Формула за гонене на демони

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот kleopatra_89 » 11 Авг 2005, 08:58

Parvo se izvinqvam, 4e pi6a na latinica!!!
Eto edna formula za gonenene na demoni,kazaha mi 4e koito q e izpolzval var6el 4udesna rabota,kato podtiskal gordostta na Demonite.Kazaha mi 4e nqma po mo6tna formula ot tazi.

icon_farao.............................................. Formula za gonene na demoni

klu4ut se sustoi ot kvadrat s 25 bukvi-suvur6en Akrostih!:
SATOR
AREPO
TENET
OPERA
ROTAS

molitvata:

Satan,oro te pro arte,a te spero.
Satan,ter oro te,opera praesto.
O,Satan!oro e te,rapta reportes.
Satan,oro te reoportas patere.
Satan oro te ,et appare e rostro.
Satan ter oro te ,reparato opes.
Satan,aspera oro te,pro te ero.
Satan,pater oro,stare tepro co.
Satan,pereo apro,restat,oro te.
Satan,asta toro propre,ore et re.

Ave Satanas!


P.S.-Nqkoi ako znae drugi takiva neka da gi napi6e:)
Обожавам окултните науки и френския език.Благодарение на този сайт имам повече знания:)
Аватар
kleopatra_89
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 136
Регистриран на: 27 Окт 2004, 16:23

Мнениеот night_wish » 22 Окт 2005, 08:20

като допълнение на формулата ти искам да кажа, че ключът може да се използва и като домашен амулет и се нарича "Сатор". Думите се записват на квадратно листче(в същия ред както са написани по-горе) и трябва да се закачи на видно място в къщата.Амулета предпазва от лошо време, пожари и крадци
Всяка мечта е пътешествие надалеч
Аватар
night_wish
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Мар 2005, 11:31
Местоположение: Варна

Мнениеот Vrania Volosia » 09 Мар 2006, 20:43

Интересно...формула за гонене на демони , кояйто възхвалява Сатаната...досега бях чувала само за подобни християнски! да не повярваш:)
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот EXARP » 09 Мар 2006, 20:50

И аз ня бях чувал, явно има :)
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот Cath » 09 Мар 2006, 23:11

ами съвсем нормално... пък и какво лошо намирате в християнството? една много хубава религия, но специално за нашето съзнание, крайно утопична, още повече невероятно изродена от църквата. да не споменаваме факта, че все пак висшата магия е предимно с християнско съдържание... макар че за прогонване на демони мисля, че може да се призовава и Луцифер...
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот AZA » 10 Мар 2006, 00:35

Cath написа: още повече невероятно изродена от църквата.

За товасе съгласявам с 2 ръце ... до колко е хубава ... зависи от личната ценносттна система. Не вярвам да се хареса на някой вещер или вещица, със род в който от поколения има занимаващи се хора ... т.е. Има го малко момента със спомените какво едно време се е случвало на тях от Инквизицията, която се свързва с християнството ... и в частност - католицизма.
Cath написа: да не споменаваме факта, че все пак висшата магия е предимно с християнско съдържание...
Я дай малко примери плс , че не се сещам за такъв. А и си мисля, че повечето системи са доста по стари от самото християнство.


Иначе за формулата - защо да не се използва Сатан ... т.е. имам в предвид .. аве я някой да преве молитвата на Бг или поне английски , та д ахвана за какво става дума в нея и ще се доизкажа ... да не се получи гаф :wink:
КраяТ Е СамО ЕднО НовО НачалО
Аватар
AZA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 258
Регистриран на: 10 Фев 2005, 00:40
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот debika » 10 Мар 2006, 07:42

видях тази формула преди години в ... игра на PS - Дракула . и си мислех ,че е някаква измислица , а то какво било.
Аватар
debika
Модератор
 
Мнения: 120
Регистриран на: 12 Сеп 2005, 12:12

Мнениеот Vrania Volosia » 10 Мар 2006, 11:30

Като се размислих, реших, че ако някой следва библията е малко или много логично да гониш демони с името на шефа им...но мисля, че това би станало само ако си доверен на въпросния Шеф :mrgreen:


Един въпрос!

Драги ми Кебед!!! Защо повтаряш само казаното от другите???Не флуди, ако обичаш!
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот nikoj » 10 Мар 2006, 11:58

Заклинание, в което заповядваш на Сатаната да се влюби в теб icon_compress
Това е доста необичаен и странен подход.

kleopatra_89, би ли споделила как се чувства човека който го е използвал??????
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот Vrania Volosia » 10 Мар 2006, 12:08

Nikoj, така лис е превежда?
Мане, ако си прав.хахахаха...явно разбираш от латински или каквото е там...били го превел?:)
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот nikoj » 10 Мар 2006, 12:48

Текстът е стандартна молитва към Сатан - моля те, коленича пред теб, гол пред лицето ти, роб твой и накрая има молба да премахне демона.
По-интересно е

SATOR
AREPO
TENET
OPERA
ROTAS

Това е от ключовете на Соломон. Ролята му е да създаде емоционална обвързаност между две личности.
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот AZA » 10 Мар 2006, 15:21

т.е. искаш да кажеш , че формулата не е за гонене на демони , ами за "връзване" ??
КраяТ Е СамО ЕднО НовО НачалО
Аватар
AZA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 258
Регистриран на: 10 Фев 2005, 00:40
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот EXARP » 10 Мар 2006, 16:10

По принцип е за обвързване между хора. В Свещената магия на Абрамелин се използва за да спечелиш любовта на неомъжена жена.
Освен това е втория пентакъл на сатурн, който има за цел неприятели и най вече да подтиска гордостта на духовете.
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот damnameneus » 10 Мар 2006, 20:53

Много обичам, когато езически неща се тълкуват в смисъла на сатанизма, по голяма тъпотия от това незнам... Относно сатор квадрата, значи говорим за палиндром от четвърта потенция. като се започне обаче с твърдения за християнския произход на сатор квадрата и повечето историци запознати със случая наистина се усмихват - според едни про-християнски теории, сатор квадратът води началото си от Патер ностер, според други про-сатанистични теории идва от другаде и това бил изразът: Сатан, тер оро те, репаратор опес! или в превод Сатана, три пъти те моля, дай ми отново имуществото ми!
Каква е истината обаче, нищо общо с тези измислени тълкувания. За първи път сатор квадратът се среща на графити от Помпей от 1 в. н.е. Та по това време в Помпей християни няма как да е имало. това което езиковедите превеждат от това заклинание е следното. Според тях този палиндром е Сатор опера тенет, тенет опера сатор, което в превод ще рече "Творецът запазва творенията си, запазва творенията си творецът!" Значението обаче ако се вземе като абстрактно съвпада с това на Ефеското заклинание, което споменах в лунната магия. Идеяат на заклинанието е - Светът е и съществува наистина така, както е! тоест, чрез утвърждаването на сътворението и реда се премахват всички неща, които целят разруха и безредие.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот nikoj » 11 Мар 2006, 19:07

Интересно кой твърди, че квадрантът е християнски? Произходът на цялата Свещена магия, която е част от Кабала е еврейски.
Така изглежда заклинанието в оригинал:

http://www.sacred-texts.com/grim/kos/kos25.htm

В Свещената магия на Абрамелин заклинанието е подобно, но се използват други сили, за да се задейста.

'His dominion shall be also from the one sea to the other, and from the flood unto the world's end' е значението, което се влага в печата. Идеята е да се премахват границите между две същества, творения на единия Бог.
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45

Мнениеот AryanSun » 11 Мар 2006, 20:03

Обред за екзорцизъм

Направи магически кръг,който да е двоен,втория да е от сол.Вътре в кръга постави кръг сис шестолъчната звезда на Соломон(която някои поради неизвестна причина наричат Некромантската звезда),а в нейния център постави Горящата Звезда,която да гледа на Изток.Постави в центъра на този пентакъл бутилка или нещо,което да
се затваря. Маркирай бутилката със V означавайки с това малката алфа на пентакъла.На лявото рамо на буквата V напиши АЗАЗЕЛ,а на дявното напиши САМАЕЛ.Долу,на върха на буквата напиши Thiavat Сложи човека,който има нужда да бъде освободен във центъра на тази фигура.Поставете всякакви свещени символи в този кръг-статуи на древни богове,други знаци и прочие.

Кажи следната формула,докато вървиш по контура на кръга;кажи го със сила,от цялот си сърце:.

Аз(името си) съм Змията,която стои зад ъгъла.Аз съм змията с рога на пътя и хяпя петата на твоя кон,докато препускаш (името на това,което е обсебило човека) и паднеш ничком.Аз имам спасение пред мен,във името на ИАО САБАО,Всичкото във Едното нещо,Единното във Всичкото.Аз ти заповядвам на тебе зло,алчно,подло и прилепващо създание(което може да бъде дух,но жертвата може да е обсебена от Човек) във името на свещените символи на Най-Висшия да напуснеш тялото на…(името на жертвата) бързо и без да се бавиш.Аз ти заповядвам да изгубиш всички сили,чрез които имаш власт и държиш (името на жертвата) веднага!Аз разрушавам всички опасности,чрез които си оплел съдбата на(жертвата).

Аз ти заповядвам и настоявам да си отидеш в имената на Нехустан,пазителят на Шекина,заповядвам ти в името на Азазел,Самаел и Диават,заповядвам ти със силата на Звездата на АДонай и Трона на Бина Сефирата.Аз ти заповядвам да влезеш в този съд от олово както е направил Соломон със джина.

Аз ти заповядвам в иемто на Тетраграматон и най-висшия Кетер-ОБ АУР да напуснеш тялото на (жертвата) и да влезеш в този съд или да бъдеш затворен в Гехаинон завинаги!


Запечатай това,след което зарови бутилката.А като си тръгнеш,не се обръщай.

п.с.този ритуал може да изглежда странен,но го открих във...статанистки сайт.аз лично го намирам за интересен
и затова го постнах тук.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот Poison » 12 Мар 2006, 13:09

Е хубу ма не виждам къде е формулата за екзорцизъм. Те нали са строго следвани изрази или словосъчетания? Струва ми се че няма да свърши работа за мойте проблеми с Оливер icon_oops
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Vrania Volosia » 12 Мар 2006, 18:43

AryanSun написа:Обред за екзорцизъм
Кажи следната формула,докато вървиш по контура на кръга;кажи го със сила,от цялот си сърце:

...пред мен,във името на ИАО САБАО,Всичкото във Едното нещо,Единното във Всичкото....

...Звездата на АДонай и Трона на Бина Сефирата.Аз ти заповядвам да влезеш в този съд от олово както е направил Соломон със джина...

...Аз ти заповядвам в иемто на Тетраграматон и най-висшия Кетер-ОБ АУР да напуснеш тялото на (жертвата) и да влезеш в този съд или да бъдеш затворен в Гехаинон завинаги!...

п.с.този ритуал може да изглежда странен,но го открих във...статанистки сайт.аз лично го намирам за интересен
и затова го постнах тук.


"Слънчев Ариец", може ли да попитам...как така сатанисти използват Кабала и символните думи за йехова? Все си мислех, че сатанистите, като цяло, ненавиждат еврейската "висша магия" ( Кабала) и са противници на йехова и религията на евреите като цяло...Просто не се свързва...дори Кабала да е силна ...не се връзва сатанисти да я ползват, при все че са антисемити! Лицемерно е!!!

Или съм в грешка? 8)

Можели да постнеш въпросния сайт да го погледна?
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот AryanSun » 12 Мар 2006, 20:25

Ами с удоволствие бих го дал,но загубих адреса,а това съм
го намерил от отдавна.

Сатанистите използват кабала,дори в радиото на Джой ъф Сатан
се коментирало,че кабалата е изключително необходима в сата
низма,друг е въпроса,че трябва да се изчисти.Все пак тя си е с
египетски корен,а е друг въпроса,че евреите...мъжът на Блага
Димитрова беше коментирал,че евреите имат общо с Египет доста
и то,но са кривнали по други пътища...май и това сме го обсъждали
тук,така че няма да се повтарям.

Все пак заклинанието е сатанистко по дух,но има нужда от прера
ботка и то сериозна.Аз не бих го използвал в тоя му вид.Уви,имам
навика да дърпам от интернет разни неща,записвам ги в харда,а
после изгубвам дирите на сайтовете:((
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот Vrania Volosia » 14 Мар 2006, 18:00

За Кабала... чувала съм, че води корените си от Шумер, а евреите откраднали от библиотеката им древните магически знания и ги преработили в свой изопачен вариант. Такаче теорията, че идва Кабала от египет е вярна, защото от шумер, тръгва към египет и тн.

А ако се водим от корените...четах една интересна статия за Болг -Ариите ( малко по-разширена от твоята), в коятос е казва, че Българите са основала древното царство САМАРА (шумер).

Аз не бих използвала обаче Кабала в сегашния и вариант...Бих желала да открия и възтановя истинската древна Кабала от Шумер!
Еврейския вариант на Кабала мис е струва оплитащ към матрицата на йехова ( на юдаизма)
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Следваща

Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 37 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 37 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта