4 icon_angel_4 STOP THE DISTRUCTION FORCEs v
Аватар
violetovia
 
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Сеп 2006, 18:23

Мнениеот AryanSun » 06 Окт 2006, 20:32

[glow=red]ИНВОКАЦИЯ ЗА САМОПОСВЕЩЕНИЕ[/glow]
(във системата на ЛаВей)

Нека всички чуят моя глас!Аз призовавам тия,които спят да се вдигнат и да чуят моята песен,която ми доставя дара на тяхното адско внимание.Твърде дълго живях във мрака със моят дух,който плачеше във мъчителна агония.Моля настоятелно вратите на Ада да се отворят и неговите безсмъртни обитатели да чуят моя вик.Нощта е паднала над мен за да ме освободи от оковите,които са поставени върху мен поради липса на мъдрост и съвсем несправедливо.Няма вече да измъчвам тялото си и да подтискам желанията му и да бъде управлявано от безчувствена праведност.Нека веригите на забраните бъдат не просто разрушени,но и да бъдат смачкани с трясък и отнесени от ветровете на Ада като залог за моето обещание,че няма да страдам никога вече.Нека всички дворци на Небето и всички Палати на Пъкъла чуят моето тържествено оповестяване:моето време дойде!

Призовавам Юг,нека Сатан ме дари със своя вражески слух.Нека огън изпълни мозъка ми,така че да мога да презирам това,което е предназначено да ме пороби и завладее и нека мога да разтуша това,което е създадено да ме превърне в добитък.Вдъхнови моят език да сее разруха всред тези,чийто избор е да се подчиняват и към тези които презирам,както и да опустоша душите на моите врагове.Нека моят ум никога не се съгласи с това,което намирам за жалко,вместо това нека го изгори с бяла жега,така че единствено святата и неподправена истина да се разкрие пред мен.

Призовавам Север със името на Белиал Независимият .Нека ме научи на земните удоволствия и да отвори вратите към всички скрити чудеса.Нека нито един камък или скала не останат необърнати по време на моето търсене на най-сладкия некрат на удовлетворението.Нека придобия прозрението и мъдростта как да действам и да допусна да се случи онова,което намирам за правилно.Нека опитам от най-великото удоволствие което светът може да предложи и да го оценя като такова,все едно е последно.

Нека Луцифер се издигне от Изток като триумфираща звезда.Нека ми попречи да гледам назад и да насочи ума ми само към това,което предстои.Нека вдъхнови моите мечти и да ме подкрепи в тяхното осъществяване.Нека неговоата гордост изгрее чрез мен така че всички да видят и неговата страст за задоволство да се прояви чрез плътта ми.Аз се присъединявам към неговата сила,така че нищо да не може да ме задържи да се издигна към върховете и всичко което ми противоречи да бъде премахнато.

Нека Левиатан излезе от излезе от бушуващото море на Запад.Нека пречистващата вода,която капе от него изчисти всички забрани и неистини.Нека солта на неговия език изчисти всички отминали мисли за укриване и самоизмъчване да бъдат заменени със амбиция и почтенност.Неговата шипеста опашка ще унищожи тези,които искат да възстановят онова,което е умряло в мен,така че то никога да не може да се върне.Нека той нежно да ме пренесе в моето ново тяло,моето ново раждане във Залите на Демоните,за да заема правилното си място.

Коронована Принцесо на Ада,чуй ме!

Времето на(кажи магическото си име) дойде!Всичко,което е било преди,което е било немощно и безсилно,сега е заменено със сила и знак за гордост и задоволство.Никога вече няма да бъда управляван от заробващи правила и да бъда част от стадото.Аз горя в пречистващите огньове на Сатаната,които Белиал дарява със адското си вдъхновение и влива в тялото ми,Луцифер ме облива със светлината на славата на неговата гордост,Левиатан ме облива с водата от неговите морета на чувсвата.Аз съм събуден и никога вече не ще заспя.Чудесата които търся,ще бъдат реалност,а не празни обещания,с каквито бях хранен досега.Във името на четирите Короновани Принцеси на Ада аз посвещавам моя живот на това,на което и те.Слава!Задоволство!
Амбиция.Гордост.Моят час е тук-така да бъде!

ШЕМХАМФОРАШ!ПРИВЕТ САТАНА!
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Предишна

Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 25 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 25 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта