Търся spell-a "black cat`s bone"

Нещо, което не е за всеки, но като претендиращ за обективност магически форум ще посветим тази част на хаитянска VooDoo магия.

Модератор: rain

Назад към VooDoo магия

Мнениеот Seth » 30 Юни 2005, 08:42

Привет,от изестно време търся заклинанието "black cat`s bone".Ще се равам,ако някой от колегите тук го намери и публикува. :)
Аватар
Seth
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Юни 2005, 08:08

Мнениеот Tonton Macoute » 09 Авг 2005, 10:09

Единственото жаклинание с това име, което знам, е от Св.Кипрян и се предполага, че те прави невидим...

Spell of the black cat's bone

Cook the body of a black cat in boiling water with white seeds and wood from the willow until the meat is loosened from the bones. Strain the bones in a linen cloth and, in front of the mirror, place the bones, one by one in your mouth, until you find that you have the magic to make you become invisible. Keep the bone with the magic property and, if you want to go somewhere without being seen, place the bone in your mouth.


Доста неприятна практика,а:-)? Освен това няма нищо общо с Voodoo...
Аватар
Tonton Macoute
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Авг 2005, 09:44

Мнениеот Tonton Macoute » 09 Авг 2005, 11:37

Сега се сетих, че може би имаш предвид текста на жаклинанието...
Ако е така, sorry, не го знам... щото го няма в Нета:-)
Аватар
Tonton Macoute
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Авг 2005, 09:44

Мнениеот rain » 09 Дек 2007, 16:04

Black cat's bone или кост от черна котка.
Това не е каква да е кост, а специална костица в черните котки, за която има вярване, че дарява притежателя
си с голям успех, късмет, а някои казват, че дори може да те направи невидим. За съжаление, за да се сдобие
човек с такава кост е нужно да убие животинчето, а това става по доста мъчителен начин. Котката се вари жива
в определено време, казват се определени заклинания, а трупа се хвърля в река, като се казва, че специалната
кост изплува на повърхността.

И в някои български практики съм срещал да се говори за такава. Но на запад тази кост в худу традициите е много
известен талисман. Дори в повечето специализирани магазини там се продава, но това разбира се е само боядисана
пилешка кост :wink:
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот balthazar » 09 Дек 2007, 17:15

а това възможно ли е някой наистина бъде невидим ? доколкото разбирам от текста преведн по горе ставаш невидим както и от поста на rain ? някой може ли да обясни по подробно ;) и изобщо някой виждал ли е познава ли човек който може да стане невидим чрез тази кост
Аватар
balthazar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Ное 2007, 11:12

Мнениеот runner413 » 09 Дек 2007, 17:20

Едва ли се има предвид да станеш буквално невидим.Може би "невидим" тук приема формата на човек който не се забелязва от другите(виждат го но не му обръщат внимание , все едно го няма).Според мен е напълно невъзможно човек да стане невидим в прекия смисъл на думата,.
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Lord Voldemor » 30 Апр 2010, 16:19

Този род методики-да останеш незабелязан-има множество начини за осъществяване,но подготовката съвсем не се изчерпва с ритуал.Идеята е да станеш ,,мъглив'',т.е да не привличаш никакво внимание.За целта се тренира съвършена неподвижност-приучавайки се към това,собственото вътрешно вълнение се укротява,следствие и магнетичното излъчване,което волево се намалява(което не е особено здравословно,защото е пряко свързано с циркулирането на жизнената енергия).
Тук идва друг момент-задържаната магнетична енергия може да се пренасочи и с цел ,,отблъскване'' на нежаланото внимание-един вид,минавайки покрай вас,човек подсъзнателно чувства силен импулс да ви игнорира.
Първоначална практика за развитието на тази способност(освен стоенето неподвижно)-отивате на оживено място.Първо се концентрирате в/у мисълта ,,аз съм ярък като звезда,и моето сияние прониква всички''.Това се прави за да се активира магнетичната е-я.Мислете за себе си като наслагате собственият си образ в/у този на другите хора-все едно сте цяло(не че не сте,де)свързани в едно глобално впечатление,чийто център сте ВИЕ.
След постигането на задоволителни резултати,започвате да правите обратното.За да може съзнанието да се фокусира в/у това състояние на ,,мъгливост'',е необходимо отлично да се познава противополжността му.Всъщност,това се отнася до всяко нещо-не достигнеш ли до крайният полюс на едно състояние,няма как да съзнаеш истинската му дълбочина.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот kimbo » 25 Сеп 2010, 13:28

До колкото съм чел Има регистрирани случай на Хора, който са ставали Невидими и то без заклинание а просто така.. имаше го обяснено в Интернет за себе си си Видим но някак си Другите хора не те виждат само че става въпрос за Секунди или минути а не да си невидим когато си поискаш, Един известен физик беше обяснявал че теоритично е възможно да си незабележим за Сетивата на околните, може би дори има разработки на Военни в тази насока.

http://sanovnik.bg/n4-2263-Невидими_не_по_своя_воля
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Re:

Мнениеот yashara » 17 Фев 2011, 10:27

rain написа:Black cat's bone или кост от черна котка.
Това не е каква да е кост, а специална костица в черните котки, за която има вярване, че дарява притежателя
си с голям успех, късмет, а някои казват, че дори може да те направи невидим. За съжаление, за да се сдобие
човек с такава кост е нужно да убие животинчето, а това става по доста мъчителен начин. Котката се вари жива
в определено време, казват се определени заклинания, а трупа се хвърля в река, като се казва, че специалната
кост изплува на повърхността.

И в някои български практики съм срещал да се говори за такава. Но на запад тази кост в худу традициите е много
известен талисман. Дори в повечето специализирани магазини там се продава, но това разбира се е само боядисана
пилешка кост :wink:




тоя ритуал преди години ми го разказа 1 мом4е мн негови познати били забогатяли...спомням си 4е 4ерната котка се варяла жива в казан на лунна светлина мн 4асове после някви кокали се хварляли в река и 1 спецялна трявало да изплува и да я грабне6 от реката...
yashara
 

Мнениеот lord_beliar » 26 Юли 2011, 11:58

Здравейте всички!
Миналата седмица си говорихме с едни приятели относно магическите практики в нашия край.Единият от тях ни попита: абе хора знаете ли на какво му се вика ЧЕРНА МАГИЯ ?Аз се преструвах че не знам и той почна ни обяснява, нищо че е окултен инвалид.Ето какво разказа че е чул от прабаба си: Човекът който я направи тази магия не трябва повече да влиза в църква през живота си.Трябва да хване черна котка и да отиде на някое пусто място, в гората или на кръстопът, но да е безлюдно.Там трябва да запали огън, който трябва да гори в продължение на 3 денонощия.Върху огъня се слага казан и и котката се слага жива в него да ври във вода, като през 3те денонощия само се бърка и се мълчи.Тогава около този който прави ритуала ще се навъртат всякакви духове и привидения, но не трябва да им се обръща внимание, а непрекъснато да се долива вода та котката да се свари.Когато изтече и третото денонощие, тази вода се взима и с нея се пръска около дома на врага(жертвата) и буквално може да му се случи всичко(не особено добри неща).Преди пръскането се казва нещо от сорта "Да ти изсъхнат!" ръцете или други гадости и се промърморват някакви думи които прабабата на моя приятел не е знаела, а само магьосниците са ги знаели и се предполага, че ритуалът не може да действа така.
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15


Назад към VooDoo магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта