Любовно заклинание-зомби

Нещо, което не е за всеки, но като претендиращ за обективност магически форум ще посветим тази част на хаитянска VooDoo магия.

Модератор: rain

Назад към VooDoo магия

Мнениеот hamster » 23 Авг 2011, 17:04

Една седмица преди пълнолуние, в петък , в полунощ, се приготвя кукла на обекта (от които се омагьосва) от черен восък с изразени полови белези от бял восък. При производството на восък се смесва с някакъв вид "биологична матрица".На гърба е написано името, цвят на очите и възраст.И се кръщава с името на "обекта"
Поставете в триъгълник черни свещи.Запалете в посока на часовниковата стрелка.Отрежете с нож с черна дръжка част от косата си и от "интимните" части
смесете ги.Разделете ги на 3 и запалете по една част на всяка свещ.След това кажете 9 пъти:
"Така както гори мойта плът така да загори страста на ..........по мен,
Така както гори мойта плът така да загори сърцето на.............по мен,
Така както гори мойта плът така ..............да не може да живее без мен"
След това, вземете една остра медна игла върха се загрява на свеща след което се потапя в собствената ви кръв и се забива в сърцето на куклата.
Завийте куклата с черен плат а на пълнолуние я отвийте и запалете свещите пак и ги оставете да изгорят (важно е да горят на самото пълнолуние).
След това в същата нощ занесете куклата на гробище и я заровете в нов гроб.
ПС:Не правете ритуала ако не сте сигурни че това е човека,не го правете ако нямате 25год.и ГОТВЕТЕ СЕ ДА ПЛАЩАТЕ
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот veritas » 28 Авг 2011, 12:25

След това в същата нощ занесете куклата на гробище и я заровете в нов гроб.


Това не звучи много любовно. Кой е източника на този ритуал, можеш ли да го дадеш, за да разгледам?

icon_color
Dum spiro, spero
Аватар
veritas
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Юли 2011, 11:04

Мнениеот hamster » 28 Авг 2011, 14:18

Източника е един "бокор" имам го откакто живях в африка
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот veritas » 28 Авг 2011, 14:55

Ти изпробвал ли си този Ритуал. Предполагам щом жрец ти е го е дал е ефикасен, но е хубаво и да се предупреди за опасностите и последиците от него. Съмнявам се, че няма и ако някой ги е видял и усетил, по-добре е да се знаят. Става на въпрос за "зомбиране" на човек, против волята му.

icon_color
Dum spiro, spero
Аватар
veritas
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Юли 2011, 11:04

Мнениеот hamster » 28 Авг 2011, 15:36

[quote="veritas"]Ти изпробвал ли си този Ритуал. Предполагам щом жрец ти е го е дал е ефикасен, но е хубаво и да се предупреди за опасностите и последиците от него. Съмнявам се, че няма и ако някой ги е видял и усетил, по-добре е да се знаят. Става на въпрос за "зомбиране" на човек, против волята му.
Лично не съм го пробвал но съм виждал ефекта и съм присъствал на самия ритуал ефекта е невероятен
За опасностите и последиците няма какво да пиша ритуала е Voodoo всеки който е запознат над средното ниво знае как да не си навлече неприятности а няма да пиша и подробности защото има "Хора" които ще "изкарат някой лев" на чужд гръб
Ако някои си мисли че еи така сяда и прави Voodoo ритуал и ще стане много се лъже най много да го отнесе неприятно.
ПС:Самата подготовка и т.н.т. за ритуалите е по дълга отколкото си мисли някой виждал съм за една "магия" за пари подготовка на олтар "жертва" и молитви към боговете 4 дни а ритуала е 30мин.
Постнал съм ритуала с образователна цел за хора с интереси в тази религия а не "да си пробва" от който го види
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот veritas » 28 Авг 2011, 15:41

Постнал съм ритуала с образователна цел за хора с интереси в тази религия а не "да си пробва" от който го види


Добре си направил...

icon_color
Dum spiro, spero
Аватар
veritas
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Юли 2011, 11:04

Мнениеот hamster » 28 Авг 2011, 16:07

Понеже се заинтересува veritas ще ти кажа че
Специално този ритуал го използва не за "любов" а за да има с кого да "спи" а и "жертвата" не издържа дълго
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53


Назад към VooDoo магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта