Как да спрем клюки

Нещо, което не е за всеки, но като претендиращ за обективност магически форум ще посветим тази част на хаитянска VooDoo магия.

Модератор: rain

Назад към VooDoo магия

Мнениеот witch_88 » 03 Авг 2005, 22:07

Как да спрем клюки

Първо направете кукла на този човек и после защийте устните на куклата докато казвате:
Ако нищо освен гадости не можеш да кажеш, тогава не казай нищо!
Тази магия ще накара човека да спре да злослови по ваш адрес. Не наранявайте по никакъв начин човека-кукла, на когото я правите, защото това е бяла вещерска магия!
witch_88
Аватар
witch_88
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 22 Юли 2005, 13:50
Местоположение: karnobat

Мнениеот wal4iza » 14 Юли 2006, 18:26

няма бяла магия:)
просто е магия,променя6 хода на нещата:)
Аватар
wal4iza
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 61
Регистриран на: 21 Май 2006, 11:23

Мнениеот EliKarim » 15 Юли 2006, 13:56

Не допускате ли че зашиването на устата на кукла може да довлече друг проблем - заекване, говорен дефект. Това нито е бяла магия, нито пембяна....това си е игра с друг човек. Само да попитам witch_88, наясно ли си как би развалила такава магия, защото няма да стане само с разшиване на конците от устата на въпросната кукла?
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот hekata_ehnaton » 15 Юли 2006, 16:53

Това е опасно бе!!! Може да приини не смо това, Ели. МОже да накара човека и да не проговори въобще :)
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот Kotentseto » 17 Юли 2006, 10:12

Ох, айде пак стана шарена магията... Това е (евентуално) ЧАСТ от вуду-ритуал. Защо не съблюдавате някакви елементарни правила за собствена безопасност ?! много странно решение е за мен да причиняваш на другия нещо, в чийто резултат не си докрай сигурен. Тъпота и безумие, извинете ме за откровеността...
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот wal4iza » 17 Юли 2006, 16:30

хм не я съдете твърде строго,но и помогнете с обяснения,бъдете здрави:)
Аватар
wal4iza
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 61
Регистриран на: 21 Май 2006, 11:23

Мнениеот witch_88 » 22 Юли 2006, 14:06

значи аз несам казала 4е това е бяла магия или някаква шарена даже сам си го отнесла към вудото.сащо несъм казала и че сам го правила или как да се разваля просто обогатявам със различни ритуали.защото мисля че във форума има нужда от всякакви неща просто казвам какво аз знам и некареам никои да го прави нали така. и не е тъпота или безумство да кажеш нещо което знаеш или споделиш със останалите се пак обменяме различна информация нали така?
witch_88
Аватар
witch_88
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 22 Юли 2005, 13:50
Местоположение: karnobat

Мнениеот yavou » 23 Юли 2006, 07:22

може просто да пробваш да го оставиш да уме от злоба
както пише в тая книга http://www.magicgatebg.com/forum/viewto ... 5859#15859ума си
това е от темата за енергийния вампиризъм, просто другата страна на нещата. Както можеш да му зашиеш устата, така можеш и да го накараш да си я затвори сам като не му даваш достъп до енергията си. Ти избираш.
Аватар
yavou
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 22 Юли 2006, 11:01
Местоположение: Варна

Мнениеот Shadow Mage » 24 Юли 2006, 03:21

Тази магия ще накара човека да спре да злослови по ваш адрес. Не наранявайте по никакъв начин човека-кукла, на когото я правите, защото това е бяла вещерска магия!


значи аз несам казала 4е това е бяла магия или някаква шарена даже сам си го отнесла към вудото.сащо несъм казала и че сам го правила или как да се разваля просто обогатявам със различни ритуали.защото мисля че във форума има нужда от всякакви неща просто казвам какво аз знам и некареам никои да го прави нали така. и не е тъпота или безумство да кажеш нещо което знаеш или споделиш със останалите се пак обменяме различна информация нали така?


witch_88: Веднъж е едно, след това става друго ... Да, наистина има нужда от работещи ритуали, но не и от половинчати пуснати такива, само за да се види или чуе дали ефекта е такъв, какъвто би трябвало да е според тоя, който ги пуска ...

Ето поне подобе ритуал, който да спира клюки, но без опасност другия да спре да говори изобщо ;)

To stop Slander or Gossip...

At night time light a small fire in a cauldron or what ever you have available to contain the fire. Write on a piece of paper that is 3 inches x 3 inches, the word Rumours and the rumours that are being spread about you. Do not write the names of those who are slandering you! You do not want to harm them and suffer the consequences with karma! Be thinking of these lies going away never to return as you draw an X with a dark marker across the paper. Toss the paper into the fire and repeat the following words 3 times...


"Rumours, slander standing stout,
with this X, I cross you out
I toss their words into the fire,
all these lies no longer hire
All bad things done and said,
leave my life, be gone be dead!
All the evil that they say,
make it all go away!
Rumours carry me no more,
be gone be dead, be no more!"
"SO MOTE IT BE!"

Sit and concentrate on all the bad gossip going away for a few minutes, then extinguish the fire!
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven


Назад към VooDoo магия

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта