Асмодей и Белиал?

Тук могат да се постват различни проучвания на народните вярвания за демоните, практики за призоваване на Демон, както и Гримуари свързани с демонологичната практика.

Модератор: rain

Мнениеот Lord Njarlathotep » 11 Юли 2008, 11:32

Да овладееш демон или каквото и друго да е е много трудно, знам от го личен опит, Поизан ти спомена че при първия си опит нищо не се е получило и си истрлиа кръга, а от каде знаеш че не се е получило нищо и демона не те е заблудил просто все пак Белиалчо е доста добър лъжец. Просто най-вероятно те е заблудил и сега си имаш еин два демона в къщи, ако съм прав намери някой приятел по-силен от теб да ги прогони. А защо точно си избрала Левиатан за втори опит се чудя? Аз съм го ползвал веднъж като обърках една работа и се разбрах добре с него но бях напреднал доста, а и си бях призовал модифицирана версия на Страж който си вършеше работата по предазначение. Ако искаш да започнеш с призоваване почни с ангели, доста по миролюбиви са и безопасни стига да ги викаш с чисти помисли и сърце, Астралната евокация е по-лесна от физическата, започни с нея, но не си имай вземане даване с демони твърде често, някаде ми се стори че някой пита демоните стават ли за атаки, да стават - това е се едно да наемеш убиец и да го пратиш срещу целта си, някой от тях са изключително кръвожадни и опасни. Ако някой има по-специфични въпроси да пише едно ЛС.
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот Poison » 11 Окт 2008, 12:34

Е то остава и да не разбера? Глупости пак.
Само да питам има ли демон Роял или Роал?
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот EliKarim » 30 Ное 2008, 18:31

Poison написа:Само да питам има ли демон Роял или Роал?


Не съм чувала за такъв с тези имена. От къде са имената?Да не си объркала? Има демони - Раймон, Рахаб, Ронуе, Райм....
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Poison » 02 Дек 2008, 11:31

Не съм объркала. Вече мисля че има Роал. А този Райм да не е сгрешен? Да не би да е един и същ с Роал. Търся го за магия за пари. Казаха ми че върши работа. Ти нали си в Бургас? Да се видим?
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот EliKarim » 03 Дек 2008, 18:07

Ще ти пиша по повод новия ти интерес по демоните, но в този момент наистина нямам време. Не мога да съм сигурна разбира се, но все пак мисля е емон с името Роал няма!
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Предишна

Назад към Демонология

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 19 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 19 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта