Ритуал за успех в лотарията

Нещо, което не е за всеки, но като претендиращ за обективност магически форум ще посветим тази част на хаитянска VooDoo магия.

Модератор: rain

Назад към VooDoo магия

Мнениеот veritas » 03 Сеп 2011, 10:50

За Успех в Лотарията:

Изображение

Ще ви е нужно:

По една зелена свещ за всяко число.

Билет за лотарията.

Индийско орехче.


Запалете всяка свещ една по една, като се заглеждате в пламъка й. Помолете се, с ваши
думи на Loa Ayida Wedo за нейното напътствие и за нейната сила да ви освети.
Сега седнете тихо и позволете на всяка свещ да ви каже число. Когато се появи число
в ума ви, го запишете на билета. След като всички числа са ви казани, напръскайте билета с индийското орехче и загасете свещите. Оставете билета да престой така 24 часа...


Поднесете мляко, яйца и други бели храни и напитки за благодарност към Loa Ayida Wedo

icon_color
Dum spiro, spero
Аватар
veritas
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Юли 2011, 11:04

Мнениеот Wizard » 09 Сеп 2011, 20:51

Имаш ли печат на Loa Ayida Wedo? Така би било по-лесно да се направи ритуала, а най-добре е да се прерисува печата върху самия фиш...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот hamster » 10 Сеп 2011, 06:08

има печат на Loa Ayida Wedo в темата "вевета"
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот Wizard » 12 Сеп 2011, 17:43

Благодаря! А има ли определен час от денонощието или ден, в който се прави този ритуал?

Ако някой е пробвал вече ритуала, нека да каже какви са били резултатите.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот hamster » 13 Сеп 2011, 06:43

деня на Damballah и Ayida е четвъртък но едва ли ще има значение за този ритуал
обикновено се предлагат мляко или шампанско и мастика
бели храни включват бял петел (за Damballah), бяла кокошка (за Ayida), бели гълъби , бял ориз, кокос и сурови бели яйца
Damballah и Ayida бял цвят - чисто бяло.
Всеки олтар, създаден за Damballah или Ayida трябва да се подържат, бяли, свежи и безупречно чисти.
работи се с тях през деня а най добре е когато има дъга

Много отдавна, змията Dambala е създал света. Той използва своите 7000 рулони, за да формира звездите и планетите в небето и хълмовете и долините на земята. Той използва мълнии, за да направи металите и свещените скали и камъни. Когато той хвърля кожата си е създал всички води на земята. И когато слънцето се показава през мъглата, е родена дъгата. Нейното име е Ayida Wedo. Dambala я обича и я вземе за жена. Те все още са заедно днес, змията и дъгата. Dambala и Ayida Wedo.
Damballah Wedo е изобразяван като змия, той се свързва със създаването и се разглежда като любящ баща на света. Неговото присъствие внася мир и хармония. Като източник на живот, той е също така силно свързани с водата и дъжда.
Ayida Wedo е женски дух в Хаити и се проявява като прекрасна дъга и често следва мъжа си .
Damballah-Wedo е силно свързан с предците, и той, и неговият спътник Ayida-Wedo са най-старите и най-мъдрата на лоа.
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот veritas » 14 Сеп 2011, 06:53

Wizard написа:Ако някой е пробвал вече ритуала, нека да каже какви са били резултатите.


Изпробвал съм го, работи 100%. Но при мен не се получи с много голяма сума, оправдах моите и получих и малка печалба. Предполагам толкова са ми трябвали.

icon_color
Dum spiro, spero
Аватар
veritas
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Юли 2011, 11:04

Мнениеот Wizard » 15 Сеп 2011, 15:42

veritas написа:Изпробвал съм го, работи 100%. Но при мен не се получи с много голяма сума, оправдах моите и получих и малка печалба. Предполагам толкова са ми трябвали.
icon_color


Ясно. Нещо случи ли се след това, което да ти се сторило необикновено, като да речем непредвидени разходи или хора/познати молещи те за пари на заем?
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот veritas » 15 Сеп 2011, 17:09

Сега като споменаваш, и направя равносметка, има и такива приятели има и такива затруднения...

icon_color
Dum spiro, spero
Аватар
veritas
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Юли 2011, 11:04

Мнениеот hamster » 16 Сеп 2011, 15:09

veritas има начини да не ти се случва това
най елементарния е да дадеш пари на някой "при мен обикновено до 10-15 мин минава някой просяк" В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ МУ ОТКАЗВАЙТЕ
просто му дай някой лев ОТ СЪРЦЕ и тихо кажи нещо за благодарност към съответното божиство което ти е помогнало и че по този начин си плащаш или прехвърляш дълга
Или изхарчи всичко с приятели /не купувай нищо дългосрочно/ просто си направи купон
ПС:СТАВА САМО ЗА МАЛКИ СУМИ
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53


Назад към VooDoo магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 13 потребители :: 1 регистрирани0 скрити и 12 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 12 госта